reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Test

reklama
Witam wszystkich serdecznie. Mam pytanie do doświadczonych. Otóż może ktoś mi logicznie wytłumaczyć czemu test owulacyjny 5 dni przed okresem wychodzi pozytywny. Jest bardziej pozytywny niż w dzień owulacji.
Nie wiem czemu wgl zrobiłam ten test , chyba przez to że został mi jeden i stwierdziłam że nie będzie tak bez sensu leżał. Były starania w tym cyklu , ale jakoś nie nastawiam się że coś z tego wyszło.
Czy to jest jakiś problem z hormonami ?
Planujemy dzidzię , i stąd testy owulacyjne żeby choć w jakiś sposób sobie pomóc.
W pierwszej ciąży przed okresem zrobiłam test owulacyjny tak samo jak ty bo został jeden heh wyszedł pozytywny, następnego dnia zrobiłam ciążowy i tez wyszedł pozytywny
 
U niektórych kobiet pozom lh rośnie przed okresem.
No proszę , czytałam już gdzie się dało , i nawet nigdzie nie znalazłam odpowiedzi. Zaskakujące jest to jak ten kobiety testem owulacyjnym odkryły ciąża , nawet jest jedno zdj gdzie są oba testy pozytywne. Ah ten organizm kobiety 😁😁😁
 
5 dni przed okresem miałam test ciążowy pozytywny. Tylko to zależy od stężenia hcg bo w pierwszej ciąży w dniu @ miałam 666,6 a w tej ciąży już tylko 100,6 wiec testy wychodziły mi bardzo blade 4 dni przed
No to ciekawe jak u mnie będzie , bo ja jestem 5 dni przed @ i test negatywny , ale poczekam do tej @ żeby już mieć pewność.
 
Nie. Nie odkryły ciąży testem owulacyjnym.
To, że komuś w ciąży wyjdzie test owulacyjny pozytywny to PRZYPADEK.
To tak jakbyś puściła śmierdzącego bąka i tego samego dnia dowiedziała się o ciąży.
Czy to znaczy, że odkryłaś ciążę bąkiem o nieprzeciętnym smrodzie?
No wiadomo że to jest przypadek , jedna wypowiadała się że to nawet można uznać za wadę testu , ale ile w tym prawy nikt się nigdy i tym nie dowie.
 
reklama
Do góry