reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Hej dziewczyny.
Termin planowany między 4a6 grudnia... miałam cichą nadzieję, bo nie czuje się na @... jutro chciałam robić test... piersi nabrzmiałe ale bez bólu, brzuch też nic... śluz miałam cały czas jak nigdy... no ale dziś dostałam mini plamień- czego nigdy nie miałam...😱 całkiem mój organizm wariuje.
Muszę wrzucić na luz, bo oszaleje... mimo pełnego zaufania do mojego lekarza pójdę poradzić się chyba do innego... Ale tylko po to, żeby znać inną opinię na temat mojego organizmu i braku ciąży mimo dobrych wyników.
Póki co powoli będę się wyciszać na forum, bo tak jak pisałam- wrzucam na luz. Powiedziałam mężowi dziś, że mam już dosyć. Poddaję się:( Jak wyjdzie to super, jak nie to będę cieszyć się mężem, bo jest wspaniały!!

Trzymam za Was kciuki, na pewno jeszcze trochę Was będę podczytywać bo chyba nie umiem tak z dnia na dzień porzucić forum. Miło mi tu z Wami ❤
 
czesc dziewczyny, dzis troche zalataly dzien mialam.
Ostatnio taka kreska, potem nic, a dziś taka...??
na tym pierwszym zdjeciu to kreski nie widze..pole po lewej wyglada jakby sie troche rozmazalo. No albo moje okulary sa przybrudzone :p Na tym drugim tez slabo widac..A ty dzis masz termin @, dobrze pamietam?

Kasiula..a ty termin okresu na wczoraj? Moglabys jakies przyblizenie tego zdjecia zrobic? bo jakos tez slabo widze..

Ja dzis podskoczylam do apteki. Cisnienie mam wrecz ksiazkowe :confused:. Poczytalam w "internetach"..i chyba wiem co jest przyczyny mojego oslabienia. Brak zelaza. Jutro jeszcze raz wyskocze do apteki...
 
Są takie kochane cienie hehe, ale ja chce tlusciochy :) zdjęcia dobrze nie oddają... Tak termin na @ mam dzisiaj, zazwyczaj cykle jak w zegarku, póki co jej nie ma i oby tak zostało ;)
A jak tam Wasze przygotowania do Świąt? Właściwie to tylko 2 i pół tygodnia :)
 
Poki co, u mnie tylko stroik na stole, w oknie gwiazda..i pare malutkich dekoracji..ale przez to swiat jeszcze jakos nie czuje. Moze pojade jutro na zakupy..i dokupie jakas swiateczna dekoracje.

Są takie kochane cienie hehe, ale ja chce tlusciochy :) zdjęcia dobrze nie oddają... Tak termin na @ mam dzisiaj, zazwyczaj cykle jak w zegarku, póki co jej nie ma i oby tak zostało ;)
A jak tam Wasze przygotowania do Świąt? Właściwie to tylko 2 i pół tygodnia :)
ja tez czekam na wasze tlusciochy :D

Ja czekam na dni sadne..czyli poniedzialek/wtorek... ;-)
 
czesc dziewczyny, dzis troche zalataly dzien mialam.

na tym pierwszym zdjeciu to kreski nie widze..pole po lewej wyglada jakby sie troche rozmazalo. No albo moje okulary sa przybrudzone [emoji14] Na tym drugim tez slabo widac..A ty dzis masz termin @, dobrze pamietam?

Kasiula..a ty termin okresu na wczoraj? Moglabys jakies przyblizenie tego zdjecia zrobic? bo jakos tez slabo widze..

Ja dzis podskoczylam do apteki. Cisnienie mam wrecz ksiazkowe :confused:. Poczytalam w "internetach"..i chyba wiem co jest przyczyny mojego oslabienia. Brak zelaza. Jutro jeszcze raz wyskocze do apteki...
Tak ja termin miałam wczoraj
Nie dawno zaczęły mnie piersi A szczególnie po lewej stronie brzuch mnie zakul ale nie boli jak na @ czekam jutro rano kolejny test zobaczymy co się dzieje
 
Dziewczyny sory ale ja nic nie widzę na tych zdjęciach... Może źle patrzę?
My staramy się narazie bez żadnych "wspomagaczy", w sensie monitoringu czy sprawdzania specjalnego kiedy owulacja itd. Myślę że te słowo "staramy" to dużo powiedziane, nie mam fiksacji na punkcie kiedy mamy się kochać a kiedy nie, poprostu robimy to kiedy mamy ochotę, a że jesteśmy dość zabiegani, to nie jest to regularne czy nawet niezbyt często...
Jak to u Was wygląda? Jaka jest "częstotliwość" u staraczek?
Generalnie myślałam że starczy apka pokazująca kiedy tak, a kiedy wogole znikoma szansa i w sumie jej trochę "zaufalam" ale nie wyszło więc niewiem czy to wogole coś jest warte. W życiu bym nie pomyślała że mogę bezkarnie przez pół roku uprawiać sex bez zabezpieczenia... Kurcze za młody człowiek uważał, a teraz taki samopas.... I nic się nie dzieje. Zaczynam już myśleć że to właśnie kara, za zbyt długie zwlekanie.... 😥
Ostatnio okres dostałam dopiero po 33 dniach gdzie mój cykl trwa zwykle 26-27, już cała byłam i w nerwach i w euforii, a tu klops.... Poprostu dostałam @
Teraz miałam cichą nadzieję, ale niestety... 😥 Jutro kończę @ i co.. Znów od początku.
 
Hej dziewczyny ale masakra. Dziś chyba pękł pęcherzyk bo czułam dwa trzy uklucia i chwilowy ból lewego biodra.
A dopadła mnie choroba!!!!
Boli mnie gardło, jestem słaba, zaczyna mi się katar. Pije Apap przeziębienie bo to taki najlżejszy lek... Ale obawiam się że się skończy na antybiotyku bo jak ja choruje to już tak na maxa. Jutro idę skontrolować pęknięcie, zapytam lekarki co robić.

Myślicie że to może zaszkodzić w zagnieżdżeniu się zarodka jakby doszło do zapłodnienia? Kurcze..... Ja to mam pecha :( jak już wszystko idzie gładko to łapie chorobę cholera jasna.
 
Dziewczyny sory ale ja nic nie widzę na tych zdjęciach... Może źle patrzę?
My staramy się narazie bez żadnych "wspomagaczy", w sensie monitoringu czy sprawdzania specjalnego kiedy owulacja itd. Myślę że te słowo "staramy" to dużo powiedziane, nie mam fiksacji na punkcie kiedy mamy się kochać a kiedy nie, poprostu robimy to kiedy mamy ochotę, a że jesteśmy dość zabiegani, to nie jest to regularne czy nawet niezbyt często...
Jak to u Was wygląda? Jaka jest "częstotliwość" u staraczek?
Generalnie myślałam że starczy apka pokazująca kiedy tak, a kiedy wogole znikoma szansa i w sumie jej trochę "zaufalam" ale nie wyszło więc niewiem czy to wogole coś jest warte. W życiu bym nie pomyślała że mogę bezkarnie przez pół roku uprawiać sex bez zabezpieczenia... Kurcze za młody człowiek uważał, a teraz taki samopas.... I nic się nie dzieje. Zaczynam już myśleć że to właśnie kara, za zbyt długie zwlekanie.... 😥
Ostatnio okres dostałam dopiero po 33 dniach gdzie mój cykl trwa zwykle 26-27, już cała byłam i w nerwach i w euforii, a tu klops.... Poprostu dostałam @
Teraz miałam cichą nadzieję, ale niestety... 😥 Jutro kończę @ i co.. Znów od początku.

Hej, u mnie jest tak samo. Niby nazywamy że staramy się o dziecko ale tak naprawdę to polega na tym że nie biorę tabletek a częstotliwość nie zbyt często, jak wcześniej, bez żadnych obliczeń kiedy trzeba i nawet nie wiem czy mam owulację 🙈 no ale to mój dopiero drugi cykl więc nie wiem jak będzie dalej kiedy nie będzie się dłużej udawało :)
 
reklama
Przy okazji dziewczyny mam pytanie, jeśli moja owulacja teoretycznie wypada 13 grudnia to mogę się w święta napić wina na spokojnie czy lepiej nie w razie by się okazało że zaszłam?
 
Do góry