reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Witam wszystkie sierpniowe mamy, czy któraś z Pań tych które mają termin na koniec sierpnia nie czuje jeszcze ruchów? Na usg byłam jak było dokładnie 19+0 i dowiedziałam się że już na dniach powinnam czuć, minęło 10 dni od wizyty i nic się nie zmienia.. bardzo się niepokoje, dodatkowo żadnych innych objawów ciążowych. 😟
Ja czuje ale czasem nie są jakieś regularne. Różnie bywa. Ale to moja 4 ciąża. Termin na 24.08
 
reklama
Cześć dziewczyny :) chętnie dołączę do Waszego forum :) termin mam na 7.08 i czekam na synka. Najprawdopodobniej Borysa. Ciąża przebiega jak na razie książkowo ale dopóki młody się nie urodzi to z tyłu głowy jest wciąż jakiś strach. Jutro ostatni dzień 25tc a od przyszłego zaczynamy szykować wyprawkę ;)
Witaj, być może urodzisz Boryska w moje urodziny ;) 08/08 Jeżeli ciąża przebiega książkowo to tylko się radować!
Przyjemnego kompletowania wyprawki 🥰
 
Witajcie,
Dziewczyny jeśli jesteście w stanie udzielać się w naszej zamkniętej grupie, pisząc przynajmniej 1 post tygodniowo, to zapraszamy :)

W tym celu kontaktujcie się proszę ze mną bezpośrednio na priv, bo nie zawsze otrzymuję powiadomienia, że coś tutaj piszecie.



P.S. Dziewczyny z grupy, które tutaj czasem wchodzą, jeśli jeszcze jakaś dziewczyna będzie chciała do nas dołączyć, to proszę poinformujcie ją, żeby kontaktowała się ze mną na priv. Dzięki :)
 
Cześć dziewczyny. Czy którejś z Was chodząc do ginekologa prywatnie udało się uzyskać na nfz zastrzyk z immunoglobuliny? W przychodni niestety odbiłam się od ściany, gdyż upierają sie, ze to jest darmowe tylko dla pacjentów na nfz, a ginekolog nie chce mnie przyjąć na nfz.
Z góry przepraszam jeśli takie pytanie juz tu było, ale postów jest bardzo dużo :)
Ja chodzę na nfz do ginekologa, ale to z pewnych względów normalnie przyjmuje prywatnie, dostałam receptę mam ją wykupić i podadzą mi na następnej wizycie
 
Cześć dziewczyny. Czy którejś z Was chodząc do ginekologa prywatnie udało się uzyskać na nfz zastrzyk z immunoglobuliny? W przychodni niestety odbiłam się od ściany, gdyż upierają sie, ze to jest darmowe tylko dla pacjentów na nfz, a ginekolog nie chce mnie przyjąć na nfz.
Z góry przepraszam jeśli takie pytanie juz tu było, ale postów jest bardzo dużo :)
Ja mam za darmo. Chodzę do lekarza prywatnie. Mój ginekolog wypisał mi skierowanie, podał numer telefonu gdzie mam zadzownic (to miejsce w szpitalu gdzie mam rodzic)zadzownilam i w sumie tyle. Zapytałam ile kosztuje, pielęgniarka powiedziała że za darmo.

Jestem ze Śląska [emoji846]
Jeśli masz blisko to może warto spróbować bo 400 zł piechota nie chodzi
 
reklama
Moj waży prawie tyle samo 560 g na tydz 24+1, wole żeby nie byl za duzy, lepiej do porodu,
Dziewczyny które już rodzą po raz kolejny, jak wspominacie porod naturalny ? Lepiej naturalnie czy cesarką?
Poród naturalny wspominam dobrze, bez żadnych komplikacji i odpowiednio przygotowanym personelem jak na tamten czas.. jedynie te bóle podczas skurczy były trudne do zniesienia, ale nie chciałam znieczulenia. Sam poród jest niesamowity i każda kobieta która rodziła naturalnie przechodzi to indywidualnie na co wpływ ma wiele czynników. Nie ma się co bać:)
Teraz niestety nie mam wyboru i będę miała cc, czy jestem na to gotowa? nie, mówią że nawet lepiej mieć cesarkę bo cipy Ci nie rozpieprzy i cały zabieg przebiega sprawnie i szybko, a Ty już po 4tyg będziesz w pełni sprawna fizycznie ;)
 
Do góry