reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Pokaż które [emoji3] Bo my lubimy się z chusta l, jak maruda
Dziewczyny, do mnie dziś przyszło nosidło hybrydowe, będę testować! Jeszcze nie obcinam metki haha[emoji23]
IMG_20210611_150015.jpeg
 
reklama
A my dzisiaj po usg glowki i wyszla nam powiekszona jedna komora mozgu🥲 Nie wiem jeszcze co to oznacza, bo teraz szukam terminu do neurologa, a jest dramat. Czy ktoras tak miala? Podobno to przez ciezki porod i od tego mamy takie wysokie napiecie miesniowe.
 
A my dzisiaj po usg glowki i wyszla nam powiekszona jedna komora mozgu🥲 Nie wiem jeszcze co to oznacza, bo teraz szukam terminu do neurologa, a jest dramat. Czy ktoras tak miala? Podobno to przez ciezki porod i od tego mamy takie wysokie napiecie miesniowe.
U nas byl z tym problem w trakcie ciazy ale sie pomniejszyly pozniej. Nie wiem jakie sa normy w wieku naszych maluszkow - ale jesli nieznacznie powiekszone to nie powinno byc problemu. A gdyby byly powiekszone znaczaco to moze miec sporo negatywnych wplywow. Nie chce straszyc, najlepiej skonsultowac z neurologiem. Ale jesli nie wyslali Was na cito to chyba nie ma tragedii.
 
A my dzisiaj po usg glowki i wyszla nam powiekszona jedna komora mozgu🥲 Nie wiem jeszcze co to oznacza, bo teraz szukam terminu do neurologa, a jest dramat. Czy ktoras tak miala? Podobno to przez ciezki porod i od tego mamy takie wysokie napiecie miesniowe.
Kochana nie martw się na zapas tylko umów się do lekarza! Nie czytaj nic w internecie bo to potrafi nieźle nastraszyć!! Mocno ściskamy
 
Może warto udać się prywatnie ? My mielismy termin na cito i czekaliśmy dwa miesiące, a przecież każdy dzień się liczy.
A my dzisiaj po usg glowki i wyszla nam powiekszona jedna komora mozgu🥲 Nie wiem jeszcze co to oznacza, bo teraz szukam terminu do neurologa, a jest dramat. Czy ktoras tak miala? Podobno to przez ciezki porod i od tego mamy takie wysokie napiecie miesniowe
 
A my dzisiaj po usg glowki i wyszla nam powiekszona jedna komora mozgu🥲 Nie wiem jeszcze co to oznacza, bo teraz szukam terminu do neurologa, a jest dramat. Czy ktoras tak miala? Podobno to przez ciezki porod i od tego mamy takie wysokie napiecie miesniowe.
Koleżanki córeczka ma dwie komory poszerzone, neurolog powiedział, że taka jej uroda, zlecił powtórne usg główki za jakiś czas. Będzie dobrze😘
 
reklama
Do góry