reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja bym czekała na spokojnie z otwartą głową. Wszystko wskazuje na poronienie, ale w biologii wszystko jest możliwe. Trzymam kciuki, żeby to nie była ciąża pozamaciczna (najgorszy scenariusz z możliwych)
a to krwawienie to takie typowo miesiączkowe, obfite z bólem brzucha?
No takie typowe jak na miesiączkę tyle że zawsze drugiego dnia też krwawię a tutaj jeden dzień tylko.
 
reklama
Ja bym czekała na spokojnie z otwartą głową. Wszystko wskazuje na poronienie, ale w biologii wszystko jest możliwe. Trzymam kciuki, żeby to nie była ciąża pozamaciczna (najgorszy scenariusz z możliwych)
a to krwawienie to takie typowo miesiączkowe, obfite z bólem brzucha?
A ja cały czas czułam ból jak na okres więc nie robiłam testu. Zrobiłam 3 dni po terminie dopiero.
 
A tak, Matkowski ma super opinie. Przyjmuje prywatnie na Morenie. Moja kumpela się u niego leczy. Fajnie udało Ci się trafić bo terminy odległe w luxie.
Fajnie by było [emoji2]


Byłam u Sławomira Matkowskiego. Bardzo fajny lekarz, szkoda tylko ze prawie 2h obsuwy :D
@Paula919191 z jednej strony fajnie tak jak mówisz, z drugiej np. Heparyny on mi nie wypisuje z kodem, wiec płace 100% [emoji52] będziemy się martwić jak będą kolejne ciąże :D
 
Kurde dziwna sytuacja. Ja bym jednak spróbowała z progiem....
A jeśli chodzi o pozamaciczna to jest szansa że dojdzie do samoistnego poronienia, najczęściej jednak usuwa się taka ciążę laparoskopowo, czasem z jajowodem, czasem zachowuje się jajowod.

Bardzo dziwna sytuacja, ale organizm to nie komputer... Nie wiem szczerze mówiąc. Może jednak zdać się na lekarza, albo zasięgnąć drugiej opinii?
 
Kurde dziwna sytuacja. Ja bym jednak spróbowała z progiem....
A jeśli chodzi o pozamaciczna to jest szansa że dojdzie do samoistnego poronienia, najczęściej jednak usuwa się taka ciążę laparoskopowo, czasem z jajowodem, czasem zachowuje się jajowod.

Bardzo dziwna sytuacja, ale organizm to nie komputer... Nie wiem szczerze mówiąc. Może jednak zdać się na lekarza, albo zasięgnąć drugiej opinii?
No dziwna sytuacja. Jeszcze ten cykl był dziwny. W 2-6 dc dostalam aromek. W 10 dc 8.05 byly 2 pecherzyki dominujace na usg dostalam zastrzyk na pekniecie. W 12 dc pecherzyk z prawej strony pękł a z lewej nadal był. Między 15-24 dniem cyklu brałam luteinę. W 20 dc na usg pecherzyk lewy byl w trakcie pękania. W 25 dc test negatywny.
No i potem 3 dni po terminie miesiaczki test pozytywny, beta z krwi 14,85. Przed badaniem z krwi zaczelo sie juz krwawienie. Teraz beta 91 w luxmed, w klinice 104. Ehh
 
reklama
Do góry