reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2021

reklama
Ja mam jutro cc.
Nie dali mi szansy na próbę porodu😭 Dziecko ma niby szacunkowo 4kg, i brzuszek większy od główki. Skurcze mam od 2 dni. Szyjka krótka na 1cm i rozwarcie na 2cm. Czuje ze dałabym radę, ale nikt mi tu nie chce pomóc.
To będzie moja druga cesarka. Bardzo się boję. Jestem smutna, bo jeszcze niedawno dzidzia tylko 3100 i dawali spokojnie szanse próbowac sn.
Łzy mi lecą i jestem zdołowana😭
 
Ja mam jutro cc.
Nie dali mi szansy na próbę porodu😭 Dziecko ma niby szacunkowo 4kg, i brzuszek większy od główki. Skurcze mam od 2 dni. Szyjka krótka na 1cm i rozwarcie na 2cm. Czuje ze dałabym radę, ale nikt mi tu nie chce pomóc.
To będzie moja druga cesarka. Bardzo się boję. Jestem smutna, bo jeszcze niedawno dzidzia tylko 3100 i dawali spokojnie szanse próbowac sn.
Łzy mi lecą i jestem zdołowana😭
dasz radę! Dam sobie głowę uciąć że waga będzie inna niż szacowana. Wierz mi, jakbym mogła to bym się z Tobą zamieniła na cc. Dla mnie straszne przeżycie, ale skoro wiesz ze dasz radę to upieraj się przy swoim! Trzymam mocno kciukasy za Ciebie ❤️❤️❤️❤️
 
Ja mam jutro cc.
Nie dali mi szansy na próbę porodu😭 Dziecko ma niby szacunkowo 4kg, i brzuszek większy od główki. Skurcze mam od 2 dni. Szyjka krótka na 1cm i rozwarcie na 2cm. Czuje ze dałabym radę, ale nikt mi tu nie chce pomóc.
To będzie moja druga cesarka. Bardzo się boję. Jestem smutna, bo jeszcze niedawno dzidzia tylko 3100 i dawali spokojnie szanse próbowac sn.
Łzy mi lecą i jestem zdołowana😭
kochana nie ma szans powalczyć? Wiem, że to wymaga dużo siły i cierpliwości, ale może partner pomoże by przekonać lekarzy? Ja waga też bym się nie przejmowała, poza tym można rodzic większe dzieci po CC również. Bardzo mocno Cię rozumiem i ściskam z całych sił bo też marzę o naturalnym i nie wyobrażam sobie żeby mieli mnie zmusić do CC 😔 ale później sobie myślę, jakkolwiek by się to nie rozwiązało to i tak będzie dobrze, byle maluch już był z nami. Bardzo się martwię teraz przed porodem czy na pewno będzie zdrowe dzieciątko itp 😔 trzymaj się kochana i pamiętaj, jakkolwiek nie urodzisz to powinnaś być z siebie dumna, powtarzam to Tobie i sobie 🙂
 
kochana nie ma szans powalczyć? Wiem, że to wymaga dużo siły i cierpliwości, ale może partner pomoże by przekonać lekarzy? Ja waga też bym się nie przejmowała, poza tym można rodzic większe dzieci po CC również. Bardzo mocno Cię rozumiem i ściskam z całych sił bo też marzę o naturalnym i nie wyobrażam sobie żeby mieli mnie zmusić do CC 😔 ale później sobie myślę, jakkolwiek by się to nie rozwiązało to i tak będzie dobrze, byle maluch już był z nami. Bardzo się martwię teraz przed porodem czy na pewno będzie zdrowe dzieciątko itp 😔 trzymaj się kochana i pamiętaj, jakkolwiek nie urodzisz to powinnaś być z siebie dumna, powtarzam to Tobie i sobie 🙂
"Walczyć" to za bardzo nie ma jak. Bardzo mnie tutaj straszą, że macica się uszkodzi, że to zagrożenie. Wpisali w grafik i tyle.
Najbardziej boje się komplikacji po zabiegu i bólu. no i tego, że nie będę w stanie zająć się dzieckiem😢
 
Ja mam jutro cc.
Nie dali mi szansy na próbę porodu😭 Dziecko ma niby szacunkowo 4kg, i brzuszek większy od główki. Skurcze mam od 2 dni. Szyjka krótka na 1cm i rozwarcie na 2cm. Czuje ze dałabym radę, ale nikt mi tu nie chce pomóc.
To będzie moja druga cesarka. Bardzo się boję. Jestem smutna, bo jeszcze niedawno dzidzia tylko 3100 i dawali spokojnie szanse próbowac sn.
Łzy mi lecą i jestem zdołowana😭
Kochana pomysl sobie , ze już dzisiaj będziesz tulić swoje dziecko…. Nieważne jaka droga przyjdzie na świat, najważniejsze ze zdrowe ❤️
 
"Walczyć" to za bardzo nie ma jak. Bardzo mnie tutaj straszą, że macica się uszkodzi, że to zagrożenie. Wpisali w grafik i tyle.
Najbardziej boje się komplikacji po zabiegu i bólu. no i tego, że nie będę w stanie zająć się dzieckiem😢
Lekarze wiedza co robić, chcą dla Ciebie i dziecka jak najlepiej. Wiem, ze łatwo mi się mówi, ale za niecały miesiąc i mnie czeka podobne wyzwanie i do tego dnia nie wiem jakim sposobem urodzę, ale nie pozostaje mi nic innego jak zdać się na specjalistów. Co do opieki po CC rozumiem obawy 😕 Ale już postanowione także nastaw się na rychłe przywitanie dziecka, położne i piel pomogą Ci przy opiece, nie martw się
 
Ja na obserwacji tetna małej od wtorku. I dzisiaj lekarka podjęła decyzję że zapisy ładne, ale podstawa tętna dość niska i nie ma co ryzykować. Stwierdziła że mała gotowa, u mnie 3cm rozwarcia i dość krótka szyjka więc będziemy wywoływać. Czekam właśnie na kroplówkę. Z pomiarów wyszła dzisiaj 3700.

I próbuje się nie stresować :) trzymajcie kciuki dziewczyny!
 
Dziewczyny nie wiem co robić. Mały ma 3 tygodnie i 3 dni ma straszne kolki podawałam espumisan nie działał podawałam delicol nie działał teraz jesteśmy na sab simplex tez ma bole i płacze... ale chodzi mi o karmienie mały prawie wgl nie spi wgl ... je co 10-15 minut po czym odkladany nie zasypia nadal szuka cyca tjb się nie najadal. Dzis po godzinie na cycyku dałam mu 50 ml mojego mleka w butelce wszystko zjadl ale odłożony do snu nadal płacze pomóżcie bo już nie wytrzymuje
Neurologopeda powiedział że wszystko ok
Co do doradcy nic z tego na ten moment bo jesteśmy na kwarantannie
W nocy spie moze z godzinę
 
reklama
Dziewczyny nie wiem co robić. Mały ma 3 tygodnie i 3 dni ma straszne kolki podawałam espumisan nie działał podawałam delicol nie działał teraz jesteśmy na sab simplex tez ma bole i płacze... ale chodzi mi o karmienie mały prawie wgl nie spi wgl ... je co 10-15 minut po czym odkladany nie zasypia nadal szuka cyca tjb się nie najadal. Dzis po godzinie na cycyku dałam mu 50 ml mojego mleka w butelce wszystko zjadl ale odłożony do snu nadal płacze pomóżcie bo już nie wytrzymuje
Neurologopeda powiedział że wszystko ok
Co do doradcy nic z tego na ten moment bo jesteśmy na kwarantannie
W nocy spie moze z godzinę
Moja Ala w dzień nie chce spać nigdzie indziej jak w wózku. Może też spróbuj tam usypiac i trochę pobujac. U moich dzieci też dużo daje leżenie na brzuszku. Im więcej tak lezymy tym mniej bólow brzuszka. Usypia też dźwięk suszarki i czajnika.
 
Do góry