reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Ahahaha myślałam, że tylko ja tak robię [emoji23] ale też mam masę pomysłów teraz w głowie mam że jak pojedziemy do teściów i będę miała opakowanie od ciasta i powiem teściowej żeby rozkroila a tam w środku usg test jakieś skarpetuszki [emoji85][emoji23]
My chcemy powiedziec rodzicom jednyl i drugim na dzien babci i dziadka, do moich zadzwonimy z zyczeniami bo daleko a z tesciami mieszkamy wiec cos pewnie kupimy
 
O
Po ok tygodniu od zrobienia testu lekko plamilam, byłam na Izbie przyjęć, kazali mi brać magnez i nospe. Ciąża przebiegała ogólnie bez zarzutów, córka ma 3 lata:)
A piersi też cię bolały? Bo mnie w tym momencie nie bolą. W pierwszej ciąży bolały ale wiem że organizm może być jeszcze przyzwyczajony tak jakby do ciąży do tych wszystkich hormonów bo po łyżeczkowaniu jestem dopiero 2 miesiąc nie cały i wiem że jeżeli jest ciąża no to organizm po prostu może być jeszcze tak jakby przystosowany do tego wszystkiego. Zakładając że jest hehe
 
Ja też już planuje, a jeszcze jestem w poczekalni, że się tak wyrażę [emoji23] Fajnie by było na Dzień Babci i Dziadka przekazać taką nowinę:)
My chcemy powiedziec rodzicom jednyl i drugim na dzien babci i dziadka, do moich zadzwonimy z zyczeniami bo daleko a z tesciami mieszkamy wiec cos pewnie kupimy
 
My chcemy powiedziec rodzicom jednyl i drugim na dzien babci i dziadka, do moich zadzwonimy z zyczeniami bo daleko a z tesciami mieszkamy wiec cos pewnie kupimy

My o pierwszej ciąży powiadomiliśmy tak ze ponieważ to był dzień mamy to mieliśmy prezent zamknięty w pudełeczku. Ale powiedzieliśmy rodzicom żeby otworzyli razem bo to taki wspólny prezent. W środku była kartka z napisem - za 8 mcy zostaniecie dziadkami. O drugiej ciąży (niestety tą dzidzię straciłam) powiadomiliśmy tak ze synek miał
Na koszulce napisane „zostanę starszym
Bratem” i w pewnym momencie mu zdjęłam bluzę i został w tej koszulce. Na trzecia ciaze tez mam już plan jak powiedzieć [emoji6]
 
W 29 dc mam zapisaną bolesność piersi [emoji6] Pamiętam, że brzuch mnie bolał jak na okres i ten śluz, bo co chwila biegałam w pracy do łazienki [emoji6] Mam na pamiątkę zapisane objawy, ale wtedy starania trwały tylko pół roku :)
O
A piersi też cię bolały? Bo mnie w tym momencie nie bolą. W pierwszej ciąży bolały ale wiem że organizm może być jeszcze przyzwyczajony tak jakby do ciąży do tych wszystkich hormonów bo po łyżeczkowaniu jestem dopiero 2 miesiąc nie cały i wiem że jeżeli jest ciąża no to organizm po prostu może być jeszcze tak jakby przystosowany do tego wszystkiego. Zakładając że jest hehe
 
reklama
Do góry