reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama
Ja tak mialam, przeszlo po jakis 3 tyg, chcialam się poddać i przestać brac, bo nialam wszystkie możliwe objawy niepożądane, ale minęły i jest na prawde dobrze
Dokładnie też mam straszne skutki uboczne,najgorsze jest to że lęki mi się nasiliły biorę zoloft ósmy dzień mam juz wątpliwości czy ten lek mi pomoże
 
Tak, to jest normalne. Będzie Ci się wszystko zmieniać, rozciągać, powiększać i będziesz odczuwać z tym związany dyskomfort. Bóle, kłucia itp. Nic nie jest niepokojącego dopóki nie ma krwi. Jakby jakieś plamienia się pojawiły itp to byś musiała wtedy się martwić i kontaktować z lekarzem. Reszta jest normalna fizjologia.

Mnie martwią te nieustające arytmie. W poniedziałek mam jeszcze teleporade z rodzinnym... Może skieruje mnie do szpitala, taka mam nadzieję, bo bardzo mi dokuczają. Mierzyłam dziś na wieczór ciśnienie i podczas jednego pomiaru wyszły takie wyrazne 3 przeskoki serca. I tak potrafi być po kilkanaście razy dziennie eh
Hej i co wyszło ci z tą arytmią?
 
Może ciut lepiej ,ale jeszcze się męczę, jestem 11 dzień na dawce 75mg i jeszcze mam lęki ,ogólnie biorę zoloft 22 dni.Moj lekarz pisze że na pewno zacznie działać, a ja już czasem mam wątpliwości.
 
Hej mam nerwice lekowa chodzę do psychologa. Przyjmowałam hydroksyzyne rano i wieczorem. Jestem po poronieniu. To zniszczyło mi życie jestem 5-6 tydzień odkąd dowiedziałam się o ciąży mam paranoje.. widzę tylko jedno ze poronie. Boli mnie żołądek z nerwów czasem tak mocno ze nie wiem.. nie potrafię sobie z tym poradzić :( leków nie biorę bo przecież nie mogę . Co zrobić pomóżcie ja nie potrafię się cieszyć :( pół rodziny jest w ciąży wszyscy się cieszą a ja nie potrafię boje się ze poronie przez ten mój lek . Co robić??
 
Hej mam nerwice lekowa chodzę do psychologa. Przyjmowałam hydroksyzyne rano i wieczorem. Jestem po poronieniu. To zniszczyło mi życie jestem 5-6 tydzień odkąd dowiedziałam się o ciąży mam paranoje.. widzę tylko jedno ze poronie. Boli mnie żołądek z nerwów czasem tak mocno ze nie wiem.. nie potrafię sobie z tym poradzić :( leków nie biorę bo przecież nie mogę . Co zrobić pomóżcie ja nie potrafię się cieszyć :( pół rodziny jest w ciąży wszyscy się cieszą a ja nie potrafię boje się ze poronie przez ten mój lek . Co robić??
Są leki które można brać w ciąży.
 
reklama
Do góry