reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciężarówki z nerwicą

reklama

Danna83

Zaciekawiona BB
Może ciut lepiej ,ale jeszcze się męczę, jestem 11 dzień na dawce 75mg i jeszcze mam lęki ,ogólnie biorę zoloft 22 dni.Moj lekarz pisze że na pewno zacznie działać, a ja już czasem mam wątpliwości.

Szczęśliwakobieta

Zaangażowana w BB
Hej mam nerwice lekowa chodzę do psychologa. Przyjmowałam hydroksyzyne rano i wieczorem. Jestem po poronieniu. To zniszczyło mi życie jestem 5-6 tydzień odkąd dowiedziałam się o ciąży mam paranoje.. widzę tylko jedno ze poronie. Boli mnie żołądek z nerwów czasem tak mocno ze nie wiem.. nie potrafię sobie z tym poradzić :( leków nie biorę bo przecież nie mogę . Co zrobić pomóżcie ja nie potrafię się cieszyć :( pół rodziny jest w ciąży wszyscy się cieszą a ja nie potrafię boje się ze poronie przez ten mój lek . Co robić??

monika1708

Fanka BB :)
Hej mam nerwice lekowa chodzę do psychologa. Przyjmowałam hydroksyzyne rano i wieczorem. Jestem po poronieniu. To zniszczyło mi życie jestem 5-6 tydzień odkąd dowiedziałam się o ciąży mam paranoje.. widzę tylko jedno ze poronie. Boli mnie żołądek z nerwów czasem tak mocno ze nie wiem.. nie potrafię sobie z tym poradzić :( leków nie biorę bo przecież nie mogę . Co zrobić pomóżcie ja nie potrafię się cieszyć :( pół rodziny jest w ciąży wszyscy się cieszą a ja nie potrafię boje się ze poronie przez ten mój lek . Co robić??
Są leki które można brać w ciąży.

reklama