reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Przeżyłam szok dzisiaj na pobieraniu krwi. Pani mi dzisiaj pobrała krew do strzykawki i rozlewala do fiolek i później zamykała...
Spotkała się któraś z was z tym? Zawsze miałam pobierana krew prosto do fiolek.
Ta krew się wogole nadaje do badania jak miała kontakt z tlenem? Dziwne rzeczy :D
 
reklama
Nigdy się z tym nie spotkałam. Ciekawe czy to się częściej zdarza
Przeżyłam szok dzisiaj na pobieraniu krwi. Pani mi dzisiaj pobrała krew do strzykawki i rozlewala do fiolek i później zamykała...
Spotkała się któraś z was z tym? Zawsze miałam pobierana krew prosto do fiolek.
Ta krew się wogole nadaje do badania jak miała kontakt z tlenem? Dziwne rzeczy :D
 
Ja mam 160 cm i przed ciąża ważyłam 58 kg a na ostatniej wizycie u lekarza ważyłam 64 😭 ja wiem ze to nie az tak dużo ale jest to napewno za duży przyrost wagi. Jeszcze mama mnie straszy ze przytyła w ciąży 30kg a przy moim krasnalim wzroście to nie będzie ciekawie 😁

Ps. Komentarze dt. wagi są obrzydliwe.. Napewno bym coś odpyskowala
ja przed pierwszą ciaza ważyłam niecałe 50 kg przytyłam do 82 niestety zostało ze mną w drugiej ciazy przytyłam 9 kg a teraz startuje z wagą 74
 
Przeżyłam szok dzisiaj na pobieraniu krwi. Pani mi dzisiaj pobrała krew do strzykawki i rozlewala do fiolek i później zamykała...
Spotkała się któraś z was z tym? Zawsze miałam pobierana krew prosto do fiolek.
Ta krew się wogole nadaje do badania jak miała kontakt z tlenem? Dziwne rzeczy :D
Serio?? :O:O nigdy się z czymś takim nie spotkałam :D ja zawsze jeszcze głowę odwracam i tylko te fiolki widzę później jak wymienia jedna za drugą ale prosto do nich leci krew:D
 
Przeżyłam szok dzisiaj na pobieraniu krwi. Pani mi dzisiaj pobrała krew do strzykawki i rozlewala do fiolek i później zamykała...
Spotkała się któraś z was z tym? Zawsze miałam pobierana krew prosto do fiolek.
Ta krew się wogole nadaje do badania jak miała kontakt z tlenem? Dziwne rzeczy :D
ja tak mialam jak ciężko żyle było znaleźć
 
Przeżyłam szok dzisiaj na pobieraniu krwi. Pani mi dzisiaj pobrała krew do strzykawki i rozlewala do fiolek i później zamykała...
Spotkała się któraś z was z tym? Zawsze miałam pobierana krew prosto do fiolek.
Ta krew się wogole nadaje do badania jak miała kontakt z tlenem? Dziwne rzeczy :D
Szczerze to nie wiem bo zawsze przy pobraniu patrzę w drugim kierunku albo zamykam oczy 🤣
 
ja przed pierwszą ciaza ważyłam niecałe 50 kg przytyłam do 82 niestety zostało ze mną w drugiej ciazy przytyłam 9 kg a teraz startuje z wagą 74
To Twój trzeci bobas tak? :) u mnie pierwsza ciąża i właśnie ważę 49 więc podobnie jak Ty przed pierwszą ciążą, ciekawe jak to u mnie będzie wyglądało..
 
To Twój trzeci bobas tak? :) u mnie pierwsza ciąża i właśnie ważę 49 więc podobnie jak Ty przed pierwszą ciążą, ciekawe jak to u mnie będzie wyglądało..
tak trzeci a w pierwszej i stanowczo sobie za dużo pozwoliłam myślami ze zgubie brzuch to cały czas duży przynajmniej jak na 5 miesiąc wygląda więc masakra
 
reklama
Ja też odwracam głowę, ale zawsze czuję jak wymienia fiolki, a dzisiaj skończyła, odwracam głowę, a tu wielka strzykawka pełna krwi a ona sobie rozlewa 😂 w takim szoku byłam, że tylko powiedziałam że ma ciekawą metode.
Mi wystają żyły, raczej to nie to. Ja jej powiedziałam, że wstrzykuje heparyne, może dlatego tak pobrała krew 🤔
Nigdy się z tym nie spotkałam. Ciekawe czy to się częściej zdarza

Serio?? :O:O nigdy się z czymś takim nie spotkałam :D ja zawsze jeszcze głowę odwracam i tylko te fiolki widzę później jak wymienia jedna za drugą ale prosto do nich leci krew:D

ja tak mialam jak ciężko żyle było znaleźć

Szczerze to nie wiem bo zawsze przy pobraniu patrzę w drugim kierunku albo zamykam oczy 🤣
 
Do góry