reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Witam się i ja, jeszcze nie pewnie ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze🙂 w wigilię pierwszy pozytywny test ,25.12 rano drugi z jeszcze mocniejszą krechą😍. Wizytę mam dopiero 05.01. Więc jeszcze dużo czasu, termin z om wychodzi mi na 31.08 Więc jeszcze się łapię na sierpniówki😁. Mam już synka z 2019r. We wrześniu br ciąża biochemiczna. W grudniu cykl spisałam już na straty ale postanowiłam zrobić testy owulacyjne,swoją drogą pierwszy raz je robiłam 😁😁😁 i wyszło że 08.12. Miałam owulacje...i chyba trafiliśmy
Tak bardzo bym chciała zeby tym razem się udało
Pozdrawiam Was mamuśki
Ale prezent na wigilie !
 
Gratuluję nowym mamusiom😘😘,
U mnie sytuacja bez zmian, tzn zmienia się na jeszcze większe mdłości i wymioty. Odliczam dni do końca grudnia a potem styczeń niech mija bo chyba zwariuje.
Tematy dość ciężkie poruszyłyście. Życzę nam wszystkim już teraz tylko samych dobrych wiadomości a z najgorszych problemów ( chociaż też nikomu nie życzę) niech będą tylko mdłości.
 
reklama
Do góry