reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
W życiu nie spodziewałam się, że będę miała taki problem, póki co rano jeszcze widzę [emoji23]
Tez w tym klubie jestem no i mam właśnie problem z widocznością pola operacyjnego 😜 na szczęście mam lustro na przeciwko wiec trochę po omacku ale będzie musiało wystarczyć. W najgorszym razie będę wołać męża … 🙈
 
Super że wszystko w porządku.😊 My kolejna ciąże nie współżyjemy, bo mamy zakaz. W sumie to moja piąta ciąża i zawsze jest jakieś ryzyko, teraz szyjka nawalała, więc no cóż. Dla nas tyle strat i ciężkich doświadczeń nauczyło, że nie ma co ryzykować. Będziemy nadrabiać po połogu.
Ja Pitole.. no ja dla dziecka tez bym się poświęciła. Wiem ze na początku nie mogłam do 12 tyg to ciagle mi się śniło ze mam orgazm albo ze się kocham z mężem 😅 dramat to był… ale dużo dziewczyn tak ma:/
 
Piękne zdjęcia! Super pamiątka! [emoji6]. Mam nadzieję, że jutro też zobaczę cała buzię, ostatnio był tylko profil, podobno synek będzie podobny do mnie [emoji3]. Mi po stosunku brzuch nie twardnieje i właściwie żadnych dolegliwości nie mam. Sperma potrafi przyspieszyć poród w ciążach przenoszonych, nawet współżycie jest zalecane w takim przypadku, więc teraz pewnie też może mieć w pewnych sytuacjach takie działanie. Jedynie co to ostatnio na początku dziwne szczypanie czułam, ale zaraz przeszło. Ogólnie wydaje mi się, że jakaś bardziej ciasna jestem....

Zresztą, można współżyć bez finiszu w środku albo są jeszcze inne fajne erotyczne gry i zabawy [emoji6]

BTW: co polecacie do usuwania owłosienia miejsc intymnych? To prawda, że nie powinno się stosować kremów do depilacji, bo ich substancje przechodzą do krwi? Od lat używam maszynki, wczoraj chciałam wykonać wiadomą czynność, już zaczynam... A tu brak widoczności, brzuch mi zaczął zasłaniać, chociaż jeszcze dwa dni temu wszystko widziałam! musiałam na wyczucie zrobić, masakra [emoji23]
Czekamy na zdjęcia ❤️
 
fajny bobas .. slodzinka mala ...fajna pamiatka :) :) my jak mielismy drugie prenatalne 19tyd i 5dni i pan profesor zrobil fote buzinki to nic nie widac ... mala miala raczki na glowce i takie rozciagniete to zdjecie na szybko ptynknal nawet nie poczekal chwil ... wogole sie nie przylozyl profesorek
U mnie tez cudem się udało ktoś dzwonił bez przerwy na domofon żeby on otworzył drzwi porażka !!!! Jakaś głupia baba nie mogła poczekać ale się udało
 
Ja Pitole.. no ja dla dziecka tez bym się poświęciła. Wiem ze na początku nie mogłam do 12 tyg to ciagle mi się śniło ze mam orgazm albo ze się kocham z mężem [emoji28] dramat to był… ale dużo dziewczyn tak ma:/
No niestety czasami trzeba się poświęcić, to tylko kilka miesięcy, później z jaką przyjemnością będzie się nadrabiać [emoji3]. I tak mogło być gorzej, np. mimo ciąży nie ma przeciwwskazań a mąż/partner ma opory...
 
Tez w tym klubie jestem no i mam właśnie problem z widocznością pola operacyjnego [emoji12] na szczęście mam lustro na przeciwko wiec trochę po omacku ale będzie musiało wystarczyć. W najgorszym razie będę wołać męża … [emoji85]
Straszne czasy nastały ^^. Alternatywy póki co nie widzę, będę kombinowała z lusterkiem, zajmie mi to 3x więcej czasu, ale jakoś trzeba sobie radzić [emoji23]
 
reklama
Hahaha to zaczekajcie na golenie się przed porodem, bo np u mnie w szpitalu wymagane było żeby było gładko.. Ja narazie gole się depilato/golarka 😂 wiadomo nie jest idealnie ale daje rade i się nie zacinam.. Ale do porodu to ja niewiem chyba uruchomię męża bo co? 😂
 
Do góry