reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Właśnie właśnie dajcie znać co z tą nospą bo dziś całą noc pobolewał mnie brzuch i to tak jakbym miała nospe to bym brała niestety mam wszystkie przeciwbólowe takie co nie powinno sie brać w ciąży [emoji51] Was też częściej boli/kłuję podbrzusze? Piszą że w drugim trymestrze bombelek szybciej rośnie i dlatego bóle są częstsze i ze to całą ciąże ma tak być [emoji51] cholibkaaaaa [emoji86]
Mi mój lekarz prowadzący (ordynator) podczas pobytu w szpitalu powiedział po badaniu ze to rosnąca macica🙄bóle w pachwinach, kłucie, ciągniecie w podbrzuszu i w okolicach pępka do góry i na dół itp. Mam w razie bólu brać nospe a tak to 3x2 aspargin i tyle. Jak powiedziałam ze zaczynaja mnie męczyć wzdęcia to powiedział ze to dopiero się zaczyna 🙉🙄
 
reklama
Ja pije tylko wodę mineralną. Taką butelkę 1.5 litra mam na cały dzień. Oprócz tego herbatę, ale jak mi mąż zrobi. I czasami kawę Inke, jak mnie najdzie. Czasami też soki typu Kubuś/witaminka, ale nie często, bo mam zgage po nich. Tych gazowanych i słodzonych napoi nie pije, bo są dla mnie za słodkie. Jeszcze parę lat temu nie lubiałam samej wody. Zawsze musiała być z jakimś sokiem, teraz jest ok. Czytałam kiedyś o tych piwach bezalkoholowych i one wcale takie bezalkoholowe to nie są, bo to jednak piwo a nie oranżada i jakieś tam ułamki procentów muszą być. Oczywiście pewnie to nie szkodzi maleństwu, ale mnie jednak do tego nie ciągnie. Bardziej wolę lody, 🤤🤤🤤choć staram się ograniczać, bo tam chyba dużo niezdrowych dodatków.
Kiedyś na innej grupie dziewczyny wałkowały temat piw i win bezalkoholowych, takie prawdziwe zero to jedno było. Nazwy nie pamiętam bo nie piłam.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was miała w ciąży infekcję grzybiczą pochwy? Kurcze, boję się, że coś zaczyna się dziać, bo czuję jakieś lekkie pieczenie podczas oddawania moczu i widzę zaczerwienienie. Napisałam maila do mojego lekarza, bo nie ma do niego szybkich terminów, więc pewnie będę wiedzieć trochę więcej - ale może któraś z Was przechodziła? Miałyście jakieś leki?
 
Dziewczyny, czy któraś z Was miała w ciąży infekcję grzybiczą pochwy? Kurcze, boję się, że coś zaczyna się dziać, bo czuję jakieś lekkie pieczenie podczas oddawania moczu i widzę zaczerwienienie. Napisałam maila do mojego lekarza, bo nie ma do niego szybkich terminów, więc pewnie będę wiedzieć trochę więcej - ale może któraś z Was przechodziła? Miałyście jakieś leki?
Hej 🙂 ja miałam a nawet do tej pory ją leczę, przez około dwa miesiące mialam tabletki dopochwowe teraz na ostatniej wizycie dostałam gynazol, na szczęście już prawie wyleczyłam to dziadostwo 😐
Oprócz gynazolu miałam nystatyne,pimafucin i jeszcze jakieś jedne ale nie przypomnę sobie nazwy już
 
Mi mój lekarz prowadzący (ordynator) podczas pobytu w szpitalu powiedział po badaniu ze to rosnąca macica[emoji849]bóle w pachwinach, kłucie, ciągniecie w podbrzuszu i w okolicach pępka do góry i na dół itp. Mam w razie bólu brać nospe a tak to 3x2 aspargin i tyle. Jak powiedziałam ze zaczynaja mnie męczyć wzdęcia to powiedział ze to dopiero się zaczyna [emoji86][emoji849]
Łoooo matko to chyba najgorsze jeszcze przed nami [emoji51][emoji1787] no nic trzeba zacisnąć zęby i wytrzymać [emoji16] Ja akurat z tych co rzadko biorą jakiejkolwiek tabletki na bóle może raz na rok brałam jakiegoś przeciwbólowego [emoji2368] a teraz w ciągu 3 miesięcy już dwa razy musiałam bo głowa pękała [emoji51]
 
reklama
Łoooo matko to chyba najgorsze jeszcze przed nami [emoji51][emoji1787] no nic trzeba zacisnąć zęby i wytrzymać [emoji16] Ja akurat z tych co rzadko biorą jakiejkolwiek tabletki na bóle może raz na rok brałam jakiegoś przeciwbólowego [emoji2368] a teraz w ciągu 3 miesięcy już dwa razy musiałam bo głowa pękała [emoji51]
No powiem Ci ze ja raczej tez nie biore ale niestety łykałam ostatnio nospe jak cukierki bo wytrzymać nie mogłam 😏ja mam bliźniaki wiec 2 x szybciej mi się wszystko „rozciąga” 😬
 
Do góry