reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

Hahaha to zaczekajcie na golenie się przed porodem, bo np u mnie w szpitalu wymagane było żeby było gładko.. Ja narazie gole się depilato/golarka [emoji23] wiadomo nie jest idealnie ale daje rade i się nie zacinam.. Ale do porodu to ja niewiem chyba uruchomię męża bo co? [emoji23]
Aż ciężko mi to sobie wyobrazić[emoji3]. Ciekawe co jeszcze wyjdzie między czasie, czego się nie spodziewam^^
 
reklama
Hahaha to zaczekajcie na golenie się przed porodem, bo np u mnie w szpitalu wymagane było żeby było gładko.. Ja narazie gole się depilato/golarka 😂 wiadomo nie jest idealnie ale daje rade i się nie zacinam.. Ale do porodu to ja niewiem chyba uruchomię męża bo co? 😂
Rodziłam w 2018r. Poród naturalny, trochę niespodziewany bo prawie 3 tyg przed terminem, o goleniu nikt nic nie mówił. Do cesarki w 2020r. wystarczyło przejechać maszynka tam gdzie będzie cięcie. Tam na dole wcale nie trzeba byc ogolonym.
Nasze matki nawet nie goliły nóg, co dopiero włosów łonowych😅
Jeżeli lubicie mieć tak gładko to spoko, ale jakiegoś musu ze strony szpitala/lekarza nie ma. To mit.
 
Hej dziewczyny my już po. Młoda dalej jest młodą ( śniło mi sie że jest młodym). Wykrakałam lekarz moj na urlop idzie 🤣 I 4 tygodnie czekania musze kalendarza pilnowac bo jak się ludzie po jej urlopie rzuca. Luteina odstawiona nic niepokojącego nie widziała a na to ciągnięcie kucie mowi że wszystko się tam rozciąga. Młoda waży 700g rośnie jak na drożdżach 🙂
 

Załączniki

  • 20210723_174836.jpg
    20210723_174836.jpg
    570,8 KB · Wyświetleń: 82
Jestem już po usg. Szyjka 3,2cm,Mały 650 gram, wszystko w porządku[emoji4]. Tradycyjnie leżał plecami do nas, ale oczywiście najadłam się przed wizytą czekolady, dzięki czemu odwrócił się na chwilę i mogliśmy zobaczyć twarz i w końcu można było normalnie zbadać serduszko[emoji3]. Na filmie mam nawet jak kciuka ssie, głodny pewnie [emoji23]. Kolejne usg za równy miesiąc [emoji853]. Mam zielone światło, że nadal mogę pracować, więc może dzięki temu ten czas szybciej mi minie.. Jedyne co mi się nie podobało to to, że przytyłam 2,5kg przez ostatni miesiąc. Ginekolog tego nawet nie skomentowała, ale wcześniejszy przyrost bardzo mały, a tu nagle taka wartość, nie wiem skąd się wzięła - mimo wszystko nadal moja waga jest mniejsza niż według tabeli ile powinnam w którym tygodniu przytyć...
IMG_20210723_191603.jpeg


Nie wiem po kim ten szeroki nos i drugi podbródek [emoji3]
 
Hej dziewczyny my już po. Młoda dalej jest młodą ( śniło mi sie że jest młodym). Wykrakałam lekarz moj na urlop idzie [emoji1787] I 4 tygodnie czekania musze kalendarza pilnowac bo jak się ludzie po jej urlopie rzuca. Luteina odstawiona nic niepokojącego nie widziała a na to ciągnięcie kucie mowi że wszystko się tam rozciąga. Młoda waży 700g rośnie jak na drożdżach [emoji846]
Ładna buźka, oczami wyobraźni widzę już blond loczki[emoji3]
 
Moj miał za dzieciaka włosy jak mleko takie jasne ja też blond [emoji846] Tylko z wiekiem ściemniały na ciemny blond[emoji849]
To nasza słowiańska przypadłość, że w wiekiem włosy z jasnego blondu zmieniają się na coraz ciemniejsze... Ale jakoś jak patrzę na te wszystkie ostatnie zdjęcia usg, to wyobrażam sobie nasze Maluszki w realnej wersji za te 3-4 miesiące [emoji3]
 
Ja oglądając zdjęcia syna po urodzeniu i tak po 4 miesiącu życia gdybym nie wiedziała że to on i namacalnie nie patrzyła jak się zmienia to bym powiedziała, że to kompletnie inne dzieci na zdjeciu. 😁 Dlatego jakoś nie przywiązuje się do wizerunku z USG 🙈 Moje koleżanki wielorodki znów opowiadały, że im się wydaje że ciągle rodzą to samo dziecko, bo po porodzie identyczne, a z czasem kompletnie nie podobne istotki. ☺️
 
Hej! Od tygodnia jestem u babci na wsi, trochę odpoczywam a trochę pracuje (babcia po niedawnej śmierci dziadka została sama i jest mało samodzielna), dużo sprzątania, ogarniania jak to na wsi 🙂 jest też moja mama no i moja córka oczywiście więc wszystkie pokolenia w jednym miejscu 🙂 córa jedzie z moją mamą dalej na wakacje a jA wracam do Krakowa więc troszkę odpoczynku będę miała i czasu dla siebie i partnera 🙂 brzuszek jak nie chciał wychodzić tak teraz wyskoczył momentalnie, ale z goleniem jeszcze żadnego problemu nie mam 🙂 jutro wracam i zobaczymy reakcję mojego ukochanego i sąsiadów bo wyjechałam tydzień temu bez brzucha a wrócę z brzuchem 😀😀😀 moje samopoczucie już dużo lepiej, mam nadzieję, że to się utrzyma bo te doły mnie wykańczają... Wizytę mamy 2 sierpnia, dziś jestem 21+6, ciekawe ile waży maluch i ile mierzy 🙂 widziałam filmik, który któraś z Was wrzucała o wczesniaczku z 24 tygodnia, ależ się wzruszyłam! Moja córa też, mówi "o Boże, to naprawdę już człowiek prawdziwy tam jest!"
Co do wyprawki to nie mam jeszcze kompletnie nic 😋 mieszkam na osiedlu, na którym są raptem 3 male bloczki i wszyscy się znamy blisko jak rodzina, a ostatnimi czasy dużo pojawiło się maluchów więc czekam z wyprawka aż już będę wiedziała co rzeczywiście potrzebuje, a co dostaniemy od cioć po ich pociechach 🙂 ja po córce nic nie mam bo rodziłam mając 19 lat i szczerze mówiąc to w tamtym czasie wizja kolejnego dziecka mimo, że upragnionego nie była mi bliska i wszystko wydałam 🙂 mało się udzielam ale czytam Was dzielnie codziennie miłego wieczorku kochane!
 
reklama
Do góry