reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny chyba się nie udało... dzisiaj 13 dzień po owulacji i jak się badałam zauważyłam śluz zabarwiony krwią.. :( chyba jutro przyjdzie ten okres. Znowu kolejny miesiąc nieudany. Już mnie to załamuje wszystko....
Ja mam plemienia do dziś a ciąża jest. W szpitalu nawet potwierdzili [emoji2368]
 
reklama
Jak nie dostanę jutro okresu to zrobię test. Zobaczymy co z tego wyjdzie
Właśnie @Charlotte21 dobrze pisze, trzeba kompletnie zacząć myśleć o czym innym, nie stresować się przede wszystkim. Tak samo myślałam, wiem jak ciężko wyzbyć się tej myśli o ciąży ale postaraj się zająć czymś innym, jak siedzisz w domu czytaj książki, jak masz podwórko, wiosenne porządki, zrób ogródek posadź kwiatki, no coś takiego żeby zajęło twój czas😊 a zobaczysz, że samo przyjdzie ☺️
 
Pewnie tak będzie.... :)



Ale tak pewnie będzie liczona ciąża, później skorygowana o wyniki badań z USG :)



My nie kupiliśmy, nie chcieliśmy, tam są też jakieś wymogi odległościowe, w sensie że łóżeczko dziecka musi być minimum chyba metr czy 1,5m od łóżka rodziców, a my mamy tak małą sypialnię że nie przejdzie sprawa. Ale dostaliśmy od znajomej Męża, na pewno się wykorzysta w ciągu dnia ;) tym bardziej że to takie 2w1, niania z monitorem oddechu :)



Jeju, a mi od 32 tc tak czas zasuwa, że nie wiem kiedy mija tydzień za tygodniem... I co piątek szok, że to już weekend i będę miała Starego w domu przez 2 dni :D



Nie łam się, poczekaj, to o niczym nie świadczy jeszcze ;)
To nawet nie wiedzialam ze musi być taka odległość od łóżeczka. To u nas tez by nie dało rady bo łóżeczko mamy tuż obok naszego łóżka 😊 A na sprawdzenie czy oddycha wystarczy mi smoczek 😊 Jak ciumka to znaczy ze oddycha 😂
 
To nawet nie wiedzialam ze musi być taka odległość od łóżeczka. To u nas tez by nie dało rady bo łóżeczko mamy tuż obok naszego łóżka 😊 A na sprawdzenie czy oddycha wystarczy mi smoczek 😊 Jak ciumka to znaczy ze oddycha 😂
Też bym nie wiedziała, gdyby nie grupa kwietniówek :)
Dlatego też nawet nie podejmowałam tematu z Mężem, ale jak dostaliśmy to pewnie się skorzysta w pewnych warunkach :)
 
Pewnie tak będzie.... :)



Ale tak pewnie będzie liczona ciąża, później skorygowana o wyniki badań z USG :)



My nie kupiliśmy, nie chcieliśmy, tam są też jakieś wymogi odległościowe, w sensie że łóżeczko dziecka musi być minimum chyba metr czy 1,5m od łóżka rodziców, a my mamy tak małą sypialnię że nie przejdzie sprawa. Ale dostaliśmy od znajomej Męża, na pewno się wykorzysta w ciągu dnia ;) tym bardziej że to takie 2w1, niania z monitorem oddechu :)



Jeju, a mi od 32 tc tak czas zasuwa, że nie wiem kiedy mija tydzień za tygodniem... I co piątek szok, że to już weekend i będę miała Starego w domu przez 2 dni :D



Nie łam się, poczekaj, to o niczym nie świadczy jeszcze ;)

Pierwsze słyszę o takim wymogu żeby łóżeczko z monitorem musiało być 1 czy 1.5m od łóżka rodziców. Ja używałam monitora w dostawce, odsuwalam tylko na kilka cm zeby sie nie stykalo z naszym materacem, bo wtedy faktycznie lapalo nasz oddech. Teraz wiki spi w łóżeczku, jakieś 30cm od naszego łóżka i też działa bez problemów ;) też mam mikrosypialnie, nawet byłam pewna że się łóżeczko nie zmieści wie kupiłam dostawke ;) ale monitor działa bez żadnego problemu
 
reklama
To nawet nie wiedzialam ze musi być taka odległość od łóżeczka. To u nas tez by nie dało rady bo łóżeczko mamy tuż obok naszego łóżka [emoji4] A na sprawdzenie czy oddycha wystarczy mi smoczek [emoji4] Jak ciumka to znaczy ze oddycha [emoji23]
Ja takie snuza pico do pieluszki i je można stosować w dostawnych lozeczkach [emoji4]
 
Do góry