reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG

Dołączył(a)
20 Maj 2022
Postów
5
Czesc Dsiewczyny.

Zrobiłam badanie Beta Hcg we wtorek wynosiło 788 w czwartek tylko 1233 cxy jest szansa na to że ciąża będzie się prawidłowo rozwijać? jestem załamana bo wzrost to tylko 56 %. dodam, że to początek ciąży 5 tydzien, jestem już po jednym zabiegu lyzeczkowania w styczniu 2022 😔
 
reklama
Dopóki przyrost jest w granicach 40-50% to jest ok. Jeśli przyrost będzie 20% lub będzie spadał to wtedy myśle, że nic z tego nie będzie.
 
Nie wpowadzaj w błąd. Minimalny przyrost to 66 % a nie 40-50.
Autorko, nie rób już bety tylko umów się na wizytę. Wszystko może się wydarzyć.
Bylam u mojego ginekologa w poniedziałek, widział jakąś plamkę w macicy ale nie można było na 100% powiedzieć że to pęcherzyk kazal mi zrobic betę i przyjść na wizytę za dwa tygodnie, dzisiaj do niego dzwoniłam, powiedział zeby nadmiernie się nie martwić przyrostem i przyjść w wyznaczonym terminie.
 
Bylam u mojego ginekologa w poniedziałek, widział jakąś plamkę w macicy ale nie można było na 100% powiedzieć że to pęcherzyk kazal mi zrobic betę i przyjść na wizytę za dwa tygodnie, dzisiaj do niego dzwoniłam, powiedział zeby nadmiernie się nie martwić przyrostem i przyjść w wyznaczonym terminie.
Przy takiej becie gdzie powinno być coś widać na usg na pewno nie czekałabym 2tyg.
 
reklama
Min to 66% przyrostu
Nie wpowadzaj w błąd. Minimalny przyrost to 66 % a nie 40-50.
Autorko, nie rób już bety tylko umów się na wizytę. Wszystko może się wydarzyć.
Otóż nie koniecznie. Niższe przyrosty się zdarzają i wcale nie oznaczają najgorszego. Moi ginekolodzy uważają, że jeśli przyrost jest blisko 50% to też jest ok.
 
Do góry