reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - II połowa 2020 roku

reklama
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj 10 dpo i biel bieli. 7 cykl za nami. Czekam na @.😭
Jakie jeszcze badania można porobić?
Tsh ths lh prolaktyna i testosteron zrobione.
Tsh około 3 ale już leki biorę i testosteron trochę podwyższony. Powtórzę te badania za kilka dni i zobaczę czy się coś ruszyło.
I z badaniem nasienia do trzeba się zgłosić do kliniki niepłodności?
 
Hej dziewczyny. Ja dzisiaj 10 dpo i biel bieli. 7 cykl za nami. Czekam na @.😭
Jakie jeszcze badania można porobić?
Tsh ths lh prolaktyna i testosteron zrobione.
Tsh około 3 ale już leki biorę i testosteron trochę podwyższony. Powtórzę te badania za kilka dni i zobaczę czy się coś ruszyło.
I z badaniem nasienia do trzeba się zgłosić do kliniki niepłodności?
10 dpo to zdecydowanie za wcześnie na wiarygodny test ciążowy.
 
10 dpo to zdecydowanie za wcześnie na wiarygodny test ciążowy.
No niby tak.. Ale dzisiaj już mnie brzuch trochę pobolewa i wysypało mnie na buzi.. Nie ma co się chyba nakręcać... 😔 Jakoś byłam w tym miesiącu pełna nadziei ale tak na maksa... Oczywiście poczekam jeszcze (nie)cierpliwie.. Wyjścia nie mam 😅
 
No niby tak.. Ale dzisiaj już mnie brzuch trochę pobolewa i wysypało mnie na buzi.. Nie ma co się chyba nakręcać... 😔 Jakoś byłam w tym miesiącu pełna nadziei ale tak na maksa... Oczywiście poczekam jeszcze (nie)cierpliwie.. Wyjścia nie mam 😅
Ja 12 dpo miałam bardzo silne bóle brzucha w nocy - naprzemienne bóle jajników i skurcze w macicy takie ustępujące i powracające. Skręcałam się z bólu, ale @ nie przyszła (to było 6 dni przed terminem @, bo owu miałam wcześniej). Następnego dnia wieczorem dwie mocne kreski, a 14 dpo betaHCG 348 :) Także Twoje bóle o niczym nie świadczą :)
 
Jeszcze szwagierka. Mieszka na przeciwko mnie.. Codziennie chodzi po podwórku.. Jest w 3 miesiącu.. A ja jak ją zobaczę to patrzę się tak póki nie zniknie mi z oczu.. Ktoś by pomyślał że psychopatka ze mnie. Coś czuję że jak nam się uda to będę płakać cały tydzień ze szczęścia, muszę się wziąć w garść.
Ja 12 dpo miałam bardzo silne bóle brzucha w nocy - naprzemienne bóle jajników i skurcze w macicy takie ustępujące i powracające. Skręcałam się z bólu, ale @ nie przyszła (to było 6 dni przed terminem @, bo owu miałam wcześniej). Następnego dnia wieczorem dwie mocne kreski, a 14 dpo betaHCG 348 :) Także Twoje bóle o niczym nie świadczą :)
Dzięki, chyba jakaś chwilowa załamka mnie złapała po tym teście. Faktycznie nie warto robić ich tak wcześnie. Człowiek tak powstrzac się nie może.
 
reklama
Do góry