reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Spróbuj go inaczej ubrac do snu. Pokombinuj może że spiworkiem. U nas na razie zadziałało - próbowałam różnych schematów i wróciłam do tego jak był mały i mieszkaliśmy jeszcze na wynajmie, zawsze spaliśmy w niskiej temperaturze, a on był lepiej ubrany. I teraz tak robie i jedna pobudka ostatniej nocy 🤷 nie wiem czy to ma związek, ale będę dalej testowac
Może tęskni za tata, bo druga noc spędzam u mojej mamy 🤣 ale będę kombinowała z tym ubrankiem.
 
reklama
Może gdzieś mi umknęło, że pisałaś, albo nie pamiętam już. Ciężko się wziąć, to fakt. Ale jak już się zacznie, to jakoś pójdzie. 😅 Ja też przez długi czas miałam bardzo niską ocenę na swój temat. Ale tyle co przeszłam ja i moje ciało, to wiem, że jest naprawdę super. Polubiłam moje rozstępy na tyłku, grubsze uda, szersze biodra. :)
a mi właśnie waga sama spada a jem normalnie i nie wiem już czy to od tabletek anty czy co jest grane. Mogło by już tak zostać a co wchodze na wage to mniej😑
 
Ja myślę, że dużo jest w głowie. Jak oglądam stare zdj. Gdzie uprawiałam Sport i nosiłam rozmiar 36 to mówię, kurde ale laska. A wtedy też narzekałam na siebie 🤣
Ja np w ogóle nie zwracam uwagę na rozstępy, a ktoś inny będzie je zakrywał i to będzie jego największy kompleks.
Ja i tak kocham podejście @Święta92, to jest laska 😎
Szkoda mi życia na przejmowanie się 😀 wiadomo chciałabym wyglądać lepiej ale jeżeli się nie uda No trudno. Ubierac w worki tez sie nie chce a jak komuś się nie podoba niech zamknie oczy 😂
 
Dziewczyny, jutrjade z Mlodym na 2 tygodnie nad morze. 500 km sama autem. Jakies dobre rady jak go zabawic, gdy bedzie sam siedzial z tylu?
Podziwiam Cie, ze jedziesz sama tyle km😂 ja to jak jadę sama z Hania do sklepu to zawsze się boję 😂😂😂 gdzie jedziesz? :)) ja 15go jadę na dłuższy weekend do jastrzebiej Góry, odliczam dni i modlę się żeby starsza choroby z przedszkola nie przyniosła 😂
 
reklama
Dziewczyny kp ktore odstawiły lub odstawiają dziecko od piersi? Jak to u was wygląd obecnie? Jestem glownie zainteresowana nocami :)

U nas pierwsza noc próby przeniesienia mlodej do jej łóżeczka. A w zasadzie łóżka, bo kupilismy takie duze 90x200 zebym mogla sie ja tez zmiescic i zabezpieczyliśmy. Łóżko na razie jes w naszej sypialnie dopóki nie zrobimy córce pokoju. Pierwsza noc: 1-0 dla córki. 2godziny usypiania, jak tylko oderwala sie odpiersi od razu sie budzila, chyba za duzo zmian. W nocy podobna sytuacja, ostatecznie nie spalam chyba z 3 godziny. Dramat. Tak nieprzespanej nocy to jeszcze nie miałam. Chodze i ciskam pirunami. 🤬

no nic… dzis w nocy znowu bedziemy probowac. Pewnie jak zasne to chocby sie darla to juz mnie nie dobudzi … 🤣
 
Do góry