reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Czy biorąc acard w trakcie starań miałyście normalna miesiączkę? Czy może trwała krócej/dłużej albo była bardziej/mniej obfita?
Moja pierwsza z acardem same plamienia trwały 3 dni druga z acardem 2 dni w tym 2dc ledwo co plamiłam. Teraz jestem w połowie cyklu i zobaczymy jaka miesiączka będzie teraz.

Edit: przed zazywaniem acardu miałam miesiączki 4-5 dniowe i musiałam używać podpasek a teraz zdecydowanie wkładka wystarcza
 
Ostatnia edycja:
reklama
Biorę acard już parę cykli i 13dpo robię testy ciążowe i skoro były negatywne to odstawialam acard bo mnie zalewa... zawsze miałam obfite @, ale po acardzie jeszcze bardziej, dlatego odstawiam na czas okresu.
 
@mohaaa mam pytanko Twój mąż brał profatil na początku po 2 tabletki czy lepiej zacząć od jeden? 🤔

Teraz bierze takie i w sumie ma podobny skład i w lepszej cenie 🤭 no ale już zamówiłam profertil przetestujemy 😉
IMG_20200913_222754.jpg
IMG_20200913_222717.jpg
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny!
To moj pierwszy post tutaj, potrzebuje troche wsparcia. Mam podejrzenie zaśniadu, albo tez puste jajo, lekarz do konca nie mogl tego stwerdzic. Czekam do piatku, az samo sie cos wydarzy, jesli nie sama mam sie zglosic do szpitala na lyzeczkowanie. Bardzo sie boje, to byla moja pierwsza ciaza, w dodatku dlugo na nia czekalam...Ginekolog powiedzial, ze po zagojeniu, powinnismy od razu przystepowac do dzialania, jak bylo u Was? tak bardzo juz bym chciala miec ten zabieg z glowy i zapomniec o tym wszystkim, to czekanie jest jeszcze gorsze.
 
Hej Dziewczyny!
To moj pierwszy post tutaj, potrzebuje troche wsparcia. Mam podejrzenie zaśniadu, albo tez puste jajo, lekarz do konca nie mogl tego stwerdzic. Czekam do piatku, az samo sie cos wydarzy, jesli nie sama mam sie zglosic do szpitala na lyzeczkowanie. Bardzo sie boje, to byla moja pierwsza ciaza, w dodatku dlugo na nia czekalam...Ginekolog powiedzial, ze po zagojeniu, powinnismy od razu przystepowac do dzialania, jak bylo u Was? tak bardzo juz bym chciala miec ten zabieg z glowy i zapomniec o tym wszystkim, to czekanie jest jeszcze gorsze.
Hej, a robiłaś betę? Z usg powinien coś jednak stwierdzić... zaśniad podobno widać jako biały maczek na usg, co do pustego jaja to też przecież da się stwierdzić patrząc na obraz, przynajmniej taką mam wiedzę, mogę się mylić. Niestety to oczekiwanie jest najgorsze, dobrze wiem. Nie wiadomo w jakim się jest punkcie...

Trzymaj się i pamiętaj - wszystko mija. Ja to sobie powtarzałam i powtarzam.
 
reklama
Hej Dziewczyny!
To moj pierwszy post tutaj, potrzebuje troche wsparcia. Mam podejrzenie zaśniadu, albo tez puste jajo, lekarz do konca nie mogl tego stwerdzic. Czekam do piatku, az samo sie cos wydarzy, jesli nie sama mam sie zglosic do szpitala na lyzeczkowanie. Bardzo sie boje, to byla moja pierwsza ciaza, w dodatku dlugo na nia czekalam...Ginekolog powiedzial, ze po zagojeniu, powinnismy od razu przystepowac do dzialania, jak bylo u Was? tak bardzo juz bym chciala miec ten zabieg z glowy i zapomniec o tym wszystkim, to czekanie jest jeszcze gorsze.
Miałam podobnie w I ciąży, także mówiono mi, że zasniad lub puste jajo, ale podczas łyżeczkowania lekarka niby widziala początki zarodka, czyli bardziej b. wczesne poronienie zatrzymane. Ze staraniami trzeba poczekać do wyniku histopatologicznego, jesli będzie zasiad, to niestety się czeka dłużej. Mnie kazano czekać 3 miesiące po łyżeczkowaniu, potem się bałam i odwlekalam starania i uwazam, że to był błąd. Robiłam też badania po poronieniu (wymazy ginekologiczne i w kierunku zespołu antyfosfolipidowego, wszystko było ok). Z II ciąży mam donoszone dziecko. Mam nadzieję, że Ty szybko dostaniesz zielone światło na starania i w przyszłym roku szczęśliwie urodzisz!
 
Do góry