reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

U mnie w czwartek minie 2 tygodnie od zabiegu. Siedzę jak na szpilkach i czekam na wyniki badań genetycznych. Powinny być na dniach. A hist- pat mówili że około 3 tygodnie po zabiegu.
Jeśli zależy Ci na czasie spróbuj dzwonić, ja mówiłam, że mam wizytę u gina juz dawno umówioną i bezsensu odwoływać, i zrobili juz po 2 tygodniach. Co prawda bez podpisów lekarza ale mi na tym nie zależało wówczas.
 
reklama
Jeśli zależy Ci na czasie spróbuj dzwonić, ja mówiłam, że mam wizytę u gina juz dawno umówioną i bezsensu odwoływać, i zrobili juz po 2 tygodniach. Co prawda bez podpisów lekarza ale mi na tym nie zależało wówczas.
Na hist- pat mi bardzo nie zależy. Wizytę u gina mam dopiero 28.12. Bardziej czekam na te genetyczne.
 
Cześć dziewczyny, podzielę się z Wami moimi kolejnymi badaniami. Dziś dostałam wyniki genetyki materiału poronnego. Wydaje się, że przyczyna poronienia się znalazła - trisomia 22.. Dziwne uczucie.. bardzo...
 
Cześć dziewczyny, podzielę się z Wami moimi kolejnymi badaniami. Dziś dostałam wyniki genetyki materiału poronnego. Wydaje się, że przyczyna poronienia się znalazła - trisomia 22.. Dziwne uczucie.. bardzo...
Więc pewnej był to pech. Wiem, że te Twoje komórki NK są do ewentualnego sprawdzenia, ale może już niedługo będziesz cieszyć się zdrowa ciąża. Ale zadzwonić do POZ i wziąć skierowanie na kariotypy nie zaszkodzi.
 
Cześć dziewczyny, podzielę się z Wami moimi kolejnymi badaniami. Dziś dostałam wyniki genetyki materiału poronnego. Wydaje się, że przyczyna poronienia się znalazła - trisomia 22.. Dziwne uczucie.. bardzo...
Z tego co kojarzę, to trisomia 22 nie jest dziedziczna, więc szansa. że się powtórzy jest znikoma. Także to raczej pozytywna informacja.
 
Bardzo mi przykro 😔 W którym tygodniu poroniłaś? Planujesz konsultacje z genetykiem?
Dziękuję. 11tc łyżeczkowanie, 7tc płód przestał się rozwijać. Tak, w pakiecie do badań, które robiłam mam też genetyka.
Przykro mi. Będziesz badać swoje kariotypy?
Dziękuję. Tak, czekam na wynik kariotypów. Robiłam w pakiecie z immunofenotypem.
Więc pewnej był to pech. Wiem, że te Twoje komórki NK są do ewentualnego sprawdzenia, ale może już niedługo będziesz cieszyć się zdrowa ciąża. Ale zadzwonić do POZ i wziąć skierowanie na kariotypy nie zaszkodzi.
Zgadza się, dziękuję za komentarz. Na wyniki kariotypów czekam, robiłam w pakiecie przez testDNA, a komórki NK myślę będą do przebadania raz jeszcze jak cykl mi się unormuje, no i w odpowiednim odstępstwie od antybiotykoterapii.. Bo te badania robiłam dzień po skończeniu antybiotyków.
 
reklama
Cześć dziewczyny, właśnie wyszłam z wizyty. 9+0, maluch ma 2,29cm, serce 185, wydaje się że wszystko ok, niestety bedzie tylko 1, po 2gim nie ma już śladu ale chyba mi ulżyło po tym jak się naczytalam o możliwych komplikacjach w ciążach jednojajowych. Prenatalne mam 22.12 i chyba dopiero po nim odetchnę - oby. Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki. Nie poddawajcie się!
 
Do góry