reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja wiem tyle, że NIFTY ma opcje dla bliźniąt (chyba ciutr droższa niż pro) - w tych wszystkich formularzach, wykluczeniem była ciąża powyżej 3 dzieci, BMI powyżej 40, przebyte nowotwory niedawno, terapie immunoglubulami i transfuzje w ostatnich 6 miesiącach.
Ale Pappa to nie mam pojęcia
A przebyte nowotwory było określone ile to jest niedawno? Bo ja niestety mam historie sprzed 2 lat a myślałam, że zrobię ten test 😱
 
reklama
Ja dzisiaj poinformowałam siostrę i bratowa ze zostaną ciociami strasznie się ciezzyly, przy okazji dowiedziałam się ze kuzynka tez koja spodziewa się dzidziusia .
w weekend poinformujemy rodziców :)

dziewczyny tez jestem na l4 i mega się nudzę jak nie ma pogody ..;/
 
Ja dzisiaj poinformowałam siostrę i bratowa ze zostaną ciociami strasznie się ciezzyly, przy okazji dowiedziałam się ze kuzynka tez koja spodziewa się dzidziusia .
w weekend poinformujemy rodziców :)

dziewczyny tez jestem na l4 i mega się nudzę jak nie ma pogody ..;/
doskonale Cie rozumiem jednak wiem tez ze jeszcze zatęsknisz za tą nudą 😁😍 ja tęsknię okropnie ,a sobie jeszcze jeden pochłaniacz czasu sprawilam😂🤣🙈

Dziewczyny jak mi wlazło dzis w krzyż! I promieniuje mi do lewej nogi maaatko...😭😭😭
 
doskonale Cie rozumiem jednak wiem tez ze jeszcze zatęsknisz za tą nudą 😁😍 ja tęsknię okropnie ,a sobie jeszcze jeden pochłaniacz czasu sprawilam😂🤣🙈

Dziewczyny jak mi wlazło dzis w krzyż! I promieniuje mi do lewej nogi maaatko...😭😭😭
gdzieś czytalam ze na tym etapie ujawnia się rwą kulszowa
 
Super ! Ja nie wymiotuje w ogóle, mam tylko mdłości i to całodniowe
Ja z 3 tyg temu prałam koce i płikałam w tym Coccolino czy jakoś tak ( wtedy uwielbiałam ten zapach) i teraz nie mogę tego wąchać. Zbiera mnie na 🤮🤮 Też mam mdłości przez cały dzień i czasem w nocy jak się obudze, ale jeszcze ani razu nie musiałam na szczęście 🤮🤮🤮
 
reklama
Do góry