reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Zrobiłam sobie teraz zastrzyk z heparynę. Jutro powiem o tym mojej lekarce że od rana, od dzisiaj zaczęłam sobie robić. Wielu źródłach faktycznie czytam że podaje się od dnia pozytywnego testu. Zastrzyk zrobiłam podobnie jak ovitralle. Ścisnęło mam fałd na brzuchu wprowadziłam strzykawkę, wprowadziłam lęk i puściłam fałd skórny. Mam nadzieję że nic się nie stanie :p
Ja robię zastrzyk rano o 8 a o 20 acard biore, dobrze zrobilas zastrzyk, trzeba ten fald skory dobrze złapać żeby sobie naprwno dac podskornie zastrzyk. Ja daję tylko w brzuch mi lekarz odradzil udo bo mówił że łatwo podać sobie domiesniowo. Życzę powodzenia [emoji8]
 
Zastrzyki w heparynę można podawać w Brzuch?

Bardzo dobrze zrobiłaś zastrzyk :) tak właśnie ma być. I najlepiej właśnie w brzuch. Ja do końca ciąży tak robiłam. Pora brania leku nie ma znaczenia. Część osób bierze rano, część wieczór. Też miałam i acard i heparyne. Większość tutaj tak ma. Tylko ten jeden przypadek gdzie lekarka kazała odstawić acard na rzecz heparyny :) także spokojnie, będzie dobrze ;)
 
Dziewczyny zaczęło mi się chyba to poronienie rozkręcać. Znowu zaliczam dół emocjonalny. Chciałabym zajść jak najszybciej w ciążę. To prawda że po poronieniu jest łatwiej czy jednak trudniej?
 
@enej nie ma reguły. Jedne zachodzą już w pierwszym cyklu, u innych cykl totalnie się zaburza. Ja już osiem miesięcy nie widzę u siebie owulacji i cykl totalnie oszalał. A są tu także dziewczyny, którym szybciutko znów się udało.
 
Nie wtrącasz się, jestem bardzo Wdzięczna za każdą wskazówkę. Zastanawiam się w takim razie czemu dostałam i Akart i zastrzyki. To heparynę podaje się rano?

Bardzo dużo dziewczyn bierze i acard i heparynę . Sama włączę by ktoś mi przepisał heparynę ale u mnie lekarze nie chcą bo nie ma wskazań . Ciagle tylko mnie zbywają ze mam zrobić to badanie a jak robię to kolejne karze mi robić . 3 ciąże niepowodzenie i tylko acard mam brać . Mam prywatna gin która może mi przepisywać heparynę ale chciałam chodzić na NFZ . Jednak chyba zdecyduje się na prywatne wizyty bo kolejnej porażki nie zniosę a nikt odpowiedzialności za moje straty nie ponosi poza mną.
 
reklama
Do góry