reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2022

A masz już dzieci, bo nie pamiętam...przepraszam. Ja miałam takie nastawienie po tych dwóch stratach, byli to chłopcy, że mi teraz wszystko jedno...naprawdę tak bylo...nawet doszłam do wniosku że jak będzie chłopiec to chłopcy w życiu poniekąd mają łatwiej...a tu bach jest dziewucha...e tak przeczuwałam, bo mój syn powiedzial ze chciałby siostrę a poprzednio mówił że brata...
Rozumiem Twoje rozczarowanie naprawdę...przestawisz się i będziesz kochać niezeznie od płci zobaczysz
nie, akurat nie mam, chyba że moje dzieci zwierzęce się liczą 😁✌️ nie no,od początku wiedziałam, że nie mam na to wpływu i tylko 50% szans, ale wiesz jak jest nadzieja umiera ostatnia 😁 tak, też miałam stratę jedną,ale nie zdążyłam nic się dowiedzieć na ten temat, więc być może to była córa właśnie. Zawsze mówiłam, że chcę tylko jedno i nigdy więcej drugiego, a teraz kurde już sama nie wiem 🤣
 
reklama
Wózki...temat rzeka 😁😁😁 Im więcej oglądam i czytam, tym większy mętlik w głowie 🙈🙈🙈 Ważne, żeby mieścił się do niewielkiego bagażnika i miał dobrą amortyzację, a przy tym w miarę lekki. Ale jak już zdążyłam się zorientować- nie ma tak dobrze 🤭 Zawsze jest coś za coś 🤷 Chętnie poczytam Wasze propozycje 😊

Mam te same przemyślenia i do tego, że tak powiem, podwójna zagwostkę 🙈😅
 
Sama nie znam się na wózkach i z przyjnoscia pooglądam nowe ktore podsyłacie 🥰🤗
Moj wózek nie jest piękny z wyglądu ale lekki zwinny prawie sam jeździ 😉.
No dziewczyny, takiego piątku się nie spodziewałam😁 Jestem po badaniu, wszystko jest okej, wiek ciąży 15+3, więc w sumie na razie dwa dni mniej niż pierwotnie, ale nie ma co przesądzać, dalej liczę na 18.04 😁
Jestem jeszcze trochę skonfundowana, bo tak bardoz bardoz bardzo chciałam córeczkę... No i masz babo, będzie chłopiec 😍💙 załączam wam fotę mojego ufoluda, na razie chyba zostaniemy przy Aleksandrze, ale myślimy jeszcze, oboje jesteśmy w szoku. Trochę mi smutno, musiałam powiedzieć bye bye Mariannie, bo Mariana w życiu nie chcę, no nie leży już mi to imię. A tak mi pasowało,bo najbliższa rodzina Janusz, Maria i Janina, więc byłby miks wszystkich. No ale kochać będę tak samo, ale jestem trochę zawiedziona, czekam kiedy minie pierwszy szok 🙈✌️
Pare dni i szok minie , ja tez bym chciała dziewczynkę i czekam jak szpilkach na usg. Ale jeśli będzie syn to pokocham i wychowam jak swoje 😅😉😉
 
Nie było mnie od rana a tu tyle stron 🙈😁 barfzo się cieszę że u was dziewczynki wszytko ok, gratulacje dla mamuś z dzisiejszych wizyt ❤️ jeśli chodzi i alergie u nas z córką był taki problem mniej więcej jak miała 2 latka ale lekarz kazał poczekać z testami że jeszcze jest za mała. Zrobiliśmy testy w wieku 4 lat i wyszła jej alergia na psi naskórek czyli sierść mocz ślina do tego alergia na kota konia, roztocza, i olchę... i zawsze objawiało się to wodnistym katarem i na drugi dzień już był bardzo odrywający kaszel No i oczywiście z tego kaszlu Za chwilę wszystko zalewało i schodziło nam na oskrzela. Dzisiaj byłyśmy u pediatry bo wczoraj wróciła z gilem i na razie osłuchowo jest czysto ale kaszle bardzo brzydko... Odrywa się strasznie... Polecam alergologa bądź pulmonologa dla maluchów, my jesteśmy na lekach i jest lepiej. Córka miała robiony cały panel wziewny z krwi. Jeśli chodzi o imona to córka Hania wybrała dla dziewczynki Marysia a dla Chłopca Franek a mu na to przystajemy z mężem, niech się cieszy 🙂 w kwestii wózka w wariancie 2w1 na pewno będę patrzeć na spacerówkę żeby składała się razem z siedziskiem a nie taka wielka oddzielnie. Z córka miałam bebetto, super wózek ale ona i yak nie chciała jeździć 🙈😁 spacerówki z zestawu nawet nie wyjęłam bo wielka składana oddzielnie siedzisko i stelaż...spacerówke kupiłam x lander x cite i byłam mega zadowolona a teraz myślę o mutsy nio bądź igo ale głęboki bo nie wiem czy spacerówka przez pół roku mi się nie odwidzi 😁🙈 ewentualnie muuvo Quick bo też ma fajna spacerówkę. I jesczse jeden typ britax roomer, wózek świetny tylko duża spacerówka. A się rozpisalam 🙈
 
Raczej jestem zdecydowana na wózek Cybex Balios. Wiedziałam u znajomej syn jej jeździ w spacerowce, a to rzadko się zdarza przy wówózkach 2w1. Zawsze podobał mi się Bugaboo, ale troszkę drogi.
Wymagania:
Lekki - mieszkam w bloku
Gondola - spora z przewiewnego materialu
Kosz na zakupy - największy
 
reklama
Do góry