reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

@Ana874 dobrze, że nie chciał Ciebie wycałować 😂

Poprosiłam Ciocię mojego męża, by mi w tym tyg upiekła orzechowca, bo mam straszną ochotę na niego i co? Już wczoraj na mnie czekał, tak więc właśnie pochłonęłam dwa olbrzymie kawałki i czuje się szczęśliwa 😂

@Martxx1 to już jutro!! Matko, jak mi się te terminy wydawały odległe jak się zapisywałyśmy :D
Orzechowiec🤤🤤🤤
 
reklama
@Ana874 dobrze, że nie chciał Ciebie wycałować 😂

Poprosiłam Ciocię mojego męża, by mi w tym tyg upiekła orzechowca, bo mam straszną ochotę na niego i co? Już wczoraj na mnie czekał, tak więc właśnie pochłonęłam dwa olbrzymie kawałki i czuje się szczęśliwa 😂

@Martxx1 to już jutro!! Matko, jak mi się te terminy wydawały odległe jak się zapisywałyśmy :D
Nooo, żebyś wiedziała mówię o kurcze ostatnia będę 🤣🤣🤣🤣.

A to juz jutro. Boję się i za razem tak bardzo się cieszę ❤️❤️❤️
 
Hejo.

My się witamy 15+6 , jutro godzina ZERO o tej porze będziemy się zbierać do wyjścia [emoji17][emoji17] staram się myśleć pozytywnie ale coraz trudniej skupić się na czymś innym [emoji17]
Nie skupiaj sie, spamuj tutaj o byle czym, żeby nie myśleć. Będzie dobrze. Pamiętaj, że jestesmy tu z Tobą 💓💗
 
@Ana874 dobrze, że nie chciał Ciebie wycałować 😂

Poprosiłam Ciocię mojego męża, by mi w tym tyg upiekła orzechowca, bo mam straszną ochotę na niego i co? Już wczoraj na mnie czekał, tak więc właśnie pochłonęłam dwa olbrzymie kawałki i czuje się szczęśliwa 😂

@Martxx1 to już jutro!! Matko, jak mi się te terminy wydawały odległe jak się zapisywałyśmy :D
O BLEEEEEE a w życiu hahaha
ja też w weekend opychałam się ciastem orzechowym, ale nie uszczęśliwił mnie :( dopiero tabliczka miętowej czekolady dała radę:D
 
Czesc Dziewczyny, dopiero nadrobilam zaleglosci forumowe. Bardzo wspolczuje i trzymam kciuki za Adriana! te nowotwory sa przerazajace- nikt nie wie skad i jak sie biora zwlaszcza u dzieci! Dziewczyny po ciezkich porodach podziwiam (przede mna pierwszy porod a poronienie w 7 tyg bylo na tyle wczesne, ze bylo jak okres wiec nic jeszcze w temacie nie wiem). Mowi sie ze gorsze bole porodowe maja te dziewczyny ktore maja bolesne okresy ( zwlaszcza bole krzyzowe)- jak to bylo w Waszym przypadku? Ja nawet z endometrioza jak mialam torbiel i zmiany na otrzewnej to znosilam okresy bardzo dobrze, nie musialam nawet nic przeciwbolowego brac. Wiec mam nadzieje ze jest w tym ziarno prawdy.
Jeśli chodzi o okres, to tez gdzieś o tym czytałam. To będzie również moj pierwszy porod. W czasach gimnazjalnych/szkoły średniej przechodzilam wlasnie takie miesiączki, ze niekiedy musialam zostac w domu, takze jestem ciekawa jak to się bedzie miało rzeczywiście do porodu..
 
Cześć dziewczyny witam się z Wami w nowym tygodniu :) dzis u mnie od rana same przyjemności ponieważ świętuję swoje 30 urodziny 😊😊😊 syn zaśpiewał mi już z milion razy sto lat :D dostałam super prezenty a o 17 mam zamiar świętować z synem tesciowa i mezem tortilla, dla nich winkiem, goframi i szarlotka 🥰🥰 tortów nie lubimy więc szarloteczka czeka ale mam chęć na tą tortille już bym zjadla. 🤣🤣🤣

U nas jutro takie usg standardowe u mojego gina, wizyta kontrolna :) Moj maz wczoraj przyszedł zestresowany, jak on będzie odganiał chłopaków od naszej Anastazji która mieszka jeszcze w brzuchu 🤣🤣 jakos o syna się nie martwi 🤣🤣🤣🤣
 
reklama
Do góry