reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2020

Potrzebuję sposobów na nocne odbijane. Młoda zje i od razu zasypia. Mogę ją nosić nawet 30minut i nie odbije. A rano jazda bo brzuch boli bo słychać, że "zagazowana". Wtedy muszę nieźle masować brzuch i wtedy odbeknie dopiero parę razy i spokój.
 
reklama
My mamy dwójki ale kończę opakowanie i już czekają 3 , bo mały ma już małe te dwójki , dosłownie potrafią zsunąć się z tylka
 

Załączniki

  • 01CC256A-71D4-456A-8399-AD3F0856ED00.jpeg
    01CC256A-71D4-456A-8399-AD3F0856ED00.jpeg
    254,2 KB · Wyświetleń: 89
Potrzebuję sposobów na nocne odbijane. Młoda zje i od razu zasypia. Mogę ją nosić nawet 30minut i nie odbije. A rano jazda bo brzuch boli bo słychać, że "zagazowana". Wtedy muszę nieźle masować brzuch i wtedy odbeknie dopiero parę razy i spokój.
U nas ciężko , jest jak u was , ja kładę na bok nawet nie próbuje odbijać , ale młody czasem sam na boku odbije jak się naje dużo
 
Potrzebuję sposobów na nocne odbijane. Młoda zje i od razu zasypia. Mogę ją nosić nawet 30minut i nie odbije. A rano jazda bo brzuch boli bo słychać, że "zagazowana". Wtedy muszę nieźle masować brzuch i wtedy odbeknie dopiero parę razy i spokój.
Mój dopiero teraz zaczął odbijać. Wcześniej przez dwa miesiące jedynie sporadycznie. Nawet przestałam próbować. Położna powiedziala ze ten typ tak ma 🤣 teraz odbija w pozycji krzesełkowej ale jak zaśnie przy karmieniu to nie ruszam
 
reklama
My nie mieliśmy nigdy kolek, odbija mu się rzadko.
Dzisiaj w nocy pobilismy rekord spania bez przerwy od 22 do 4.30 a u was zdaza się tak długo?
Ja wprawdzie używam pieluszek wielorazowych ale na spacery mam jednorazowki 2 (3 do 6kg) i jescze spokojnie nam starczaja A mały waży 5,8
 
Do góry