reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
ja mam od rana zaje…. bóle krzyża + bóle jak na okres. Co jakis czas puszczają i potem znowu się zaczyna. Ale zupełnie nieregularne. Zwariować idzie.
W piątek oficjalnie będą skończone 37 tygodnie wiec w razie co mogę rodzic, co mi tam🙈😬
Ta końcówka jest przerażająca, chyba każda z nas juz to czuje…
 
Cześć dziewczyny! Widzę, że dużo się u Was dzieje, trzymam kciuki za Was wszystkie a szczególnie te w szpitalach 😘 ja w ciąży z córką też byłam na patologii w 34 tygodniu na 3 dni i dostawałam sterydy, że względu na lekkie plamienia i skurcze. Ale wszystko się unormowało i córkę urodziłam na początku 38 tygodnia, wody same odeszły i po 12 godzinach byłyśmy już razem 🙂
Dziś od rana czuję się fatalnie, głową mi pęka, wymiotowałam już 3 razy a jest dopiero 11. W nocy budziłam się co około godzinę, półtorej. Do tego chyba mam problem z cieśnią nadgarstka bo co noc drętwieje mi lewa ręką, do tego ogromny ból promieniuje od palców do łokcia, wiele godzin po przebudzeniu zajmuje mi dojście do ładu z ta ręka 😞 podczas jazdy autem też ręce mi drętwieją. Chciałabym już mieć synka w ramionach, jak każda z nas... Trzymajcie się kochane moje
 
Kochane z tymi skurczami to ja mam od piątku szał. Zaczęło się z rana w piątek takie nieregularne ale bolesne. Potem od południa do soboty z rana nic. W sobotę powtórka z rozrywki. W niedzielę spokój. Wczoraj na wieczór trochę skurczy. Budziłam się co godzinę na siusiu i tylko sprawdzałam czy to nie wody 😉. Dzisiaj mam skurcze ale takie nieregularne. Jak siadam to mam wrażenie że główka małego wciska się w kanał rodny i muszę to rozchodzić🙄. Brzuch mam coraz częściej i coraz dłużej twardy. Ale cóż się dziwić jak mam małego słonika w brzuchu 😂😂😂. Dziewczyny w szpitalach trzymajcie się 😘😘😘 będzie dobrze bo musi być dobrze. Mi do terminu zostało 3tyg, ale za tydzień wizyta-->sprawdzanie ile przytył -->i klasyfikacja 🤔
 
Kobietki jak wygląda kwalifikacja jak ma się skierowanie na cc od specjalisty?
A jak wygląda ewentualnie przyjęcie jak się ma skierowanie do szpitala wystawione przez lekarza ginekologa tydzień przed terminem przy cukrzycy?
Nadal zastanawiam się czy nie wziąć cesarki od neurologa, zaczyna mnie to wszystko przerażać
 
Raczej tak, ja mam i ich sporo. Im dalej w ciążę u mnie tych skurczy więcej. No ale są nieregularne więc sobie macica ćwiczy. Jak zdała sobie sprawę jak wielką głowę musi przepchnąć to się musi przygotować. 🤣
Haha no tak, ma ciężkie zadanie do wykonania 😂
Tak. Magnez albo nospe bierzesz?
Magnez biorę :)
ja mam od rana zaje…. bóle krzyża + bóle jak na okres. Co jakis czas puszczają i potem znowu się zaczyna. Ale zupełnie nieregularne. Zwariować idzie.
W piątek oficjalnie będą skończone 37 tygodnie wiec w razie co mogę rodzic, co mi tam🙈😬
Ta końcówka jest przerażająca, chyba każda z nas juz to czuje…
U mnie bóle krzyża to już długo się utrzymują a właśnie dziś doszły bóle okresowe.
No nic, u mnie w piątek też 37+0 i ciąża donoszona więc niech się dzieje wola nieba 😁
 
Kobietki jak wygląda kwalifikacja jak ma się skierowanie na cc od specjalisty?
A jak wygląda ewentualnie przyjęcie jak się ma skierowanie do szpitala wystawione przez lekarza ginekologa tydzień przed terminem przy cukrzycy?
Nadal zastanawiam się czy nie wziąć cesarki od neurologa, zaczyna mnie to wszystko przerażać
Chyba zależy od szpitala wiec najlepiej tam zadzwonić. W tym co ja będę rodzic to musiałabyś się umówić na kwalifikacje wcześniej i donieść na nią te dokumenty o których piszesz i tam już ordynator kwalifikuje i od razu daje ci termin. Mówią żeby się zgłosić w 36 tyg
 
Kobietki jak wygląda kwalifikacja jak ma się skierowanie na cc od specjalisty?
A jak wygląda ewentualnie przyjęcie jak się ma skierowanie do szpitala wystawione przez lekarza ginekologa tydzień przed terminem przy cukrzycy?
Nadal zastanawiam się czy nie wziąć cesarki od neurologa, zaczyna mnie to wszystko przerażać
Z cukrzycą po prostu jak nie urodzisz do końca 38 tc dostajesz od prowadzącego skierowanie i jesteś obserwowana i badana codziennie przez tydzień na oddziale jeśli nie urodzisz. Na dzień terminu jeśli nic się złego nie wydarzy będzie dniem wywoływania porodu.
 
Z cukrzycą po prostu jak nie urodzisz do końca 38 tc dostajesz od prowadzącego skierowanie i jesteś obserwowana i badana codziennie przez tydzień na oddziale jeśli nie urodzisz. Na dzień terminu jeśli nic się złego nie wydarzy będzie dniem wywoływania porodu.
Czyli jak będę chciała naturalnie to juz tydzień przed terminem zostanę przyjęta do szpitala ?
 
reklama
Mnie kłuje w kroku co jakiś czas, szczególnie jak mały się rusza. Chyba naciska głową na szyjkę. Pierwszy skurcz miłlam wczoraj wieczorem. Dosyć stresujące są takie doznania. Jutro wizyta i pierwsze ktg. Mam nadzieje, że wszystko będzie ok. Na samą myśl o porodzie ogarnia mnie przerażenie. Nie jestem na to gotowa psychicznie.
 
Do góry