reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Rozumiem Cię doskonale, do wczorajszej wizyty przeżywałam to samo. Dlaczego nie chcesz sobie zrobić USG, jeśli mogę zapytać? Byłabyś na pewno spokojniejsza, może lekarz chociaż sprawdzi, czy serduszko ok? Przemyśl sprawę :) Ja wczoraj miałam usg i za 2 tygodnie znowu, wtedy już prenatalne.
Głupia jestem i już się boje żeby nie zaszkodzić takim częstym podglądaniem :p pozatym ten do którego ide teraz na wizyte na fundusz jakoś nie kojarzy mi się dobrze bo robił mi badanie w 9tyg ostatnio i powiedział, że przestało bić serduszko. Wiem, że to nie jego wina ani nic nie miał wspólnego ale sama wizja zrobienia u niego usg w tym terminie to dla mnie mocno stresująca :p nie żebym była przesądna albo coś ale tak coś we mnie siedzi :p wole się przemęczyć i tego 5 zrobić wtedy :D taka jestem głupia 😂
 
Wiecie co to już nie jest śmieszne, od kiedy wróciłam do biura 4 maja to od poniedziałku do piątku czuję się super, pracuję jak gdyby nigdy nic, a przychodzi sobota i czuję się jak ***** za przeproszeniem [emoji23] głowa boli, brzuch boli, na nic nie mam siły. I to już 3 taki weekend. Czemu ta ciąża przypomina o sobie tak dobitnie tylko w weekend? A w poniedziałek będę ozdrowiała [emoji23]
Bo jesteś typem zadaniowca [emoji4] podświadomie spinasz się żeby w pracy funkcjonować [emoji7]
A jak jestes w domu to wiesz, ze nie musisz...pracoholicy tak mają [emoji81][emoji16]
Ja nigdy nie choruję...chyba, że jestem na urlopie...wtedy wszystko na raz
 
Gratuluje udanych wizyt :) ja kolejną mam dopiero 5 czerwca i myślę, że do tego czasu usuwam się z forum [emoji14] jestem daaleko w tyle za Wami, wszystkie piszecie o detektorach, tętnach, macie już prenatalne a ja w sumie dopiero w czerwcu zobacze czy jest wszystko ok i pewnie wtedy umówie się na te pozostałe badania. Dlatego też może mnie wszystko frustruje czy u mnie jest ok :) 3majcie się cieplutko :*
Mam podobnie do Ciebie [emoji16]
 
Głupia jestem i już się boje żeby nie zaszkodzić takim częstym podglądaniem :p pozatym ten do którego ide teraz na wizyte na fundusz jakoś nie kojarzy mi się dobrze bo robił mi badanie w 9tyg ostatnio i powiedział, że przestało bić serduszko. Wiem, że to nie jego wina ani nic nie miał wspólnego ale sama wizja zrobienia u niego usg w tym terminie to dla mnie mocno stresująca :p nie żebym była przesądna albo coś ale tak coś we mnie siedzi :p wole się przemęczyć i tego 5 zrobić wtedy :D taka jestem głupia 😂

To oczywiście Twój wybór, sama wiesz najlepiej, choć ja bym chyba nie potrafiła nie skorzystać z okazji 😁 Być może wyglądałoby to inaczej, gdybym miała takie doświadczenie, jak Ty. Pozostaje nam czekać na dobre wiadomości 5 czerwca 😘
 
Chyba detektor w poniedziałek dopiero bedzie 🙄 czekam i czekam.. W poniedziałek bede miala 11+6 wiec licze ze uslysze na stówę 😂
Screenshot_20200523-114022.jpg
 
Zobacz załącznik 1123313

Pani (prawdopodobnie) fasolka się z Wami wita i Wam macha 😅 wg crl 12+1, tętno 155ud, 56mm. Ryzyko: trisomia 21 1:2597, 18 1:3705, 13 1: 20000
Jestem!
dzieciol żyje, 175 serduszko waliło, piękny dźwięk ;) zrobiła mi tylko usg przez brzuch bo to tylko po to żeby sprawdzić czy nie ma krwiaków, czy wszystko dobrze wyglada i posłuchać serduszka ;)
Jestem i ja 😊

Wszystko w porządku dziewczyny :) Dzidziol 4 cm, tętno 176, ciąża książkowa wg lekarza, póki co ;) Mam tylko zrobić przed prenatalnymi USG piersi, bo coś mi wymacał :/ Mam nadzieję, że nic poważnego... Poza tym wszystko ok :)

Zobacz załącznik 1123423
Dziewczyny super, że wszystko dobrze u Waszych bąbelków 🙂 fotki przecudowne 🥰

Ja ostatnio mało się udzielam bo mąż miał cały tydzień urlop i dużo czasu spędzamy razem. W tym tygodniu mieliśmy rocznice ślubu i normalnie pojechalibyśmy na wakacje a przez tego wirusa się nie zdecydowaliśmy i byliśmy 2 razy na takich jednodniowych wycieczkach ;)
 
Ja też mam strasznie głupie sny w tej ciazy.. ostatnio ni się śniło że przy ust zrobili mi usg piersi j mialam 2 guzy na jednej I 6 na drugie :/ że to tak o jak tylko Urodze bede miał usuwane piersi I mi implanty pokazywali.. masakra

Ja też miałam dzisiaj dziwny sen...
dawno nie miałam snu do tego stopnia przepełnionego erotyką 🤪 nie opiszę bo na samo wspomnienie oblewam się rumieńcem 😳😂
 
reklama
Do góry