reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

No właśnie chyba czas coś ze sobą zrobić bo już nie daje rady sama ze sobą.. Wszystko się stało po stracie córeczki później druga córeczka się urodziła sizla wcześniak wszystko było ok z nią a ja latałam po lekarzach sprawdzałam pod każdym kontem bo miałam jakąś straszna panikę teraz znowu wynajduje sobie choroby ciągle coś czuję że jest nie tak jeszvze teraz w ciazy to okropnie.. Dziś nam wizytę u lekarza z tymi wynikami pappy to wspomnę mu o tych kolataniach.. Dzięki dziewczyny super że jesteście!
Buziak! 😘 Będzie dobrze!
 
reklama
Hej mamuśki
Co tam w weekend planujecie? Czy u Was tez tak wieje 😱
Powiedzieliśmy młodemu o ciąży i teraz cały czas przytula się do brzucha, głaszcze, gada. A mnie jak królewnę traktuje 😂 Robi mi kanapki, podaje wodę, w sklepie wszystko z półek zdejmuje i nie pozwala koszyka czy tez wózka pchać 😍 Wczoraj to nawet szedł przede mną żeby brzuch od wiatry chronić 😂 Dodam, że ma 7 lat. Aaaaaa i cały czas powtarza tacie, że nie można mamy denerwować bo dzidziuś się wtedy denerwuje. Mimo że mój mąż nie denerwuje mnie 🤣 No cyrk.
Najlepsze że jeszcze nikt nie wie o ciąży ale chyba młody przyspieszy rozniesienie dobrych wiadomości.
Cudownie🥰🥰🥰🥰 wspaniały dżentelmen Ci wyrósł ❤️❤️❤️
Moja 11 latka, która bardzo chciała mieć rodzeństwo to podchodzi z dystansem, nie dotyka, nie przytula, jakby nie docierało do niej albo jakby dotarło, że nie będzie już tylko ona... A mąż? Mąż mnie na nowo denerwuje. Dziś do 3 rano spałam w otwartym domu, bo nie zamknął a wchodził ostatni. Tak wszyscy chcieli dzidzi, tylko nie ja a widzę, że teraz jakby role zupełnie się odmieniły. Już się nie mogę doczekać co przyniesie nowy dzień...
 
Hej dziewczyny. Nie wiem czemu ale już 2 raz mi się zdarzyło takie kołatanie serca czułam jak serce mi wali cały czas jakby zaraz miało wyskoczyć.. Wczoraj wieczorem mi się to zdarzyło kiedy się wykapalam i się położyłam przed tv i dopiero przeszło jak zasnęłam ostatnio 2 tygodnie tak samo przed spaniem.. Nie wiem czy coś z sercem czy to z tego stresu całego
Też tak mam. Mierze wtedy ciśnienie ale jest ok. Tłumaczę sobie, że serce pompuje więcej krwi. Po jakim czasie Przechodzi Ci to kołatanie?
 
No właśnie chyba czas coś ze sobą zrobić bo już nie daje rady sama ze sobą.. Wszystko się stało po stracie córeczki później druga córeczka się urodziła sizla wcześniak wszystko było ok z nią a ja latałam po lekarzach sprawdzałam pod każdym kontem bo miałam jakąś straszna panikę teraz znowu wynajduje sobie choroby ciągle coś czuję że jest nie tak jeszvze teraz w ciazy to okropnie.. Dziś nam wizytę u lekarza z tymi wynikami pappy to wspomnę mu o tych kolataniach.. Dzięki dziewczyny super że jesteście!
Czyli stres. Melisę chyba mozna w ciąży ale tak jak dziewczyny piszą najlepiej z kimś pogadać, kto wskaże Ci drogę do wyciszenia. Buziaczki i miłego dnia🙂
 
Też tak mam. Mierze wtedy ciśnienie ale jest ok. Tłumaczę sobie, że serce pompuje więcej krwi. Po jakim czasie Przechodzi Ci to kołatanie?
Nie mierzyłam ciśnienia ze strachu bo tak się tym przestraszyłam że na bank miałam wysokie :/ przed chwilą mierzyłam mam 121 78 także dobre wczoraj rano też mierzyłam też miałam dobre.. Mam nadzieję że to tylko przez nerwy. Właśnie lekarz kazał mi pić 2 razy dziennie melisę muszę zacząć pić
 
Hej dziewczyny. Nie wiem czemu ale już 2 raz mi się zdarzyło takie kołatanie serca czułam jak serce mi wali cały czas jakby zaraz miało wyskoczyć.. Wczoraj wieczorem mi się to zdarzyło kiedy się wykapalam i się położyłam przed tv i dopiero przeszło jak zasnęłam ostatnio 2 tygodnie tak samo przed spaniem.. Nie wiem czy coś z sercem czy to z tego stresu całego
a bierzesz może euthyrox?
 
a bierzesz może euthyrox?
Nie nie biorę wyszła mi niedoczynność ale narazie nie mam leczenia za tydzień mam zrobić badania i zobaczymy czy się nie poprawia wyniki bo mam tylko tsh niski wynik a resztę dobre. Endykrolog podejrzewa że to od tego że tak źle się czułam w pierwszym trymescie wymioty szybką utrata wagi
 
Nie nie biorę wyszła mi niedoczynność ale narazie nie mam leczenia za tydzień mam zrobić badania i zobaczymy czy się nie poprawia wyniki bo mam tylko tsh niski wynik a resztę dobre. Endykrolog podejrzewa że to od tego że tak źle się czułam w pierwszym trymescie wymioty szybką utrata wagi
aha ok bo pytam bo ja zaczęłam brać właśnie ten lek i mialam takie kołatania serce i wrażenie że mi zaraz wyskoczy ale przeczytałam w skutkach ubocznych tego leku że to się zdarza i zmniejszyłam dawkę widocznie u Ciebie to co innego 🙃
 
Dziewczyny pytanie z innej beczki😉 To jest moja druga ciąża i nie planujemy więcej dzieci. Czy jesteście w stanie coś podpowiedzieć o jakiejś skutecznej metodzie anty?
Może miałyście z czymś styczność, coś zawiodło?
Zaczynam się powoli zastanawiać co po porodzie i jak tak czytam i czytam to ciężko się na cokolwiek zdecydować 😕
 
reklama
Hej dziewczyny. Nie wiem czemu ale już 2 raz mi się zdarzyło takie kołatanie serca czułam jak serce mi wali cały czas jakby zaraz miało wyskoczyć.. Wczoraj wieczorem mi się to zdarzyło kiedy się wykapalam i się położyłam przed tv i dopiero przeszło jak zasnęłam ostatnio 2 tygodnie tak samo przed spaniem.. Nie wiem czy coś z sercem czy to z tego stresu całego
Witaj w gronie...ja tak miałam już przed ciążą...teraz też mi sie zdarza. W ciąży to jest zrozumiałe bo zwiększa sie ilość krążącej krwi. A wcześniej przed ciąża chcialam to wyjaśnić. Zrobilo mi sie tak po bardzo ciężkich egzaminach. Myślałam że to stres ale chcialam zajść w ciążę więc wybrałam się do kardiologa. Miałam holtera i wynika że normalnie mam puls 65-75a kołatanie odczuwam jak mam 85...miałam echo mam delikatne niedomykanie i jakieś tam niteczki co powinny być przyklejone ale nie wszystkie sie przykleiły ale absolutnie to nie stanowi żadnej wady ani nie jest przyczyną kołatania...miałam brac magnez w końskiej dawce ale zaszłam w ciążę i mam brać ,,normalne" ilości w takiej sytuacji. Ja jednak myślę że u mnie to jest na tle nerwowym bo pracę mam stresującą, dodatkowo te egzaminy, hektolitry kawy itd.
 
Do góry