reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Cześć dziewczyny jak tam samopoczucie? Dziś w końcu pogoda lepsza można trochę poodpoczywac na dworze. Męczą was jakieś dolegliwości? Spotkacie się w tym korona czasie z rodzinami czy znajomymi czy raczej się izolujecie?
 
reklama
Hej 😉jestem listopadowa mama i nigdy nie rejestrowalam się na żadnym forum to mój pierwszy raz ☺
Znacie już płeć swojego maleństwa ?
Witaj, mi lekarz powiedział na prenatalnych, że dziewczynka. Ale nie przywiązuje się do tego. W poprzedniej ciąży jeszcze w 21tygodniu była dziewczynka, a w 28tyg chłopiec. Więc nie liczę, że USG w 13 tyg jest wiarygodne ;-)
 
Ja mieszkam w UK oni tu nie mówią tak wcześnie dopiero 21 tyg mam następne USG i dopiero wtedy , ale prywatnie w 16 tyg można się dowiedzieć , ja mam 3synow i nigdy nie było pomyłki , zobaczymy jak teraz będzie
 
Dziewczyny w czwartek 21.05 o godz 18 poloznamama.pl Pani Ania Majda-Sandomierska poprowadzi live na temat ciąży i karmienia piersią. Udział w live to cegiełka 25 zł, która leci na leczenie malutkiej Hani Łączkowskiej, która zbiera pieniądze na najdroższy lek świata. Brakuje jeszcze 8 mln zł.
Webinar odbywa się w ramach tygodnia Dzien Mamy z Hania.
Wpłaty za webinar podpisane swoim imieniem i nazwiskiem wpłacamy na konto Hani Link do: Dzień Matki


i dodajemy się do grupy webinar z położnamamama: Link do: Zaloguj się do Facebooka | Facebook


W tym tygodniu na stronie licytacji Hanii na Facebooku odbywa się mnóstwo licytacji i konkursów, w ktorych można wygrać/wylicytowac konsultacje online z doradcami chustonoszenia, chusty i akcesoria do noszenia dzieci, kosmetyki, biżuterię, gadżety dla dzieci i niemowląt https://bit.ly/2WBCGNq
 

Załączniki

  • received_2637071966581619.jpeg
    received_2637071966581619.jpeg
    89,1 KB · Wyświetleń: 46
  • received_2884175131651039.jpeg
    received_2884175131651039.jpeg
    629,3 KB · Wyświetleń: 45
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry