reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Ja 28dc tez 10 dni po i dokładnie tak samo jak u ciebie szyjka itd..... tyle ze ja nie wytrzymałam i pojechałam na betę dziś, ale 1,2 niestety

Na beta HCG to wydaje mi się za wcześnie - zagnieżdżenie może mieć miejsce do 12go dnia po zapłodnieniu. Szyjka też czytałam, że zmienia się później, ale i tak jakoś nie mam nadziei...
 
reklama
A ja termin @ mam 04.09 Ale przy moich cyklach 30 dniowych wtedy powinna być, natomiast w tym cyklu miałam owu 15dc więc zatestuje w niedzielę 01.09 .
 
Nie chcesz z ciekawości zrobić testu?
Wiesz bardzo dużo nerwów kosztował mnie cień cienia w pierwszej ciąży, teraz zrobiłam test za szybko i też było sporo smutku, więc wolę pewny wynik bo tego że coś się dzieje jestem pewna piersi bolą strasznie, mam węch jak najlepszy pies tropiący, zawroty głowy, i mdli mnie na samą myśl o jedzeniu. Więc albo to zatrucie +pms albo ciąża innej opcji nie ma. Może jutro rano zrobię ten paskowy test ale różnie się o nim wypowiadalyscie więc zobaczę.
 
Wiesz bardzo dużo nerwów kosztował mnie cień cienia w pierwszej ciąży, teraz zrobiłam test za szybko i też było sporo smutku, więc wolę pewny wynik bo tego że coś się dzieje jestem pewna piersi bolą strasznie, mam węch jak najlepszy pies tropiący, zawroty głowy, i mdli mnie na samą myśl o jedzeniu. Więc albo to zatrucie +pms albo ciąża innej opcji nie ma. Może jutro rano zrobię ten paskowy test ale różnie się o nim wypowiadalyscie więc zobaczę.
Nie nakręcaj się za bardzo :) Na mdłości chyba trochę za szybko .. :) Dla mnie nawet cień cienia, ale taki widoczny gołym okiem mówi o ciąży :)
 
Nie nakręcaj się za bardzo :) Na mdłości chyba trochę za szybko .. :) Dla mnie nawet cień cienia, ale taki widoczny gołym okiem mówi o ciąży :)
Wiesz każda z nas jest inna i może to zbieg okoliczności i faktycznie zatrucie ale mdłości są, w pierwszej ciąży miałam różne dziwne objawy bardzo szybko po przutulasach i to też teoretycznie niemożliwe. I nie nakręcam się, gdyby tak było zrobiłabym już tuzin testów a dość cierpliwie czekam na wynik a i też z życia wiem że nawet jak wyjdzie dobry to to nie oznacza szczęśliwego finału, dopiero jak przytulę swoje dziecko ogłoszę zwycięstwo. Spokoju nam wszystkim życzę.
 
Wiesz każda z nas jest inna i może to zbieg okoliczności i faktycznie zatrucie ale mdłości są, w pierwszej ciąży miałam różne dziwne objawy bardzo szybko po przutulasach i to też teoretycznie niemożliwe. I nie nakręcam się, gdyby tak było zrobiłabym już tuzin testów a dość cierpliwie czekam na wynik a i też z życia wiem że nawet jak wyjdzie dobry to to nie oznacza szczęśliwego finału, dopiero jak przytulę swoje dziecko ogłoszę zwycięstwo. Spokoju nam wszystkim życzę.
Mam nadzieje, ze Ci się uda i zazdroszczę Cierpliwości.
 
reklama
Hej dziewczęta
Dziś mnie opuścił mój aniołek [*]
Strasznie źle się czuje wszystko mnie boli jestem strasznie słaba i najchętniej bym zniknęła.
Widzę że coraz więcej 2 kresek jest trzymam kciuki za wszystkie oby wszystkim się udało :)
Kasiula dużo siły życzę, odpocznij ile potrzebujesz, wspieram myślami.
 
Do góry