reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Ja mam to samo wszytsko splywa do gardla, czuje jak bym miala chore zatoki.. Ja sie nawet boję wychodzić na dwor bo się boję że się pogorszy mój stan. 😁😁 Ale pytałam o to lekarza to mówił że pierwsze słyszy żeby kobieta ciężarna się na to skarżyła :) mam nadzieję że po porodzie minie a w którym jesteś tygodniu?
U mnie to były faktycznie zatoki, do tego miałam typowo zatokowe bóle głowy i to mnie najbardziej męczyło, walczyłam z tym z 2 tyg. z czego 1 tydzień intensywnie - codzienne płukanie zatok, inhalacje, dużo ciepłego picia, wygrzewanie się i też nie wychodziłam - udało się uff :) został mi rano zatkany nos, ale to mam prawie od początku ciąży i tylko rano
 
U mnie to były faktycznie zatoki, do tego miałam typowo zatokowe bóle głowy i to mnie najbardziej męczyło, walczyłam z tym z 2 tyg. z czego 1 tydzień intensywnie - codzienne płukanie zatok, inhalacje, dużo ciepłego picia, wygrzewanie się i też nie wychodziłam - udało się uff :) został mi rano zatkany nos, ale to mam prawie od początku ciąży i tylko rano

Ja tez jakieś 1,5 maiaica temu miałam zapalenie zatok i bóle głowy od zatok lekarz mi przypisał antybiotyk bezpieczny dla płodu. 1 tydzień go bralam i też teraz codziennie staje z wodą w nosie która splywa do gardla. Sie zastanawiam czy c to po prostu w głowie mi nie siedzi :)
 
Witaj. Mam koleżankę z 1kwietnia i faktycznie jest śmieszka😁 Jak przechodzisz ciąże? Męczyły Cię dolegliwości jakies?
Na szczęście tę ciążę, jak i poprzednią przechodzę bardzo łagodnie 🤗 Nie mam nudności, wszystko jem jak przed ciążą. W 1 ciąży odrzuciło mnie od kawy i słodyczy, a teraz od niczego ;) na początku drugiej ciąży nawet zdarzało mi się zapomnieć, że w niej jestem 🙊 Teraz nie da się zapomnieć, bo brzuszek już całkiem spory 😉
 
Na szczęście tę ciążę, jak i poprzednią przechodzę bardzo łagodnie 🤗 Nie mam nudności, wszystko jem jak przed ciążą. W 1 ciąży odrzuciło mnie od kawy i słodyczy, a teraz od niczego ;) na początku drugiej ciąży nawet zdarzało mi się zapomnieć, że w niej jestem 🙊 Teraz nie da się zapomnieć, bo brzuszek już całkiem spory 😉
Ja jestem 17+4 jeść nie chce mi się w ogóle ale też nie odrzuca mnie od niczego 😑 i aktualnie -2kg do wagi sprzed ciąży 😂 wchodzę we wszystkie ubrania i koleżanki pytają co ze mną nie tak 😂 czy już muszę się martwic że coś jest nie tak czy mogę jeszcze zaczekać ☺️
 

Ja w 1 ciąży cala ciąże wymiotowałam i nic jeść nie mogłam w drugiej ciąży jadlam wszystko i czulam się świetnie a teraz mnie odrzuciło mnie od mojego ulubionego chleba.. :(ale za to mam ochote na gruszki i
Ciągle ale w poprzednich ciazach nie przypominam sobie problemu z zatokami i tymi wzdeciami
 
reklama
Do góry