reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Ja na allegro zamówiłam olej z migdałów podobno jest super ale kosysyencja jak dla mnie średnia. No ale nie ma wyboru trzeba sie smarować. A macie coś na oku na biust ?
 
reklama
Mi na brzuszek mąż kupił ostatnio Mustele. Nie wiem czy skład jest okej. Wiem, że sporo dziewczyn narzekało na bio Oil, a w ciąży z małym niczego nie używałam i rozstępy mam bardzo delikatne na udach i zrobiły się dopiero po ciąży jak zaczęłam chudnąć 🙈
 
Ja będę chyba stawiała na Palmersa i zwykły, czysty olejek ze słodkich migdałów, bo on później nada się też do masażu krocza. Czytałam, że Mustela ma kiepski skład i uczula. BioOil też podobno daje radę :) I ja będę ich używać zarówno do brzucha, jak i do piersi. Zastanawiam się też, czy nie kupić sobie do picia kolagenu. On też zwiększa elastyczność, a poza tym ostatnio zauważyłam, że strasznie swędzi mnie skóra na nogach głównie - mogłabym się drapać do krwi, a regularnie nawilżam. Kolagen podobno pomaga na takie rzeczy. Ale jak będę na prenatalnych, to dopytam lekarza, czy mogę. Bo teraz biorę tylko probiotyk, Prenatal Uno i witamine D.
 
Ja używam Mustela Bio olejek już od miesiąca, używałam go też w pierwszej ciazy i nie miałam żadnych rozstępów, jak dla mnie najlepszy :)
 

Załączniki

  • 20210507_063855.jpg
    20210507_063855.jpg
    945,3 KB · Wyświetleń: 44
Ja będę chyba stawiała na Palmersa i zwykły, czysty olejek ze słodkich migdałów, bo on później nada się też do masażu krocza. Czytałam, że Mustela ma kiepski skład i uczula. BioOil też podobno daje radę :) I ja będę ich używać zarówno do brzucha, jak i do piersi. Zastanawiam się też, czy nie kupić sobie do picia kolagenu. On też zwiększa elastyczność, a poza tym ostatnio zauważyłam, że strasznie swędzi mnie skóra na nogach głównie - mogłabym się drapać do krwi, a regularnie nawilżam. Kolagen podobno pomaga na takie rzeczy. Ale jak będę na prenatalnych, to dopytam lekarza, czy mogę. Bo teraz biorę tylko probiotyk, Prenatal Uno i witamine D.
O widzisz, dzięki 😊 Ja w kwestii kosmetyków jestem zielona. O bio Oil mówiłam w kontekście skuteczności nie składu. Już kilka mam słyszałam jak narzekało, że rozstępy wychodziły, a bio Oil nawet nie spowodował że były mniej widoczne. W kolejnej ciąży stosowały co innego i było o wiele lepiej. Tak tylko zapamiętałam.
 
Dziewczyny, czy którąś z Was boli jeszcze brzuch, tak jak na okres? Dziś mam 11+4 i nie spałam prawie całą noc, bo bolał mnie brzuch. Nie mocno ale ze stresu nie mogłam spać... rano oczywiście wszystko wydaje się mniej straszne niż pod osłoną nocy ;)
Zastanawiam się czy panikować czy czekać spokojnie, bo 12.05 i tak jadę do swojego ginekologa na prenatalne...
 
Mi często brzuch twardnieje i muszę usiąść lub się położyć. Dziś znowu mam plamienia, ale na prenatalnych powiedzieli mi że będę jeszcze plamić z tego krwiaka, więc dziś przeżywam to z większym spokojem. Zaczynam też psychoterapię od następnego tygodnia co mnie ogromnie cieszy. Dostałam leki od psychiatry, ale zacznę je brać jak już będzie bardzo źle.
 
Mnie boli jak "przed okresem" :D Chwilowo bardziej, czasem wcale, wydaje mi się, ze moja macica nadrabia rozciąganie, bo była lekko mała na ostatnim USG.
Trochę mnie uspokoiłaś :)
No właśnie mnie też tak boli, jak na okres, a od jakiegoś czasu nie miałam już takich objawów...
Ale może krwiak się oczyszcza intensywniej albo rzeczywiście macica się rozciąga ...
 
reklama
Mi często brzuch twardnieje i muszę usiąść lub się położyć. Dziś znowu mam plamienia, ale na prenatalnych powiedzieli mi że będę jeszcze plamić z tego krwiaka, więc dziś przeżywam to z większym spokojem. Zaczynam też psychoterapię od następnego tygodnia co mnie ogromnie cieszy. Dostałam leki od psychiatry, ale zacznę je brać jak już będzie bardzo źle.
Jak zaczniesz terapię, to zaraz na pewno spokojniej w głowie się zrobi :)
 
Do góry