reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Wybór imienia to ciężka sprawa każdemu podoba się coś innego i nieraz ciężko jest wybrać imię .Ja z mężem mam taki system że ja wypisuje 5 imion które mi się podobają i on 5 imion które mu się podobają i potem jakoś wybieramy droga eliminacji czyli ja wybieram jedno imię z jego typów on jedno z moich typów odwracamy i losujemy jedno z tych dwuch
 
reklama
Co do witaminek biorę od początku pregnacare Max
Screenshot_20190916-153229_Google.jpeg
Screenshot_20190916-153437_Google.jpeg
 
Ja tez miałam ciężka noc :( mąż mnie denerwuje tym, ze chce mnie przytulić. Ja nie umiem się sama ułożyć w łóżku a ci dopiero z jego ręka na brzuchu czy pod głowa. Potem na niego warczę a on się obraza :/
Ciężko z emocjami :( nie umiem za bardzo nad nimi panować. Płakać mi się chce bez powodu. Czuje się zmęczona i niezrozumiana :(
Nie używałam gondoli bo wtedy miałam mutsy. Buzza kupiłam jako ostatni z wózków jak Michas miał 1,5roku i używałam aż skończył 3latka :)
ja tam wrażliwa nie jestem ale za to mega nerwowa ... wszystko mnie denerwuje. Każda iskra powoduje ogromny wybuch emocji.

Trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku ❤
Ja tez trzymam kciuki! Najważniejsze ze zostało wychwycone! Zdrowka dla Was!

Z wózków polecam x-lander - u mnie przy pierwszym dziecku sprawdził się fenomenalnie! Zwrotny, świetny w prowadzeniu pokonalnkazda zaspę
Dziewczyny ja dzisiaj odebrałam wyniki prenatalnych. Ale miałam stresa - ryzyko wiek 38 lat! Na szczęście wszystko ok
 
Dziewczyny przesłałam listę, którą zrobiła Aga do administratora myślę, że lada chwila watek będzie zamknięty. Jeśli kogoś pominęłyśmy z góry przepraszam, oczywiście będzie można dołączyć. Jeśli kogoś nie ma na liście to jeszcze może szybko się dopisać.
 
Dziewczyny przesłałam listę, którą zrobiła Aga do administratora myślę, że lada chwila watek będzie zamknięty. Jeśli kogoś pominęłyśmy z góry przepraszam, oczywiście będzie można dołączyć. Jeśli kogoś nie ma na liście to jeszcze może szybko się dopisać.
Ja się chce dopisać ale nie wiem jak
 
reklama
Do góry