reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

Widzisz ja mieszkam w Danii i u nas też za zwolnieniami nie są pracuje fizycznie dosyć ciężka praca byłam 2 tyg na zwolnieniu mam ogromny problem z plecami. Bolą mnie od stania ból czasem nie do wytrzymania a jak już długo boli to w nogę jeszcze wchodzi i całe podbrzusze. Chodzę do fizjoterapeuty i teraz ten tydzień pracuje i poprzedni 4 h dziennie w poniedziałek mam wizytę i mam nadzieje ze juz dostanę zwolnienie normalne bo nie wyobrażam sobie z takim bólem stać na Lini i kroić ryby. Przypisal mi panodil przeciwbólowy jak bardzo boli mogę brać 2 tabletki co 4 h na dobę oczywiście boję się brać wykupiłam i nie łykam boję się że mogę zaszkodzić maleństwu. A dziewczyny kończę 15 tydzień i taki brzuch mi już odstaje :) jestem taka szczęśliwa! :) haha musiałam to napisać bo rozpiera mnie pozytywną energia radość że w środku mam maleństwo :) co chwilę się czymś wzruszam nawet ubrankiem jakimś ładnym dla dziecka, ukryta prawdę oglądam stare odcinki to nawet na tym się wzruszyłam. Jak jakaś nienormalna :p
Jestem w Norwegii, to nie uznają zwolnienia dostałam zwolnienie 40% czyli 4.5 h dziennie będę pracowac... Na 3 tyg, później będziemy sprawdzać jak się będę czuć, czy tyle narazie wystarczy czy coś mniej.
 
reklama
O matko musiałam wstać o 6 zjeść śniadanie, już przed 5 zaczęło ssać, dłużej nie dałam rady [emoji849] co ta ciąża robi z człowiekiem [emoji12]
Ale i tak jest spoko, to tylko głód nie mdłości, jeszcze ze 2 tygodnie temu dzień zaczęłabym od przytulania kibelka [emoji6]
 
O matko musiałam wstać o 6 zjeść śniadanie, już przed 5 zaczęło ssać, dłużej nie dałam rad

Witaj w klubie :D moj rekord to - 4.30 grzanie zupy :) teraz 6 rano to norma, mimo ze nie chodze do pracy , mimo ze jestem przeziebiona (apetyt wcale nie minal :p ) mimo ze jem pozno kolacje i klade sie tez dosc pozno, ale 6 to juz jest granica- małe głodneeee :)
 
Milii ja mam to samo.. W końcu jesteśmy w ciazy to nam wolno wyglądać inaczej.. Ja jestem wysypana na twarzy i co jednego się pozbede to drugie wychodzą.mowia ze na dziewczynkę i że w biodrach się przybiera i w beczkach.. No ale nie wiem

Nawet nie strasz, ja miałam problem z boczkami mam typowa budowę ciała i długie nogi i krótka w tulowiu, więc każdy kilogram widać właśnie boczki I brzuch, chyba bym musiała mieć 5% tłuszczu żeby nic nie było widać. A teraz w ciąży mi to pięknie scognelo, brzuszek jeszcze minimalny, już widać ale można powiedzieć że się lepiej najadlam.
A też mnie zasypalo taka kaszka, dekold plecy twarz i jedna strona szyi... A dwóch lekarzy mówiło że dziewczynka plus moje przeczucie że dziewczynka.
Witamy wszystkie nowe osoby, fajnie, że jest nas coraz więcej! :D
Inofs - trzymam kciuki, żeby wszystko było u Ciebie dobrze.

Ja od wczoraj zaczęłam delikatnie już odczuwać ruchy maluszka. Wczoraj jeszcze jakoś nie podchodziłam do tego z entuzjazmem, a bo to jeszcze trochę wcześnie, a może to jelita, itd. Ale jak dzisiaj powtórzyło się to kilka razy to (może to głupie ;P) po prostu czuje, że to właśnie maluszek. :D

Mi się już też wydaje że czuję czasem ruchy nie zawsze, bo bombelki wiem że gazu ale czasem czuje takiego motykka, rybkę, szczególnie jak leże czasami jakby mi tak przeplynelo coś w brzuchu, szczególnie w prawym rogu, trochę się obawiam czy ja nie mam z nisko brzucha, bo ale położne nic nie mówiły.
Zrobiłam zakupy, kupiłam lampkę, kocyk i butelki [emoji23] wariatka jestem

Nie wariatka tylko zapogiewawcza ;) będziesz miała wszystko gotowe ;)
Widzisz ja mieszkam w Danii i u nas też za zwolnieniami nie są pracuje fizycznie dosyć ciężka praca byłam 2 tyg na zwolnieniu mam ogromny problem z plecami. Bolą mnie od stania ból czasem nie do wytrzymania a jak już długo boli to w nogę jeszcze wchodzi i całe podbrzusze. Chodzę do fizjoterapeuty i teraz ten tydzień pracuje i poprzedni 4 h dziennie w poniedziałek mam wizytę i mam nadzieje ze juz dostanę zwolnienie normalne bo nie wyobrażam sobie z takim bólem stać na Lini i kroić ryby. Przypisal mi panodil przeciwbólowy jak bardzo boli mogę brać 2 tabletki co 4 h na dobę oczywiście boję się brać wykupiłam i nie łykam boję się że mogę zaszkodzić maleństwu. A dziewczyny kończę 15 tydzień i taki brzuch mi już odstaje :) jestem taka szczęśliwa! :) haha musiałam to napisać bo rozpiera mnie pozytywną energia radość że w środku mam maleństwo :) co chwilę się czymś wzruszam nawet ubrankiem jakimś ładnym dla dziecka, ukryta prawdę oglądam stare odcinki to nawet na tym się wzruszyłam. Jak jakaś nienormalna :p

Ja sprzątam w hotelu i tak już dziewczyny dużo mnie odciazaja, bo one pchają wózki, noszą szklanki na koniec, ja tylko odkurze gdzie nie muszę dźwigać odkurzacza. Zobaczymy dostałam teraz na 3 tyg 40% później sprawdzimy, nie mam co liczyć na całościowe wcześniej niż 24 tydzień. Jedna litwinka pracowała do samego porodu 2 tyg wcześniej skończyła, ale myślę że ona się z żadnym lekarzem nie dogadala... Bo mój sam powiedział że sprzątanie to nie najlepszy zawód, jeżeli pracodawca nie znajdzie nic lzejszego będę mieć komisje i dadzą mi wtedy full zwolnienia.
 
O matko musiałam wstać o 6 zjeść śniadanie, już przed 5 zaczęło ssać, dłużej nie dałam rady [emoji849] co ta ciąża robi z człowiekiem [emoji12]
Ale i tak jest spoko, to tylko głód nie mdłości, jeszcze ze 2 tygodnie temu dzień zaczęłabym od przytulania kibelka [emoji6]
Ja wczoraj pol kg pierogów...i dwie kanapki..myslalam ze mojemu oczy z orbit wypadna ze zdziwienia :D
 
Ja wczoraj pol kg pierogów...i dwie kanapki..myslalam ze mojemu oczy z orbit wypadna ze zdziwienia :D
To mój się nie może nadziwić że mało jem, ale mało na raz, ale Zaraz jest misu zrób mi kanapkę z za piękna Mozarella I pomidorami, o nacieraniu prazonego chleba czosnkiem wspominać nie muszę, mogłabym na Tony jeść ;)
 
Już myślałam że jestem jedyną! Tylko moje rekordy to 3 w nocy. Budzę się idę do wc i nie zasnę póki nie zjem bo ssie i już nie ma mocnych.. :D
Z tym zwolnieniem to słabo.. Bo pracę fizyczne stanie albo chodzenie dłuższy czas to nic dobrego bo boli kręgosłup i w ogóle szybciej się meczymy..
Idziemy z Moim na wesele teraz w sobotę.. macie sposób żeby przetrwać noc ? :)
 
reklama
Haha jestem ZA! Bo coś mi się wydaje że będzie z czego gubić.. :D
Ja zgubilam 20kg....i sie nacieszylam 4miesiace..i bach...ciaza:D..ale chetnie pomoge w planowaniu treningow..cwiczeniach...ktore kazdy dostosuje do siebie:D bedzie super:D będziemy wrzucaly swoje przemiany..chodakowska sie schowa.....zrobimy beznej mega progres i bedzie hajs xd...:D
 
Do góry