reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny chyba żadna z Was nie ma tak małomównego lekarza jak ja... Byłam dzisiaj na wizycie (12tydz+5). Zrobił mi badanie przez brzuch. Monitor miał tak ustawiony, że nic nie widziałam, ale myślę sobie, sprawdzi na spokojnie i potem mi pokaże, żebym mogła zobaczyć dziecko albo chociaż zdjęcie. No ale nie.. Skończył badanie i kazał się ubrać, także nawet nic nie zdążyłam powiedzieć. Nawet zdjęcia nie wydrukował. :(
Ogólnie jest to bardzo dobry lekarz , chyba najlepszy w mojej okolicy, bo do końca roku na NFZ nie ma już do niego miejsca. Ale jestem tak niezadowolona po tej wizycie. Jeszcze jak się zapytałam czy z dzieckiem wszystko dobrze to powiedział, że w porządku, rośnie tak jak powinno i koniec tematu. Niby wiem, że jakby coś było nie tak to by powiedział, ale mam ogromny niedosyt i żałuję, że nie zapisałam się na prenatalnie, bo tam przynajmniej bym się więcej dowiedziała i nie chodzi mi wcale o ryzyko chorób.

@Inofs mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Wiesz już kiedy Cię wypiszą? Czym zajmujesz myśli, żeby się nie stresować?
Mój na ostatniej wizycie potraktował mnie podobnie. Ogólnie jestem zadowolona z tego lekarza, zawsze o wszystko wypyta, wytłumaczy na spokojnie. A ostatnio jak akurat robił to usg dokładne (nie robię prenatalnych, usg mam co wizytę a w tygodniach gdzie wypada zrobić badania prenatalne, połówkowe, itd robi mi takie dokładne usg z wszystkimi pomiarami) to mu się chyba gdzieś śpieszyło, bo tylko sobie kilkanaście zdjęć malucha zrobil, zrobił fotkę dla mnie, dał posłuchać kilka sekund serduszko i powiedział, że wszystko jest dobrze i umówił nas na następną wizytę. Nawet nie wpisał tych pomiarów do karty, ale.chyba zrobi to na nastepnej wizycie. Ale tak czekałam na tę wizytę i akurat wtedy tak mu się śpieszylo [emoji53]
 
6 dni do wizyty chyba nigdy tak nie odliczalam dni do wizyty lekarza :)

Będziemy nagrywać mierzyć i zrobimy 3d jak się uda to wam wstawię:)

f2w3yx8ddfik96xs.png


klz9io4peyu1d27x.png
 
Milii ja mam to samo.. W końcu jesteśmy w ciazy to nam wolno wyglądać inaczej.. Ja jestem wysypana na twarzy i co jednego się pozbede to drugie wychodzą.mowia ze na dziewczynkę i że w biodrach się przybiera i w beczkach.. No ale nie wiem
 
Witamy wszystkie nowe osoby, fajnie, że jest nas coraz więcej! :D
Inofs - trzymam kciuki, żeby wszystko było u Ciebie dobrze.

Ja od wczoraj zaczęłam delikatnie już odczuwać ruchy maluszka. Wczoraj jeszcze jakoś nie podchodziłam do tego z entuzjazmem, a bo to jeszcze trochę wcześnie, a może to jelita, itd. Ale jak dzisiaj powtórzyło się to kilka razy to (może to głupie ;P) po prostu czuje, że to właśnie maluszek. :D
 
Witamy wszystkie nowe osoby, fajnie, że jest nas coraz więcej! :D
Inofs - trzymam kciuki, żeby wszystko było u Ciebie dobrze.

Ja od wczoraj zaczęłam delikatnie już odczuwać ruchy maluszka. Wczoraj jeszcze jakoś nie podchodziłam do tego z entuzjazmem, a bo to jeszcze trochę wcześnie, a może to jelita, itd. Ale jak dzisiaj powtórzyło się to kilka razy to (może to głupie ;P) po prostu czuje, że to właśnie maluszek. :D
Ja tez czuje!!:D to nie jelita ..to dzidziulek:D
 
Witamy wszystkie nowe osoby, fajnie, że jest nas coraz więcej! :D
Inofs - trzymam kciuki, żeby wszystko było u Ciebie dobrze.

Ja od wczoraj zaczęłam delikatnie już odczuwać ruchy maluszka. Wczoraj jeszcze jakoś nie podchodziłam do tego z entuzjazmem, a bo to jeszcze trochę wcześnie, a może to jelita, itd. Ale jak dzisiaj powtórzyło się to kilka razy to (może to głupie ;P) po prostu czuje, że to właśnie maluszek. :D

A który to tydzień? Ja tez zaczęłam częściej coś odczuwać w brzuchu i tez mi się wydaje ze to jednak dziecko
 
reklama
Do góry