reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2023

Możecie wyrazić swoje zdanie.
Wynik w zalacziku
To niejednorodne endometrium też nie brzmi dobrze, ale aż tak się nie znam żeby wiedzieć co to oznacza 🤷🏻‍♀️ 5 dni temu miałaś betę ponad tysiąc, więc już wtedy powinien się ujawnić pęcherzyk, a dzisiaj to już w ogóle powinien być ... Jak lekarz może nie wierzyć becie 🤦🏻‍♀️ nawet jak ciąża jest młodsza to nie oszuka ostatniego wyniku bety który powinien być już dużo wyższy dzisiaj. Ja bym poszła do innego lekarza albo na IP z podejrzeniem pozamacicznej, żeby poszukali pęcherzyka
 
reklama
Zakładając ostatni stosunek 18.04 i dodając naprawdę maksymalne wartości jak np. żywotność plemników 7 dni (bo zwykle to 2-3 dni u zdrowego faceta) to dziś powinnaś być w 5t1d. Na tym etapie i przy tych betach które masz powinnaś mieć pęcherzyk ciążowy w macicy. Nie wiem co to lekarz i jakim sprzętem dysponuje. Zrobisz to co uważasz za słuszne.

Jeżeli chcesz naprawdę znać moje zdanie - ja będąc w identycznej sytuacji wybrałam szpital bo zwyczajnie bałam się osierocenia tych dzieci, które mam (ale może jesteś po prostu odważniejsza)
Mam skierowanie do szpitala, jutro z rana sie zgłaszam, bo dzisiaj, nie bedzie juz większości lekarzy a jutro od rana będą. No i logistyka domu na ten czas, z dziećmi i mezem. Moze z tego wszystkiego nie napisalam, ze kaze mi to skonsultować z mądrzejszymi na lepszym sprzęcie?
 
To niejednorodne endometrium też nie brzmi dobrze, ale aż tak się nie znam żeby wiedzieć co to oznacza 🤷🏻‍♀️ 5 dni temu miałaś betę ponad tysiąc, więc już wtedy powinien się ujawnić pęcherzyk, a dzisiaj to już w ogóle powinien być ... Jak lekarz może nie wierzyć becie 🤦🏻‍♀️ nawet jak ciąża jest młodsza to nie oszuka ostatniego wyniku bety który powinien być już dużo wyższy dzisiaj. Ja bym poszła do innego lekarza albo na IP z podejrzeniem pozamacicznej, żeby poszukali pęcherzyka
Wyczytalam, ze moze wskazywać endometrioze. Na pocieszenie to, cytologia wyszla wzorowa.
 
Mam skierowanie do szpitala, jutro z rana sie zgłaszam, bo dzisiaj, nie bedzie juz większości lekarzy a jutro od rana będą. No i logistyka domu na ten czas, z dziećmi i mezem. Moze z tego wszystkiego nie napisalam, ze kaze mi to skonsultować z mądrzejszymi na lepszym sprzęcie?
Pojedź jutro na spokojnie do szpitala, masz skierowanie więc olać Cię nie mogą. Trzymam kciuki aby wszystko było dobrze.
 
Mam skierowanie do szpitala, jutro z rana sie zgłaszam, bo dzisiaj, nie bedzie juz większości lekarzy a jutro od rana będą. No i logistyka domu na ten czas, z dziećmi i mezem. Moze z tego wszystkiego nie napisalam, ze kaze mi to skonsultować z mądrzejszymi na lepszym sprzęcie?

Powiem tak, jak szpital państwowy ma lepszy sprzęt niż ginekolog prywatnie to ... no bez komentarza.
Serio tu nikt nie jest Twoim wrogiem, ja Ci totalnie nie życzę tego co przeszłam przez te 6 długich tygodni chodzenia z CP, ba najgorszemu wrogowi tego nie życzę. Naprawdę super by było jakby wszystko było w porządku.
Ale u mnie też lekarz nie napisał, że to na 100% pęcherzyk ciążowy w jajowodzie, ja właściwie do dzisiaj tego nie wiem, bo była farmakologia więc nie został zbadany - więc na wszystkich dokumentach mam tyle co Ty.

Rozumiem kwestię logistyki, także trzymam kciuki za jutro w szpitalu, żeby zajęli się Tobą szybciej niż mną i żeby skończyło się jak najlepiej po Twojej myśli. Dawaj znać bo kojarzę Cię z kresek i zwyczajnie po ludzku się o Ciebie martwimy
 
Mam skierowanie do szpitala, jutro z rana sie zgłaszam, bo dzisiaj, nie bedzie juz większości lekarzy a jutro od rana będą. No i logistyka domu na ten czas, z dziećmi i mezem. Moze z tego wszystkiego nie napisalam, ze kaze mi to skonsultować z mądrzejszymi na lepszym sprzęcie?
I bardzo dobrze. Ja bym też konsultowała na szybko w szpitalu lub u innego lekarza. 25.04 miałaś już betę powyżej 5, więc już wtedy się zagnieździło. Dziś już powinno być widoczne. A jeżeli beta się zatrzymała na ok 1400 i wtedy zaczęła spadać to i tak chyba powinien być widoczny pęcherzyk z takiego okresu w jakim przestał się rozwijać...
 
Powiem tak, jak szpital państwowy ma lepszy sprzęt niż ginekolog prywatnie to ... no bez komentarza.
Serio tu nikt nie jest Twoim wrogiem, ja Ci totalnie nie życzę tego co przeszłam przez te 6 długich tygodni chodzenia z CP, ba najgorszemu wrogowi tego nie życzę. Naprawdę super by było jakby wszystko było w porządku.
Ale u mnie też lekarz nie napisał, że to na 100% pęcherzyk ciążowy w jajowodzie, ja właściwie do dzisiaj tego nie wiem, bo była farmakologia więc nie został zbadany - więc na wszystkich dokumentach mam tyle co Ty.

Rozumiem kwestię logistyki, także trzymam kciuki za jutro w szpitalu, żeby zajęli się Tobą szybciej niż mną i żeby skończyło się jak najlepiej po Twojej myśli. Dawaj znać bo kojarzę Cię z kresek i zwyczajnie po ludzku się o Ciebie martwimy
Bede dawac znac...
Nie chodzę prywatnie bylam na nfz.
Beta ostatnia 1434 czy cos, nie ma spadku narazie, ani bolu ani krwawien. Jutro bedzie 7 tydz, takzs ja tez już 7 tyg chodzę prawdopodobnie z cp. Pewnie w tym jajniku okaze sie ta cp. Jutro z rana smigam do szpitala, niech mnie badaja i podejmują szybką decyzję. Będę was informować , dziekuje za wsparcie.
 
Przepraszam dziewczyny za treść moich wiadomości tak odmiennych od waszych bardzo dobrych. Nie chcę wprowadzać tu zamieszania i grozy, w tak pięknym czaaie dla Was ale wiem też, ze warto dokończyć wątek bo wiele ktorych czytałam nie mialy zakończenia i trudno bylo poukładać swoje wątpliwości. Obiecuje, ze tylko dokończę co u mnie wynikło z calej sytuacji i na tym zakończę a Wy dbajcie o siebie.
 
reklama
Przepraszam dziewczyny za treść moich wiadomości tak odmiennych od waszych bardzo dobrych. Nie chcę wprowadzać tu zamieszania i grozy, w tak pięknym czaaie dla Was ale wiem też, ze warto dokończyć wątek bo wiele ktorych czytałam nie mialy zakończenia i trudno bylo poukładać swoje wątpliwości. Obiecuje, ze tylko dokończę co u mnie wynikło z calej sytuacji i na tym zakończę a Wy dbajcie o siebie.
Nie masz za co nas przepraszać. Oby u Ciebie wszystko się wyjaśniło bez uszczerbku na zdrowiu ❤️✊
 
Do góry