reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Mam wyniki bety, 23.12 beta 502, dzisiaj 3934, przyrost 98%, wcześniej powyżej 166%, mam nadzieję, że to jest w porządku.. Jutro mam wizytę, więc oby zleciało jakoś.. Zrobiłam jeszcze TSH 2,74, przed ciążą miałam 1,95..
 
Dziewczyny! Chyba nie każą nam przyjść na porodówkę za miesiąc z aktualnym szczepieniem jak już się poród zacznie 🤣🤣🤣 choć właśnie wyobraziłam sobie taką sytuację 🤣
Ja się chciałam zaszczepić ale z racji ciąży się wstrzymam. Puki co ciąża jest przeciwwskazaniem do szczepienia bo nie ma danych.
 
Mam wyniki bety, 23.12 beta 502, dzisiaj 3934, przyrost 98%, wcześniej powyżej 166%, mam nadzieję, że to jest w porządku.. Jutro mam wizytę, więc oby zleciało jakoś.. Zrobiłam jeszcze TSH 2,74, przed ciążą miałam 1,95..
Przyrost jest, ważne że min. 66% u mnie na początku też wysoki a później już niższy..
Ja tydzień temu miałam 4388 betę..
Czyli tsh też masz trochę za wysokie jak na ciąże
 
Przyrost jest, ważne że min. 66% u mnie na początku też wysoki a później już niższy..
Ja tydzień temu miałam 4388 betę..
Czyli tsh też masz trochę za wysokie jak na ciąże
Orientujesz się czy ginekolog będzie mógł przepisać coś na tarczycę czy szukać endokrynologa?
 
Dziewczyny! Chyba nie każą nam przyjść na porodówkę za miesiąc z aktualnym szczepieniem jak już się poród zacznie 🤣🤣🤣 choć właśnie wyobraziłam sobie taką sytuację 🤣
Ja się chciałam zaszczepić ale z racji ciąży się wstrzymam. Puki co ciąża jest przeciwwskazaniem do szczepienia bo nie ma danych.
Jakoś wcale by mnie to nie zdziwiło, serio 😂 No może niekoniecznie z tym odesłaniem na za miesiąc, ale mogą odesłać np. do szpitala, który aktualnie jest jako covidowy. Jest wiele badań, które trzeba wykonać przed porodem, więc tak samo mogą, z czasem, wymagać zaszczepienia się na COVID.
 
Mam wyniki bety, 23.12 beta 502, dzisiaj 3934, przyrost 98%, wcześniej powyżej 166%, mam nadzieję, że to jest w porządku.. Jutro mam wizytę, więc oby zleciało jakoś.. Zrobiłam jeszcze TSH 2,74, przed ciążą miałam 1,95..
Tsh zdecydowanie za wysokie. Należy mieć na poziomie 1-1,5 max [emoji846] ale nagły wzrost może właśnie być spowodowany ciąża [emoji846] pewnie dostaniesz Euthyrox na zbicie.
 
reklama
Tsh zdecydowanie za wysokie. Należy mieć na poziomie 1-1,5 max [emoji846] ale nagły wzrost może właśnie być spowodowany ciąża [emoji846] pewnie dostaniesz Euthyrox na zbicie.
Dobrze, że mam tą wizytę jutro, bo zwariuję :D kiedyś leczyłam się na tarczycę, ale później rzekomo niby wszystko było w porządku, tabletki odstawiłam, a TSH rosło, a gin przy 1,95 nie kazał jeszcze nic brać..
 
Do góry