reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poród z dyskopatia! Cc czy SN?

Verona26

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Grudzień 2019
Postów
11 139
Witam.
Czy są tu dziewczyny rodzące z dyskopatia ledzwiowa?
Rodzicie naturalnie czy przez cc?
Jak się na to zaopatruja lekarze?
Ja jestem w 6 miesiącu ciąży i jest coraz gorzej...
Coraz słabiej mogę chodzić, więc chyba wizyta u neurologa będzie nie unikniona [emoji20]
Jak sobie radzicie?
 
reklama
Hej, ja dopiero 4 miesiąc i już nie jest za wesoło. Właśnie leżę, bo mnie strzeliło i jeśli będzie gorzej to nie widzę siebie na SN.
 
Ja miałam zapisane na kręgosłup tabletki Ale niestety teraz wszytsko odpada. Do tego mam okropne bolą tak i drętwienie w nocy. I to chyba te pod kręgosłupa Ale piersiowego niestety [emoji20]
Tak i już wiele razy w życiu miałam atak rwy, w tym dziś, a w ciąży zastrzykami z Milgammy się nie uratuje..
 
Do góry