reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Dziewczyny, wyszła mi opryszczka na wardze. To nie pierwszy raz, w ciągu ostatniego roku miałam ją kilka razy, zawsze pacyfikowana acyklowirem w tabletkach, miejscowo olejek z drzewa herbacianego. Z tego co się jednak orientuję, leków przeciwwirusowych nie powinno się stosować przed 10 tygodniem. Czy któraś z was ma podobne doświadczenia z poprzednich ciąż?
Miałam opryszczke a nawet 3 na raz w poprzedniej ciąży, po konsultacji z lekarzem przyjmowałam 4 razy dziennie heviran 400 mg. Bardzo często pojawiała mi aie opryszczka w ciąży a po porodzie jescze ani razu. Niebezpieczne jest tylko zakażenie pierwotne.
 
reklama
Ja właśnie wróciłam od lekarza - L4 na kolejne dwa tygodnie bo bóle brzucha nie ustępują.
Ale na USG wszystko dobrze, serduszko biło prawidłowo rozmiar jak 6t4d, więc prawie idealnie jak w aplikacji. Tyle że u mnie owulacja była wcześnie bo cykl był stymulowany.
 

Załączniki

  • IMG_20210309_100955.jpg
    IMG_20210309_100955.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 75
Dziewczyny moja koleżanka która jest specjalistką we wczesnych ciążach mnie troszku pocieszyła i powiedziała że mam woreczek żółtkowy który wygląda jak pierścionek A to bardzo dobry znak więc mam nadzieję.
Kurcze musi Ci być strasznie ciężko tak w niepewności https://media.tenor.com/images/ac28236fe0f29966dd4ed96e9bf155f3/tenor.gif
Ale będzie dobrze ! Byle czas do kolejnej wizyty jak najszybciej Ci zleciał. Moze poszukaj fajnego serialu/książki czegoś co cię odciagnie od myślenia?
 
Cześć dziewczyny, jak sie dzis czujecie ?
Ja wczoraj byłam załamana tym badaniem bhcg i jego niską wartością ( 13,9 mlU/ml) ale już jakoś to do mnie doszlo i jest lepiej. Wiem , że nie wróży to nic dobrego, ale mam jeszcze nadzieje , ze bedzie jutro ładny przyrost :)
Trzymajcie kciuki 🥰
 
Ja właśnie wróciłam od lekarza - L4 na kolejne dwa tygodnie bo bóle brzucha nie ustępują.
Ale na USG wszystko dobrze, serduszko biło prawidłowo rozmiar jak 6t4d, więc prawie idealnie jak w aplikacji. Tyle że u mnie owulacja była wcześnie bo cykl był stymulowany.
Kurcze ja też dzisiaj idę. Ciekawe co tam u mnie będzie 😌super cieszę się że u ciebie wszystko Oki ❤️
 
Piękny mały człowiek!!! [emoji173][emoji173][emoji173]
Ja wedle OM powinnam również być 6t3d no ale będzie co ma być;)
 
Dziewczyny, wyszła mi opryszczka na wardze. To nie pierwszy raz, w ciągu ostatniego roku miałam ją kilka razy, zawsze pacyfikowana acyklowirem w tabletkach, miejscowo olejek z drzewa herbacianego. Z tego co się jednak orientuję, leków przeciwwirusowych nie powinno się stosować przed 10 tygodniem. Czy któraś z was ma podobne doświadczenia z poprzednich ciąż?
O ja się też chętnie dowiem, bo też często mam opryszczki na ustach
 
Tez ide 6t4d mialam iść 10 dni później ale przyspieszylam wizytę bo chyba bym zwariowała... ten stres to nie dla mnie. 🤣
 
reklama
Do góry