reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja datę z OM mam taką samą jak z USG (13.02). Mnie się na razie nie śpieszy, nie mam dość, ale też nie chciałabym przenosić ciąży i się stresować tym czy wszystko jest w porządku, wizją wywoływania itp. Najbardziej bym chciała by się mała urodziła tak w przedziale 11-13.02 :D
 
reklama
140cm? 😯 My mamy 160cm i jest ciasno, już planujemy, że na swoim kupimy sobie 220cm 😂 Ale sama to już w ogóle nie zasnę, po 3 covidowych tygodniach oddzielnie, teraz już nie ma opcji, żebym go na kanapę wyrzuciła, ale pewnie, gdyby faktycznie było mi niewygodnie i spanie samej szło by wyraźnie lepiej, to byśmy się "rozdzielili" ;)
Nooo 😁 w sumie przed ciaza bylo wystarczajaco, duzo sie tulimy w nocy 😍 ale jak tylko zaczelam sie rolowac z brzuchem to tez pozalowalam ze nie wybralismy wiekszego lozka 😅
 
Ja mam normalnie 16luty termin ale przewiduje ze bedzie ten 5luty cc przynajmniej tak ostatnio mowil ze jak wszystko dobrze będzie[emoji23]
11 dni przed terminem !? To wczesnie !!! U mnie 4 🤣 bede sobie musiala cos tam chyba wsadzic zeby mala nie wyskoczyla wczesniej, to bedzie stresujacy tydzien 🤣
 
reklama

Załączniki

  • Screenshot_20210124_204150_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210124_204150_com.android.gallery3d.jpg
    158,1 KB · Wyświetleń: 82
Do góry