reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Dołączam się do tego, nic mi się nie chce, ale leżeć i odpoczywać też [emoji16] zaliczyłam jeszcze 1,5h drzemkę [emoji23]
No masakra z tym wstawaniem - to środek nocy jest haha ...

Choinka juz czeka na ogródku- dzis będe ubierać [emoji41] . Tylko trzeba najpierw trochę posprzątać a ostatnimi czasy strasznie mi się nie chce [emoji87]
 
Powodzenia [emoji3526] na pewno się nie będziecie nudzić, dużo Wam zostało do wykończenia?
Cześć dziewczyny, u mnie podobne objawy jak u was. Głównie ból piersi, sutkow dotknąć się nie da, są tak wrażliwe. Mdłości tylko jak głodna jestem, a głodna jestem ciągle [emoji2356]
W stare spodnie już nie wchodzę, za bardzo cisną na brzuchu.

Co do świąt to u nas w w tym roku bez choinki [emoji3064] na dwa dni pojedziemy do teściów, zostawiamy tam syna do końca ferii a sami wracamy wykańczać dom. Tydzień temu odebraliśmy nasz wyczekany i wymarzony segmencik i teraz trzeba wszystko tam zrobić. Robić będziemy sami więc nie wynudze się w tej ciąży [emoji16]
Miłego dnia wszystkim [emoji3526]
 
Hej.. A ja znów z porannym wstawianiem nie mam problemow.. Chodzę naładowana energia.. Ale zaczynają mnie mdłości męczyć jak się obudzę..
 
A do mnie zawitał dziś brzydki objaw jakim są poranne mdłości... I tak jak pisalyscie to mdłości z głodu tyle, że nie potrafię niż zjeść, bo czuję każdy kęs w gardle😳 i siedzę i próbuje zjeść chociaż kromkę chleba 😂
Mam to samo! Najgorzej, że punkt 5 nad ranem a ja mam takie mdłości że nie mogę spać. No i muszę się zmuszać do jedzenia. Kawę mi całkiem odrzuciło tak samo alkohol jak ostatnio mąż po smarowania brodę specyfikiem z alkoholem to myślałam, że koło niego nie zasnę. 😂
 
Cześć mamusie wczoraj wam pisałam że dołączę do was ale raczej się żegnam bo w środę beta 148 a dziś 57. Wszystko przez ten niski progesteron. Gratuluję wam wszystkim i życzę wam zdrowych maluszków [emoji8]

Bardzo mi przykro . Ściskam mocno.


Jeszcze dodam że poród 4-5 sierpnia [emoji4] trzymam za Was kciuki!
Co do objawów to ja jestem tym kiepskim przypadkiem ciągle bym spała, mdłości, brak apetytu, zmęczenie, bóle brzucha jak w ciąży no i piersi są tak tkliwe że ciężko mi spać na boku... No ale cóż trzeba przetrwać [emoji6]

Gratulacje. Masz fotke? Pochwal sie i pozarazaj dobrymi wieściami.


Hej... Wczoraj robiłam betę wynik 1463..troche niska bo to był 43dc.z aplikacji wychodził 6t1d. Dzisiaj ginekolog... Zobaczymy co powie... Czy to możliwe żeby o tyle owulacja się przesunęła i o tak dużo ciąża jest młodsza??
Ale pojedynczy wynik nic nie mowi. Robilas dwa razy? Sprawdza sie przyrosty a nie pojedyncze wyniki. Napewno wszystko jest dobrze.
 
reklama
Do góry