reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

Ej Majeczko, nie bądź taka, na pewno coś ciekawego się u Ciebie wydarzyło :)) Teraz jak Was czytam, to czasem różne zmiany zachodzą praktycznie z dnia na dzień... Naprawdę wszystko zaczyna się już toczyć "z górki" :))
 
reklama
ciekawe co Silka na to:confused:;-) hihihihih:-D a ja dzisiaj mam lenia, pocz:-Dytalam co uwas i nie mam juz sily nic pisać:-p
:-DSilka bedzie zachwycona ze pod jej nieobecnosc( wlasnie gdzie jest Silka)
zostala mianowana drugim MODEM :-D bo mysle dziewczynki ze to dobra kandydatura i zadnych wylamow nie bedzie:-D
Silka jest czesto na forum wszytskie ja tu lubimy.... jest rozsadną i madra dziewczyną .. wiec dla mnie oki;-)
PISZCIE CO WY NA TO I NIECH KTORAS JEJ WYSLE ESA BO JEJ NIE MA OD PIATKU NA BB MOZE NAM SIE ROZDWOILA CZEGO JEJ NIE ZYCZE TAK SZYBKO .. OBSTAWIAM ZE NIE MA NETU W ZWIAZKU Z TYM WIATREM ...

ALBO PODAJCIE MI NUMER JA NAPISZE DO NIEJ :-D ktora ma?????numer kom do Silki????
 
luckymama ja też mam ostatnio ochotę na łodycze jak nigdy przez całą ciąże :wściekła/y:, a wcale tego nie chcę bo to tylko dodatkowe niepotrzebe kg

z tym napadem głodu to może tak żeby żołąek na macicę cisną przed porodem aby szybciej się obniżała :-D, jednak ja teraz to nie mogę nic prawie wcisnąć bo mi zaraz mała nogami wszystko do przełyku wykopuje już miejsca na żołądek nie ma :-)
 
Witajcie mamusie i brzusie:-):-):-):-):-)
Rozmawiace o słodyczach, ja mam taką ochote na nie że zjadlam całą czekolade i ciasteczka aż mnie teraz zgaga męczy,strasznie :-(
Macie rade na zgaga????
 
Ja ostatnio opycham się pomarańczkami, nie wiem dlaczego mam na nie straszną chrapkę :)
Nika - mi na zgagę bardzo ale to bardzo pomaga herbatka miętowa. Inni radzą sobie mlekiem. Ogólnie najlepsze jest jedzenie częstsze ale w mniejszych ilościach, żeby się jedzonko do przełyku nie przelewało. Nie kładź się też całkiem płasko i nie od razu po jedzonku. Mam nadzieję, że pomogłam :))
 
ja tam wciagam Renni na zgage.....:-) tylko to mi pomaga.. no jeszcze mleko ale to tylko na chwilke , migdaly sa dobre i banany .. migdalow nie moge bo mam alergie...musisz sam cos wyprobowac .. ale renni chyba najlepsze szczegolenie to owocowe:-)
 
reklama
Do góry