reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

reklama
Hej kobietki. Czytam forum od dawna, a raczej od jakiegoś roku, czyli od momentu kiedy zaczęliśmy starać się o dziecko.
Postanowiłam założyć konto i pogadać z Wami o tym :-)
Kilka słow o mnie: mam 27lat. 3 miesiące temu miałam usuwane torbiele endometrialne z jajników, zrosty oraz niewielkie ogniska endometriozy. Jajowody mam drożne :-) :) lekarz powiedział, że nie ma przeciwwskazań żeby po pierwszej miesięczne po zabiegu starać. I w ten sposób mamy 3 cykl po zabiegu i jestem pełna nadziei, że to ten szczęśliwy. Ale czas pokaże.

Korzystając z okazji chciałabym też powiedzieć, że zawsze miałam cykle 28 dniowe, jak w zegarku. Od kiedy się staramy o dzidzi trochę cykle sie rozjechaly. Teraz cykle wahają się od 29 do 34 dni. Po zabiegu od 29 do 31... lekarz powiedział, że to nnormalne i że jest to zbieg okoliczności lub wynik stresu że akurat w tym momencie sie zaczęło tak dziać. Może któraś z Was miałam podobnie?

Pozdrawiam serdecznie 😊😊😊
 
No właśnie. Brzuch też m ie b
W 29 dc mam zapisaną bolesność piersi [emoji6] Pamiętam, że brzuch mnie bolał jak na okres i ten śluz, bo co chwila biegałam w pracy do łazienki [emoji6] Mam na pamiątkę zapisane objawy, ale wtedy starania trwały tylko pół roku :)
no właśnie... Brzuch też boli mnie jak na miesiączkę. Wiem, bo dużo kobiet mi to mówiło że właśnie najlepiej starać się o dzidzie jak najszybciej po poronieniu. U lekarza też byłam po pierwszej miesiączce i wszystko ładnie się oczyscilo...
Bardzo bym chciała żeby się udało. Ostatnim razem od razu się udało w pierwszym miesiącu staran aż byłam w szoku bo lekarz powiedział mi że u mnie nie będzie tak łatwo zajść. Bo okazalo się że mam pco. Oczywiście teraz zmieniłam lekarza po tej całej sytuacji. On oczywiście mnie zdziwił bo powiedział że żadnego pco nie widzi. Heh także pocieszyl.
 
Trzymam kciuki żeby to było to:)
No właśnie. Brzuch też m ie b
no właśnie... Brzuch też boli mnie jak na miesiączkę. Wiem, bo dużo kobiet mi to mówiło że właśnie najlepiej starać się o dzidzie jak najszybciej po poronieniu. U lekarza też byłam po pierwszej miesiączce i wszystko ładnie się oczyscilo...
Bardzo bym chciała żeby się udało. Ostatnim razem od razu się udało w pierwszym miesiącu staran aż byłam w szoku bo lekarz powiedział mi że u mnie nie będzie tak łatwo zajść. Bo okazalo się że mam pco. Oczywiście teraz zmieniłam lekarza po tej całej sytuacji. On oczywiście mnie zdziwił bo powiedział że żadnego pco nie widzi. Heh także pocieszyl.
 
reklama
Do góry