reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Cześć ciocie co u was? [emoji846][emoji846]

Witam się w ten ważny dzień [emoji3526] Daga kończy roczek [emoji3590]
IMG_20200603_085849.jpeg
 
reklama
Ja padam ze zmęczenia [emoji51]młoda chyba przechodzi skok i był dziś dramat przy usypianiu [emoji55]

A ogólnie to za tydzień już roczek [emoji2368][emoji7]

Podrzucę wam jej fotki które ostatnio uwielbiam [emoji85] Zobacz załącznik 1125497Zobacz załącznik 1125499
Jejku jaka ona jest cudna [emoji3531]
@Maliina jedziemy, wszystko było ok fotel nam się podobał dopasowany spoko, zasnęła i opada głową. No nie.moge na to patrzeć :/:/:/ jak jest u Was Zobacz załącznik 1126213
Mieliśmy ostatnio tak samo, ale po dwóch tyg, u nas wystarczyło podnieść zagłówek i wyciągnąć jedną wkładkę, ale mamy inne foteliki, jak jest teraz ?
Cześć ciocie co u was? [emoji846][emoji846]

Witam się w ten ważny dzień [emoji3526] Daga kończy roczek [emoji3590]Zobacz załącznik 1128060
Kochanie Wszystkiego Najlepszego dużo radości każdego dnia i żebyś zawsze była tak uśmiechnięta jak dotychczas [emoji3531][emoji3531][emoji3531]
My świętujemy w sobotę 13 czerwca, ale 14 kończy ROK! Nie wiem kiedy to zleciało, pamiętam jak dziś jak jechałam do szpitala, jak spędziłam w nim te 4 tyg, a na końcówce byłam na skraju załamania nerwowego, teraz też jestem, ale przez jego pomysłowość [emoji85][emoji85][emoji85]
 
My dzis tez regulowalismy zagłówek.. bo był za nisko.. malemu nie przeszkadzalo ale ja zauważyłam ze nie ma odpowiedniej odległości od ramion.
 
Hej :) czy wam też mijają te dni jak szalone ? Ja serio nie wiem kiedy zleciał ten rok, to się stało tak szybko [emoji85] za szybko ! Mój mały chłopiec nie chce już się przytulać bo woli wywalać matce ziemię z doniczek [emoji85] nie wiem czy tylko Igor czy inne dzieci też lubią ziemię, ale jak tylko się odwrócimy to Igor zaraz jest przy donicy [emoji85] charakterek też ma konkretny [emoji1787] jak coś chce to nie odpuszcza [emoji86] wchodzi już wszędzie gdzie się da, ale nadal musi się czegoś trzymać, pchacz go w ogóle nie interesuje jedynie bawi się drewnianymi klockami z tego wózka i tyle [emoji1745]
Ciągle myślę nad żłobem [emoji85] nie wróciłam do pracy [emoji85] jakoś szkoda mi go było oddać i zrezygnowałam, może od września [emoji85] ale to może [emoji85] nie myślałam, że tak mi się jeszcze w głowie pozmienia, jeszcze nie tak dawno chciałam go odstawiać jak najszybciej pod drzwi żłobka, a teraz zrobił się taki kontaktowy, że ciężko mi go zostawić nawet z teściową na kilka godzin [emoji85] rano wstaje i woła mnie z łóżeczka tym swoim eeee żebym się obudziła poczym cieszy się ta jego mordka kochana jak zobaczy, że oczy mam otwarte [emoji4] fajnie śpi w nocy (w końcu doszliśmy do porozumienia [emoji1787]), ale też nie walczę jak chce spać z nami, są noce, że śpi całe w swoim łóżeczku, a są noce, że po pierwszym karmieniu nie ma zmiłuj i śpi w środku [emoji847]
A i przed nami pierwsze wakacje nad morzem, wyjeżdżamy z końcem lipca na 5 dni ;) wstępnie było na tydzień, ale trochę obawiam się, że nie wytrzyma aż tyle poza domem, a druga sprawa, że P. nie może pozwolić sobie na dłuższe wolne bo w zasadzie był teraz cały czas w domu przez [emoji146], jak macie doświadczenie to możecie doradzić jak najlepiej wyjechać z takim malcem bo czeka nas 5 h podróż, ja myślałam o wyjeździe nad ranem, mąż po południu [emoji1745]
IMG_20200602_090920007.jpeg
 
My dzis tez regulowalismy zagłówek.. bo był za nisko.. malemu nie przeszkadzalo ale ja zauważyłam ze nie ma odpowiedniej odległości od ramion.
Jak masz wiedzę w tym temacie to możesz spojrzeć na zdjęcie Igora czy dobrze ma ten zagłówek ustawiony [emoji85] jak miał niżej to głowa podczas snu leciała, a pasy wychodziły zza ramion, a czytałam, że powinny wychodzić na równo z ramionami [emoji848]
 
Jak masz wiedzę w tym temacie to możesz spojrzeć na zdjęcie Igora czy dobrze ma ten zagłówek ustawiony [emoji85] jak miał niżej to głowa podczas snu leciała, a pasy wychodziły zza ramion, a czytałam, że powinny wychodzić na równo z ramionami [emoji848]
Od ramion do zagłówka odległość na 2 palce stosuje.a pasy nie moga byc ani za nisko tak jakby za plecami.. ani za wysoko na wysokosci uszu. Maja być nad ramionami.

Nam czas tez ucieka.. strasznie.. Filip takze uwielbia ziemię z kwiatkow.. kamienie itp.. charakterek ma.
Wcisnelam mu 2 porcje mleka mm a tak to je obiadek owoce i na mleku krowim budyń i kasze manne.
Dzis zaliczyl plac zabaw pierwszy raz tyle atrakcji.. starsza siostra byla nieoceniona w tej roli. Sprobuje jutro zapodac filmiki.
Przypominawcza fota gałgana
FB_IMG_1591221416113.jpg
 
Od ramion do zagłówka odległość na 2 palce stosuje.a pasy nie moga byc ani za nisko tak jakby za plecami.. ani za wysoko na wysokosci uszu. Maja być nad ramionami.

Nam czas tez ucieka.. strasznie.. Filip takze uwielbia ziemię z kwiatkow.. kamienie itp.. charakterek ma.
Wcisnelam mu 2 porcje mleka mm a tak to je obiadek owoce i na mleku krowim budyń i kasze manne.
Dzis zaliczyl plac zabaw pierwszy raz tyle atrakcji.. starsza siostra byla nieoceniona w tej roli. Sprobuje jutro zapodac filmiki.
Przypominawcza fota gałgana
Zobacz załącznik 1128491
Jaki on jest fajny [emoji3531] słodką ma buźkę [emoji3531]
Igor jeszcze nie był na placu zabaw, ale może go zabiorę w jakiś dzień [emoji848] u nas właśnie będzie na około 2 palce więc myślę, że w porządku :) i pasy są na równo z ramionami więc chyba też ok, co do jedzenia ja muszę się w końcu zmotywować i wprowadzić przynajmniej śniadania bo aktualnie ciężko z jedzeniem stałych przez zęby i bardziej podziubie aniżeli zje, mam nadzieję, że wyjdą i wróci wszystko do normy :)
 
A wiem o co miałam pytać, robiłam Igiemu mocz, ale pobierałam do woreczka w osadzie wyszły mu bakterie ziarniaki bardzo liczne, pediatra kazała pobrać mocz na posiew, ale dziś nam się nie udało mam wrażenie, że Igor ma jakąś blokadę bo po 40 min założyłam mu pampersa i zrobił siku, a tak chodziłam za nim z tym kubkiem i du.pa [emoji1745] ale o co miałam pytać bo gastroenterolog, u której dziś byliśmy mówi, że przy pobieraniu do worka tak może być i w sumie nie wiem czy się martwić czy nie martwić, a nie ma mojej pediatry więc nie mam kogo konkretnie dopytać :(
 
reklama
Mogą wyjść bakterie przy woreczkach. Możesz spróbować zaraz po obudzeniu ściągnąć Igiemu pampersa i przejechać wilgotną dłonią po wzgórku łonowym - zaraz powinien zrobić siku :)
 
Do góry