reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

Zamowilam sobie detektor tętna płodu na alieexpress ale pisze ze wysyłka z Polski 3dniowa bardziej biorę to jako zabawkę bo jestem ciekawa czy wykryje serduszko 😁
Ja odkupilam od dziewczyny za grosze , tez z Ali i działa . Nie tak super jak profesjonalny sprzęt ale tętno znajduje .
 
reklama
Cześć dziewczyny. Ja dzisiaj jestem 18+1 🥰 nie pisałam bo nie mialam czasu, praca jedna potem druga i tak ucieka czas. Ale czytałam wpisy i widzę, że u każdej z nas wszystko wporzadku. Ja wreszcie mogę się wyspać. Nie budzę się już co godzinę do łazienki. I ogólnie mam lepszy sen😄 brzuch rośnie z każdym tygodniem. Że względu na to że pracuje musiałam kupić sobie kilka jeansów ciążowych ale w moim rozmiarze przed ciąży także cieszę się że jeszcze wchodzę w mój rozmiar tylko wiadomo miejsce na brzuch musi być 😁 trochę się tylko zastanawiam bo myślałam że czułam ruchy dziecka parę dni temu a teraz nic...hmm nie wiem może to co innego i jeszcze nie czuć ruchów? Mam wizytę 9 listopada ale nie wiem czemu jakoś tak mnie źle myśli nachodzą..
Ja ostatecznie miałam kilka przymiarek do spodni ciążowych i wszystkie mnie cisną pod brzuchem. Tak jakbym za niska była i po prostu jeszcze ten dżins, nie materiał, uciskał mnie w dole brzucha.
Postanowiłam więc kupić dresy w Pepco, legginsy w HM i legginsy z Lidla. Będę do nich zakładać dłuższe, rozpięte kardigany/koszule, żeby mi tylko tyłek zakrywały. Mam nadzieję, że w takich zestawach (plus oczywiście w sukienkach) wytrzymam całą ciążę :)
 
Ja ostatecznie miałam kilka przymiarek do spodni ciążowych i wszystkie mnie cisną pod brzuchem. Tak jakbym za niska była i po prostu jeszcze ten dżins, nie materiał, uciskał mnie w dole brzucha.
Postanowiłam więc kupić dresy w Pepco, legginsy w HM i legginsy z Lidla. Będę do nich zakładać dłuższe, rozpięte kardigany/koszule, żeby mi tylko tyłek zakrywały. Mam nadzieję, że w takich zestawach (plus oczywiście w sukienkach) wytrzymam całą ciążę :)
Ja właśnie chodzę teraz tylko w legginsach i do tego coś dłuższego na górę:) tylko ja na razie kupiłam legginsy w pepco takie ocieplane w swoim rozmiarze i jest Oki, w brzuchol nie gniotą:)
 
Uważam tak samo jak @XnetiX jesli chodzi o wątek zamknięty. Dodatkowo uważam ze jeśli ktoś napisze dzis czy jutro „jestem od początku ale nic nie pisałam tylko czytałam ale dopiszcie mnie” to tez tak słabo.. niech popisze z nami trochę tutaj, opowie coś o sobie itp i zawsze można dodać za jakiś czas taka osobę do wątku zamkniętego ale myśle ze po jednym poście to chyba nie o to chodzi? Stalkerów nie potrzeba nam jak mamy się tam bardziej otworzyć 😛 jak kogoś uraziłam to przepraszam



Nawet jeśli pare dni temu to były ruchy dziecka to na takim etapie chyba nie musza być wyczuwalne codzienne :) ja mam wizytę jutro i jeszcze nie mam złych myśli ale jutro od rana na pewno będę „srac w gacie” 🙈 także to chyba normalne ze zle myśli przychodzą, ważne żeby nie zagościły na długo. Na pewno jest wszystko dobrze , to już prawie połowa ciąży!! 😘
No ja z jednej strony nie dopuszczam że będzie coś nie tak a czasem najdą mnie takie głupie myśli... My tak mamy, że cały czas myślimy i się zamartwiamy ehh...
Powodzenia na wizycie ja jeszcze muszę trochę poczekać 🙂
 
Dzieki dziewczyny raz jeszcze :) kolezanek nie mam, cala moja mlodosc spedzilam w uk, wyjechalam jak mialam 20 lat wrocilam majac 30. Stare znajomosci sie rozpadly a nowych jeszcze nie nawiazalam bo nawet nie mam na to czasu za bardzo.

Ja ruchy kiedys pisalam pierwsze czulam w okolo 14 tyg, teraz koniec 18 czuje intensywniej ale tez dopiero od kilku dni codziennie. Szczegolnie wieczorem przed zasnieciem bo chyba tylmo wtedy mam cisze i chwile zeby sie wsluchac 😂 raz nawet udalo mi sie zlapac czkawke maluszka ale to tylko ten jeden raz. Dzis oficjalnie zapisalam sie na polowkowe tak ze 6 listopada za tydzien o 11.45 ide i juz sie stresuje, po raz pierwszy w tej ciazy.
 
ja mam wizytę 9 listopada u mojego lekarza a potem za tydzień 15 już połówkowe. Ostatnio się jakoś nie martwiłam przed wizytą a teraz jakieś dziwne przeczucie 😑😑
Będzie dobrze :) Mnie też czasami nachodzą czarne myśli.
Musimy jednak myśleć pozytywnie, bo mamy połówkowetego samego dnia :)
3 listopada zwykła wizyta, a 15 listopada połówkowe :)
 
Ja ostatecznie miałam kilka przymiarek do spodni ciążowych i wszystkie mnie cisną pod brzuchem. Tak jakbym za niska była i po prostu jeszcze ten dżins, nie materiał, uciskał mnie w dole brzucha.
Postanowiłam więc kupić dresy w Pepco, legginsy w HM i legginsy z Lidla. Będę do nich zakładać dłuższe, rozpięte kardigany/koszule, żeby mi tylko tyłek zakrywały. Mam nadzieję, że w takich zestawach (plus oczywiście w sukienkach) wytrzymam całą ciążę :)
ja nienawidzę sukienek więc u mnie tylko spodnie wchodzą w grę. W leginsach mi nie pasuje iść do szkoły. Niestety...
Ale dla mnie jeansy z HM są super mam już 3 pary i każda mi odpowiada 😉😉
 
reklama
Ja tez proszę o dopisanie do listy 😄.

Dziś mam zabiegany dzien , z rana byłam w uniklinik i co tam się działo to przechodzi ludzkie pojęcie 😕parkingu szukałam 40 minut , wizyta u nefrologa z badaniami 2,5 godziny . Oczywiście przez to wszystko spóźniłam się do ginekologa 2 godziny 🙈 . Na szczęście mam czekać i za chwile mnie przyjmie . Z tego wszystkiego mąż musiał jechać do domu bo córkę z przedszkola trzeba odebrać i będę sama 😕
Biedna 😔 współczuję Ci nerwow i tego stresu ze "jestem spóźniona" super ze lekarz zgodził się przyjąć mimo spóźnienia. Czekamy na wieści ❤️
 
Do góry