reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Kochane!
Jestem po wizycie u gina.
Dzisiaj 6w0d, pęcherzyk ciążowy jest, zarodek 3,64mm i serduszko pięknie biło 💖💖💖
 

Załączniki

  • IMG_20210318_191516.jpg
    IMG_20210318_191516.jpg
    133,3 KB · Wyświetleń: 87
reklama
Tak 31. Po tej wizycie wszystkie moje wyliczenia, wykresy u obserwacje się nie zgrywają. Organizm kobiety jednak jest jedną wielką zagadką. Trochę popłakałam ale co będzie to będzie. Najwyżej będziemy się starać dalej 🤭
Trzymam mocno kciuki!
Wiem, że napewno zrobiło się przykro bo czego innego się spodziewałas ale do momentu następnej wizyty próbuj skupiać się na małych rzeczach.
Ja ze swojej strony powiem, że jak kilka dni temu zaczęłam plamić to się popłakałam bo myślałam, że nic z tego. A okazało się, że beta rośnie i jest dobrze. Naprawdę musimy teraz skupiać się na małych rzeczach bo inaczej zwariujemy. Trzymaj się cieplutko ❤️
 
Trzymam mocno kciuki!
Wiem, że napewno zrobiło się przykro bo czego innego się spodziewałas ale do momentu następnej wizyty próbuj skupiać się na małych rzeczach.
Ja ze swojej strony powiem, że jak kilka dni temu zaczęłam plamić to się popłakałam bo myślałam, że nic z tego. A okazało się, że beta rośnie i jest dobrze. Naprawdę musimy teraz skupiać się na małych rzeczach bo inaczej zwariujemy. Trzymaj się cieplutko ❤️
Dziękuję za miłe słowa❤️ nastawiłam się ze zobaczę nie wiadomo co, serduszko i ogromny pęcherzyk. Chyba muszę nauczyć się cierpliwości. Na szczęście nie plamie i nic mnie nie boli. Za bardzo emocjonalnie do wszystkiego podchodzę.
 
reklama
Witajcie, postanowiłam do was dołączyć bo pokazały mi się dwie piękne kreski❤ apka obliczyła mi termin na 20.11 . Do ginekologa idę dopiero 31.03 . Bardzo się stresuje bo jestem po poronieniu ( 19.03. Minął równo rok) a jeśli chodzi o mój stan obecny to oprócz wstrzymania miesiączki i 2 pozytywnych testów nie mam żadnych objawów ciąży, czuje się Dobrze. Może to jeszcze za wcześnie ale uraz po poronieniu został. Jestem teraz w 5 tc więc pewnie to za wcześnie, macie objawy w tak wczesnej ciąży?
 
Do góry