reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2022🙂

reklama
Dziewczyny u mnie od kiedy zaczął się 11 tydzień 11+4 na dziś, to strasznie mi dokucza rozpieranie w dole brzucha, tez tak macie? Do tego cały czas mam problem z przygotowywaniem jedzenia, bo wszystko mi śmierdzi no i z jedzeniem tak różnie.. raczej na nic nie mam ochoty. Może wiecie z doświadczenia kiedy to przejdzie:D
 
Dziewczyny u mnie od kiedy zaczął się 11 tydzień 11+4 na dziś, to strasznie mi dokucza rozpieranie w dole brzucha, tez tak macie? Do tego cały czas mam problem z przygotowywaniem jedzenia, bo wszystko mi śmierdzi no i z jedzeniem tak różnie.. raczej na nic nie mam ochoty. Może wiecie z doświadczenia kiedy to przejdzie:D
Ja za wczesnie żeby coś podpowiedzieć, dopiero 9+1.😎 Bólów nie mam w ogóle, raczej ciągnięcie.
 
Dziewczyny u mnie od kiedy zaczął się 11 tydzień 11+4 na dziś, to strasznie mi dokucza rozpieranie w dole brzucha, tez tak macie? Do tego cały czas mam problem z przygotowywaniem jedzenia, bo wszystko mi śmierdzi no i z jedzeniem tak różnie.. raczej na nic nie mam ochoty. Może wiecie z doświadczenia kiedy to przejdzie:D
mnie mdli i jestem wyczulona na zapachy, kawy ktora kocham nie pije bo mnie odrzuca 😅 na szczęście nie wymiotuje
 
Dziewczyny u mnie od kiedy zaczął się 11 tydzień 11+4 na dziś, to strasznie mi dokucza rozpieranie w dole brzucha, tez tak macie? Do tego cały czas mam problem z przygotowywaniem jedzenia, bo wszystko mi śmierdzi no i z jedzeniem tak różnie.. raczej na nic nie mam ochoty. Może wiecie z doświadczenia kiedy to przejdzie

Dziewczyny u mnie od kiedy zaczął się 11 tydzień 11+4 na dziś, to strasznie mi dokucza rozpieranie w dole brzucha, tez tak macie? Do tego cały czas mam problem z przygotowywaniem jedzenia, bo wszystko mi śmierdzi no i z jedzeniem tak różnie.. raczej na nic nie mam ochoty. Może wiecie z doświadczenia kiedy to przejdzie:D
Wydaje się że każda ciąża przebiega inaczej więc to kwestia indywidualna
 
reklama
Kurczę dziewczyny jeśli wymiotujecie i dajecie radę pracować to szacun ❤️ Mnie dopada bezsilność, ze kurczę nie mam tej siły na prace :(
Też czasem się zastanawiam ile jeszcze pociagne. Chciałabym pracować jak najdłużej ale zobaczymy jak będzie.

Dodatkowo przez te ciągle wymioty mam już -3kg i czuje, że całkiem opadami z sił.
 
Do góry