reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta hcg.. wczesna ciąża. Pomocy

Iza_123

Początkująca w BB
Dołączył(a)
17 Styczeń 2021
Postów
17
Witam... kobietki pomóżcie. Bylam dzisiaj u lekarza. Zrobil usg i stwierdził że jest mała ciąża. Mam iść we wtorek na ponowne usg. 21.01 Bylam to wyliczył ze 5 tydzien a dzisiaj według usg 6 tydzień. Myślałam że już dzisiaj serduszko będzie :( jestem załamana. Pojechałam na beta hcg. Wynik 27000. 13.01 miałam 4100. Uważacie ze maly przyrost? Do wtorku to ja zwariuje.
 
reklama
Witam... kobietki pomóżcie. Bylam dzisiaj u lekarza. Zrobil usg i stwierdził że jest mała ciąża. Mam iść we wtorek na ponowne usg. 21.01 Bylam to wyliczył ze 5 tydzien a dzisiaj według usg 6 tydzień. Myślałam że już dzisiaj serduszko będzie :( jestem załamana. Pojechałam na beta hcg. Wynik 27000. 13.01 miałam 4100. Uważacie ze maly przyrost? Do wtorku to ja zwariuje.
Hm przy takiej becie ,powinno być widać woecej niż " mala ciaze " ale różnie to bywa, moze cos siw przesunęło, bete bez sensu badać, musisz uzbroić się w cierpliowsc
 
Hm przy takiej becie ,powinno być widać woecej niż " mala ciaze " ale różnie to bywa, moze cos siw przesunęło, bete bez sensu badać, musisz uzbroić się w cierpliowsc
Nie wiem.. cały dzień płacze bo teraz czekać do wtorku. Sprobuje do innego lekarza sie dostać i zobacze co mi powie.
 
Wiem, że dziewczyny próbują Cie pocieszyć, ale dla mnie ten przyrost to prawie nic. Przez prawie miesiąc to wynik powinien być już dużo wyższy. No i 21.01 5 tydzień a teraz dopiero 6? Moim zdaniem ciąża zatrzymała się w rozwoju i musisz przygotować się na najgorsze.
 
Przyrost nie sprawdza się po takim czasie nie jest miarodajny[emoji2368][emoji2368]sprawdza się przyrost po 48h a nie po takim czasie, przestań się stresować. Chcesz to poszukaj inne ginekologa, może znajdzie się miejsce gdzieś prywatnie. Bety już nie rób bo przy tak wysokich wynikach już się tego nie robi. Niepotrzebnie siebie i maleństwo stresujesz
Witam... kobietki pomóżcie. Bylam dzisiaj u lekarza. Zrobil usg i stwierdził że jest mała ciąża. Mam iść we wtorek na ponowne usg. 21.01 Bylam to wyliczył ze 5 tydzien a dzisiaj według usg 6 tydzień. Myślałam że już dzisiaj serduszko będzie :( jestem załamana. Pojechałam na beta hcg. Wynik 27000. 13.01 miałam 4100. Uważacie ze maly przyrost? Do wtorku to ja zwariuje.
 
Jak mój lekarz określił, ze widać dopiero maly pecherzyk ciążowy i dopiero trwa implantacja (tak powiedział), to byl jakos 4 tydz. Beta wynosila 800 cos tylko. Teraz juz nie chce sklamac i nie wiem ile czasu minęło od tej wizyty (kolo tyg), ale przy becie ponad 16 tys plamilam mocno i mialam usg pon, wt, czw i bylo widac tylko cialko żółte bez zarodka, mowili 5 tydz, poczatek 5 tyg. Tydzien pozniej w czwartek byl juz zarodek z serduszkiem 4mm, ale bety nie badalam juz wtedy. Poczekaj cierpliwie na usg, mysle że powinno byc juz serduszko.
 
Jak mój lekarz określił, ze widać dopiero maly pecherzyk ciążowy i dopiero trwa implantacja (tak powiedział), to byl jakos 4 tydz. Beta wynosila 800 cos tylko. Teraz juz nie chce sklamac i nie wiem ile czasu minęło od tej wizyty (kolo tyg), ale przy becie ponad 16 tys plamilam mocno i mialam usg pon, wt, czw i bylo widac tylko cialko żółte bez zarodka, mowili 5 tydz, poczatek 5 tyg. Tydzien pozniej w czwartek byl juz zarodek z serduszkiem 4mm, ale bety nie badalam juz wtedy. Poczekaj cierpliwie na usg, mysle że powinno byc juz serduszko.
Wczoraj bylam u lekarza i stwierdził że mala ciąża. Cały dzień płakałam. Dzisiaj idę do innego. Czytałam ze słaby przyrost bety. I niektóre kobietki mówią ze ciąża się zatrzymała. Ja plamien wogole nie miałam. Ale lekarz mówił że mogę nie mieć jezeli ciaza umarła. Wizyte mam na 16:45. Dam znać co wyszło.
 
reklama
Wczoraj bylam u lekarza i stwierdził że mala ciąża. Cały dzień płakałam. Dzisiaj idę do innego. Czytałam ze słaby przyrost bety. I niektóre kobietki mówią ze ciąża się zatrzymała. Ja plamien wogole nie miałam. Ale lekarz mówił że mogę nie mieć jezeli ciaza umarła. Wizyte mam na 16:45. Dam znać co wyszło.
Trzymam kciuki👍😉 jeżeli wczoraj byłaś, dziś też może jeszcze nie być widać. Ale wartości bety są różne dla różnych kobiet, więc może u Ciebie będzie wysoka jak się zarodek pokaże. Marne pocieszenie, ale i tak trzeba czekać bo się nic nie zrobi :( ew. Duphaston czy luteina dopochwowo może zalecić lekarz lub inne potrzebne leki
 
Do góry