reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Bezpieczniej myślę jak przesuniesz.
Twój kot daje Ci popalić [emoji1787] ja mam w domu Agatę brodatą która nic nie robi.
Ja sie witam znow w 8+2. Kota znow szalala w nocy, a o 5:30 zwymiotowala 2x pod lozkiem. Mam codzienny trening niespania, akurat sie przyda kiedy bedziemy mieli dziecko ;). Jak dobrze ze dzis piatek..
Chyba zadzwonie do kliniki przesunac nipt. Chyba mi sie nie chce jechac 2x 50km w jedna strone.
 
reklama
To jest lista z imionami Mag. Która dziewczyna jak ma na imię.... Matko dziewczyny co z Wami[emoji1787]
@Mag... To jest lista osób do wątku zamkniętego czy coś przeoczyłam? [emoji22]
Bo jeśli tak to troszkę nie rozumiem ciśnienia na stworzenie wątku prywatnego i to dla kilku osób, baaa tych które się udzielają często, a osoby które wchodzą na forum raz na kilka dni, odczytają wszystko i odpiszą? W miarę wolnego czasu? Kurcze nie ma mnie tu codziennie bo zwyczajnie nie mam kiedy. [emoji22] To wcale nie oznacza olewczy stosunek do forum. Ja lubię czytać co u was,zawsze coś podpowiecie w kwestii badań, wyników. Ogólnie w sprawach ciążowych. Ale robię to raz na kilka dni a nie codzien i wcale nie oznacza to że nie chce z wami być , tylko chamsko po cichu czytać co piszecie.

To dopiero początek , poznajmy się , a gdy się poznamy, na pewno wielu osobom będzie łatwiej się otworzyć i napisać więcej , i na pewno nastąpiłoby to gdzieś w okolicach prenatalnych. Owszem część z was jest tu dłużej ale są też osoby które dołączyły niedawno. Ja mam do prenatalnych jeszcze dobry miesiąc. Baaa, nie widziałam jeszgze serducha na USG...

Przecież możemy pisać tu ogólnie na razie, nie trzeba od razu wrzucać zdjęć twarzy, siebie, pisac że szczegółami , tak aby było bezpiecznie na wątku głównym, aż do czasu kiedy się się dotrzemy i będzie mozna przejść na prywatny z osobami -pewniakami. I bez zawracania głowy moderatorom i dorzucania czy wyrzucania z wątku.

Jakoś mi tak przykro że gdzieś tam będziecie w kilka osób i będziecie pisać na prywatnym a my ...

Ja wiem że nie chcecie tam osób które będą tylko po to żeby czytać , stad mój Apel o wstrzymanie się do czasu kiedy serio poznamy się lepiej a przynajmniej czas zweryfikuje kto chce z nami być na serio a kto nie.

I proszę nie odczytać tego jako atak, bo absolutnie nie jest [emoji3526]
 
Ja to samo, dopóki nie byłam na USG to jeszcze się za bardzo nie udzielam. Wizyta 12.04😉
To masz wizyte dzień wcześniej .juz teraz trzymam kciuki aby wszystko było dobrze 😊😚
Hej mnie dxis w nocy obudziło telepanie z zimna. Raz mi było gorąco a raz zimno i cała mokra bylam nie wiem czy to normalne czy nie ale 3 raz tak miałam
Kiedys mialam podobnie .
W ogole to wczoraj wariowalo mi ciśnienie raz mialam 80/60 a za chwile 170/90 😬😳
Ale to i tak nic w porównaniu z tym ile razy w ciągu dnia i nocy odwiedzam wc😩
 
Pozwolę sobie odpowiedzieć [emoji6]
Nie. Ta lista co @mag wysłała to lista imion dziewczyn które się przedstawiały.
Nie ma nic wspólnego z prywatna grupa [emoji4]
Ok, to troszkę luzuje moje mini pretensje [emoji3526] , aczkolwiek mimo wszystko apeluje żebyśmy na spokojnie podeszły do tematu watku prywatnego za jakiś czas , na pewno wyjdzie to na dobre
 
Był ostatnio poruszany temat tego że niektóre osoby mało się odzywają i to je dyskwalifikuje, więc wtracilam co nieco na nasze usprawiedliwienie [emoji3526] już nawet pomijając kwestie tej listy która wrzuciła Mag...
To jest lista z imionami Mag. Która dziewczyna jak ma na imię.... Matko dziewczyny co z Wami[emoji1787]
 
Znam blog. Zupy nie robiłam. Ale coś czuję że na dniach zrobię. Bo jak przeczytałam kalafiorowa to już mi ślinka cieknie [emoji16]
my dzis mamy salatke z surowych warzyw (taka na salacie, wiec to jest salatka a nie surowka) z resztka pieczeni ze swiat i krem z kalafiora :D
Nie wiem czy znacie, ale uwielbiam blog kulinarny Aniagotuje. Ma takie normalne prepisy z normalnych skladnikow. Jej krem z kalafiora serio polecam. :)
 
Pozwolę sobie odpowiedzieć
emoji6.png

Nie. Ta lista co @mag wysłała to lista imion dziewczyn które się przedstawiały.
Nie ma nic wspólnego z prywatna grupa
emoji4.png
Czy będą jakieś dwie osobne prywatne grupy?
Bo ja akurat zapisywałam się u @Amaleta 🤔
my dzis mamy salatke z surowych warzyw (taka na salacie, wiec to jest salatka a nie surowka) z resztka pieczeni ze swiat i krem z kalafiora :D
Nie wiem czy znacie, ale uwielbiam blog kulinarny Aniagotuje. Ma takie normalne prepisy z normalnych skladnikow. Jej krem z kalafiora serio polecam. :)
Czesto inspiruję się na jej przepisach 😊😍
 
Joasiaaa ale nie wiem o co kaman ci z tym wątkiem. Większość chciała już 2 tyg temu. Wczoraj wysłałam wieczorem listę na zamknięty około 57 osób. A ty wyjeżdżasz żeby za jakiś czas? [emoji2356]
Ok, to troszkę luzuje moje mini pretensje [emoji3526] , aczkolwiek mimo wszystko apeluje żebyśmy na spokojnie podeszły do tematu watku prywatnego za jakiś czas , na pewno wyjdzie to na dobre
 
reklama
Jak tak czytam o tej zamkniętej grupie to mo sie słabo robi. Serio to urosło do takiej rangi jakbyśmy miały tam tajemnice państwowe omawiać [emoji2356]
Mam propozycję niech będą dwie grupy (w sumie może być tyle ile sobie zażyczymy) jak chcecie mieć jakąś swoją gdzie będzie turbo skrupulatna weryfikacja, zapisywanie się na listę jakieś publiczne rozliczanie postów i akceptowanie to spoko. Miejcie taką. A oprócz tego niech będzie druga grupa zamknięta do, której będzie mógł dołączyć KAŻDY i dopiero towarzystwo tam będzie sobie jakieś luźne zasady omawiało. Bo sorry, ale ja się nie zamierzam bawić w przechodzenie weryfikacji dogłębniejszej niż przy hipotece [emoji854]
 
Do góry