reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Ja to już nie wiem czy się ruszać bardziej teraz czy nie. Wczoraj wstałam, wzięłam się za domowe porządki to potem mnie mordowały do samej nocy skurcze przepowiadające. A dzisiaj spokój. I chce się żeby się już zaczęło i boje się tego bólu 😵
Ja dziś robię kilometry po szpitalnym korytarzu i zaliczyłam już kilkanaście pięter biegając tam i spowrotem od parteru po 3 piętro 🙈 liczyłam na to że to dziś, już się coś zaczęło dziać ale do porodu jeszcze z 2/3 dni więc staram się przyspieszyć 🙈
 
reklama
Juz urodziłam. O 6:00
Odpoczywamy. Wody mi odeszly po stosunku z mezem 🙈🙈 doslownie 5 min pozniej 😁 troche przez to odejscie sie przyblokowal ręka ktora miał w buzi i dlatego tak dlugo mu szlo. Ale polozna aniol i dalismy rade. Wazy 3750g i 55cm glowa rekordowe 37cm najwieksza z 4 naszej.

My już również rozpakowane w 35+6 (16.02) 😁 10pkt 3030g I 53cm 😍! Po 72h od cesarki jesteśmy w domku🥰
Gratulacje dla obu mam i uściski dla dzieciaków ♡

@Ann_ ta ręką przy głowie to na pewno żeby nie widzieć tego co widział 😁
Zazdro sexu. Mój ostatni byl moze w 16tc, a potem maz zlozyl chyba śluby czystości bo nawet całować się nie chce 😁
 
Gratulacje dla obu mam i uściski dla dzieciaków ♡

@Ann_ ta ręką przy głowie to na pewno żeby nie widzieć tego co widział 😁
Zazdro sexu. Mój ostatni byl moze w 16tc, a potem maz zlozyl chyba śluby czystości bo nawet całować się nie chce 😁
haha no pewnie tak bylo. Ale jak wisial minute z glowa na zewnatrz to itak sie naogladal 😂😂 Ja widzisz tez zastanawialam sie czy jeszcze sie porywac na sex przed porodem czy odpuscic bo czulam sie troche jak balonik 😂 ale jak widac cel osiagniety.

Nie moge sie napatrzec jakie to malenstwo. Juz zapomnialam, a przeciez moj nie jest taki malenki jak coniektore dzieciaczki.
 
Dziewczyny jadę do szpitala 😱 Mam rozwarcie 4 cm. Trzymajcie kciuki, żeby bobasy jeszcze parę dni wytrzymały, bo na razie mają tylko po 2200 g 😐
 
Gratulacje dla obu mam i uściski dla dzieciaków ♡

@Ann_ ta ręką przy głowie to na pewno żeby nie widzieć tego co widział 😁
Zazdro sexu. Mój ostatni byl moze w 16tc, a potem maz zlozyl chyba śluby czystości bo nawet całować się nie chce 😁
Ja to się śmieje do mojego, że idę do niego na masaż krocza niczym do jakiegoś uro-fizjo to się oburzał, że go przedmiotowo wykorzystuje :D :D ale mi to jakoś dziwnie, mleko mi się zaraz leje chyba wyrzut oxy, niekomfortowo się czuje jak mam się teraz przytulać :D
 
Dziewczyny jadę do szpitala 😱 Mam rozwarcie 4 cm. Trzymajcie kciuki, żeby bobasy jeszcze parę dni wytrzymały, bo na razie mają tylko po 2200 g 😐
Koleżanka urodziła dziewczynkę w 34 TC właśnie z wagą 2200. Trochę poleżała w inkubatorze i zero jakichkolwiek komplikacji, żadnych cech wczesniaczych. Będzie dobrze 💪
 
reklama
Do góry